Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кабріолет, до чого сниться кабріолет уві сні

Якщо вам наснився кабріолет, яким ви не володієте наяву, то подібні образи символізують ваші завищені бажання. Дізнатися подробиці того, до чого це сниться, допоможуть сонники, а ось, наскільки точними будуть їх прогнози, залежить від того, які спогади вам вдасться «воскресити» в своїй пам’яті. Чим більше нюансів, побачених уві сні, ви згадайте, тим правдивіше будуть тлумачення.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що ви їсте в кабріолеті по рівній прямій дорозі, то можете розраховувати на успіх. Їхати уві сні довелося по вибоїнах? Це означає, що на шляху до мети, вам доведеться понервувати.

Наснилося, що ви їхали на кабріолеті в якості пасажира? Вас чекає швидке подорож. А ось, якщо примарилося, що ви потрапили в минуле і катаєтеся на ретро-кабріолеті, то це означає, що ви занадто замріялися.

Кольорове «авто без даху»

Побачили уві сні не просто кабріолет, а автомобіль конкретного кольору? Дізнатися,, до чого сниться певний колір, допоможуть сонники. Отже:

 • Автомобіль жовтого кольору — знак приємної несподіванки;
 • Бачити себе власником чорного автомобіля — до швидкого збагачення;
 • Червоний свідчать про загострення пристрастей і розгул емоцій;
 • Червоний колір сусідив з будь-яким іншим — будьте готові до ревнощів і переживань;
 • Білий кабріолет — символ простоти і безпосередності;
 • Білим авто було лише наполовину — не варто нехтувати порадами друзів;
 • Зелений і синій пророкують відмінне самопочуття.
 • Володіти кабріолетом — знак щастя

  Машина з відкритим верхом — предмет мрій більшості жінок. Якщо дівчині приснилося, що вона катається на особистому кабріолеті з подругою, то це ознака того, що в реальності подружка допоможе їй познайомитися із заможним хлопцем, радує Східний сонник.

  А якщо хлопець бажає дізнатися,, до чого сниться машина подібної конструкції, то відповідь йому дасть Місячний сонник. Уві сні він катався з подругою на кабріолеті, що належить йому особисто — до уваги жіночої половини. А якщо він прогулювався на шикарній машині на самоті — до багатства.

  Чи не ваш, або «Спокій, тільки спокій…»

  Чи не складно зрозуміти,, до чого сниться бачення, в якому ви бачите себе водієм великого і розкішного кабріолета: до переживань і суєті, які доставлять вам чимало нерадісні хвилин. Однак сонник Нострадамуса заспокоює: незважаючи на сумні події, не варто панікувати — всі проблеми вирішуватися швидко, і смуток зникнути в лічені хвилини.

  Наснилося, що ви обслуговуєте чийсь великий і красивий кабріолет? Ви переживаєте з приводу своєї зовнішності або спроможності. Не варто робити акцент на цьому, тому що ваші побоювання надумані — говорить тлумачення сну, пропоноване Циганським сонником.

  Неприємні бачення, як символ печалі

  Неприємно, якщо уві сні ви потрапили в аварію. Такі мрії обіцяють своїм «господарям» печаль і хвороби. А якщо ви бачите, що авто розбито вщент, але ви залишилися цілим і неушкодженим, то це є попередженням: та підлість, яку ви затіяли, повернеться до вас сторицею.

  Сімейній людині побачити уві сні потрапив в аварію весільний кабріолет — до розлучення. Якщо його пасажири постраждали — компроміс не буде знайдений, залишилися неушкодженими — дійте, якщо бажаєте зберегти сім’ю.

  Сонник кабріолет, до чого сниться кабріолет уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: