Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кріп, до чого сниться кріп уві сні

Будь-яка зелень в реальному світі — джерело вітамінів і відмінного здоров’я. Але, до чого сниться кріп, салат і інша корисна трава? Сонник дасть кращі відповіді, які допоможуть пояснити значення того, що наснилося у сні.

До приємному відпочинку

Щоб найбільш точно з’ясувати,, до чого сниться те чи інше бачення слід розглянути значення найпопулярніших видів зелені.

Наприклад, якщо приснився пучок свіжого і ароматного кропу, який ви тримали в руках, то скоро почуєте приємну новину про близького друга.

Якщо ви бачили кріп, буйно росте на грядці, то в найближчому майбутньому зможете вдало відпочити всією сім’єю. Якщо ж в руках ви тримали сухий кріп, то ваші плани закінчаться повним крахом або як мінімум будуть законсервовані.

Знак розчарувань

А ось петрушка уві сні має не таке позитивне тлумачення. Так свіжа пряність — знак успіху, який, однак, можна заслужити тільки наполегливою працею. Якщо ж уві сні вам довелося їсти петрушку, але її смак виявився гірким, то наяву слід подбати про здоров’я всієї родини. Ще одне значення сонника попереджає, петрушка може приснитися як провісник сліз, розчарувань і неприємностей.

За сонником Міллеру

Абсолютно унікальну розшифровку дає сонник Міллера зеленої цибулі. Велика кількість свіжих пір’я обіцяє заздрість і злість оточуючих через вашого стрімкого успіху.

Робота принесе багатство

Взагалі зелена цибуля уві сні є символом важкої праці і напруженої роботи, які в підсумку зроблять сплячого щасливим і багатим.

Бачити його на городі — до копальнях ворогів. Однак зовсім неважко зрозуміти,, до чого сниться рвати зелена цибуля для салату. Ви зумієте впоратися з будь-якими труднощами і перемогти недругів.

До речі, сонник проводить аналогію між ріпчастою і пір’яним цибулею. На його думку, і той і інший обіцяє сльози і образу. Але в останньому випадку обставини будуть носити суто символічний характер.

Кінець проблемам!

Зрозуміти,, до чого сниться кріп, допоможе і його стан. Його соковиті гілочки символізують несподіванка і новини, а його насіння уособлюють дітей і домочадців.

І чим більше і симпатичніше на вигляд будуть уві сні насіння, тим краще здоров’я будуть мати близькі. До речі, якщо наснилося, що ви викинули зв’язку млявого кропу, то сімейні негаразди і проблеми скоро закінчаться.

Причини неприємностей

Правильне трактування сновидіння допоможуть дати дії, які сновидец здійснював уві сні. Так просто бачити кріп на столі — до прекрасного самопочуття, садити його в землю означає, що той, хто лежить дуже запасливий людина і у нього завжди є кошти на крайній випадок.

А ось купувати зелень не дуже добре. Це вісник малоприємних новин, які зіпсують всі плани. Ще одне тлумачення сонника говорить, що брати уві сні кріп в іншого — до неприємностей, які виникнуть з вашої вини.

Спеціально для жінок

До речі, жінкам рвати і збирати кріп в пучки уві сні просто відмінно. Мало того, що це є ознакою хазяйновитість наяву, але так само гарантує вірність обранця.

Якщо ж наснилося, що дівчині довелося виривати бур’яни з укропной грядки, то вона буде довго перебирати женихів. І саме позитивне тлумачення сонника — різати кріп — до довгого життя і благополуччя.

Сонник кріп, до чого сниться кріп уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: