Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник каблуки, до чого сниться каблуки уві сні

Каблучки уві сні є символом витривалості і неординарного мислення людини, здатності протистояти обставинам. Завдяки ретельному аналізу сновидіння, співвідношення побаченого з обставинами в реальному житті і ретельна робота з сонником, допоможуть розібратися, до чого сняться каблучки.

Корисно знати,, до чого сниться ходити на підборах уві сні. Подібна картинка характеризує сновідящего як впевненого в собі людини, незалежного і вміє приймати складні рішення, здатного взяти повну відповідальність на себе. Товсті і масивні каблучки, тлумачаться сонником, як сприятливі і міцні сімейні відносини. Також дане бачення може символізувати міцну і непорушну дружбу, якій заздрять чимало.

Шпилька уві сні є знаком цілеспрямованості й витривалості. Для дівчини, побачити іншу жінку на шпильках, сонником тлумачиться, як ймовірність виникнення великого конфлікту, ініціатором якого стане близька людина або подруга. Чоловікові, який побачив дівчину на шпильках, тлумачиться сонником Фрейда, про необхідність проявити велику рішучість у вирішенні питань і сміливість зізнатися своїй партнерці в своїх інтимних фантазіях.

Йти на підборах, прикрашеними всілякими камінчиками або мають незвичайну форму, обіцяє несподіване везіння, що може принести чималий прибуток. Негарний каблучок ототожнює проблему, з якою спляча людина не в змозі впоратися самостійно, і при цьому ретельно замовчує про виниклі труднощі.

Чоловік на підборах уві сні символізує появу нестандартної ситуації, в якій спить персони доведеться проявити свою кмітливість і неординарне мислення. Хлопцеві, що мав уві сні взуття на підборах, сонник говорить про те, що в найближчому часі молодій людині доведеться відчувати дискомфорт і незручність, пов’язане з власним неправильним вибором або помилкова думка.

У чоловічих снах, де жінка носить босоніжки на високих підборах, сонник робить упор на сексуальну незадоволеність сновидіння. Можливо, поточні любовні відносини не приносять радості і задоволення. Тільки поговоривши начистоту з партнеркою, можна домогтися виконання своїх інтимних фантазій.

Туфлі чорні на каблуці пророкують можливість незабаром продемонструвати свої здібності і ділову хватку. Сонник радить не відмовлятися від пропозицій і не пасувати перед труднощами, оскільки нагорода буде досить велика.

Наснилися червоні туфлі на підборах? Готуйтеся до пристрасного захоплення або романтичної зустрічі. Купувати червоні туфлі уві сні, ознаменовує початок нових романтичних і любовних відносин.

Корисно знати, до чого сняться нові туфлі на підборах. Такий образ обіцяє виникнення ситуації, в якій сновидцу вдасться проявити свої позитивні сторони і постати перед начальством у вигідному світлі. Також говорить про нові справах і починаннях.

Людям, яким приснилися чоботи на підборах, сонник характеризує, як відмінний час для придбань і великих покупок. Молодим дівчатам, даний образ говорить про появу багатого залицяльника, чоловікам — можливість завести новий любовний роман.

До чого сниться поламаний каблук

Ті люди, які роздумують,, до чого сниться зламати каблук, варто пригадати деталі свого сновидіння. У більшості випадків, сновидіння вказує на швидку покупку нового взуття.

У деяких випадках бачення, в яких у жінки каблук зламався, вказують на відкладене побачення з коханим або того гірше — сварку з обранцем. Сонник радить якомога більше приділяти увагу своїм дорогим людям, оскільки тим не вистачає тепла і уваги з боку сновідящего.

Для ділових людей, бачення, в якому у них відірвався каблук уві сні, свідчить про загрозу втрати авторитету або нанесення великих збитків репутації.

Якщо панночці довелося уві сні зламати каблук суперниці, значить, цілком ймовірно, сновидицей стане однією з причин невдач приснилося персони або свідком її публічного наруги.

Бачити уві сні зламаний каблук, на іншу людину, передбачає в майбутньому стати свідком чиєїсь неприємності або неприємної ситуації.

Сонник каблуки, до чого сниться каблуки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: