Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кадило, до чого сниться кадило уві сні

Побачити уві сні кадило може кожна людина, навіть ніяк не пов’язана з церквою та іншої православної атрибутикою. На рахунок того,, до чого сниться даний символ, сонники мають різні думки, часом радикально відрізняються один від одного. Для того, щоб не помилитися з тлумаченням сну, обов’язково пригадаєте всі його деталі.

Пророцтва Міллера

Досить суперечливі пояснення приснився кадилом дає сонник Міллера.

Так, наприклад, якщо уві сні ви бачите кадільнік в руках у священика, то це означає, що наближаються неприємності. Особливо, якщо батюшка читає при цьому заупокійні молитви.

Але якщо вам приснилося, що ви самі проводите кадіння, то таке бачення буде означати розвиток бурхливої ​​діяльності навколо незначного справи.

Бачити уві сні кадило: Від благодаті до зради

Пояснюючи,, до чого сниться кадило, сонники розходяться в думках — до добра це чи до лихо. Так, сонник Мандрівника запевняє, що приснилося кадило в церкві говорить про те, що сновидець все робить правильно, по совісті. Тому його чекає успіх і радість.

А ось Місячний сонник, обіцяє інше: вас чекає зраду друга або соратника, якщо уві сні ви бачили, як кадить кадільнік, закриваючи вам огляд. Це не означає, що ви повинні перестати довіряти близьким людям, просто почекайте ділитися сокровенним.

Що освячували

Важливою деталлю сновидіння про кадилом, є факт кадіння. Вірніше навіть не саме це дія, а то, що саме освячували уві сні. Ось, наприклад,, до чого сниться освячення:

 • Будинку або квартири — в родині назріває конфліктна ситуація, причому, з-за вас;
 • Машини — відмовтеся від поїздок, дорога буде складною і небезпечною;
 • Офісу — неприємності чекають вас на роботі;
 • Якусь особисту річ — до роздумів і сумнівам про правильність поведінки.
 • Кадити кадільніком самому, або Статечність — не ваше покликання

  Пояснити, до чого могло наснитися кадило, яке розкурюють саме ви, береться Східний сонник.

  Сновидіння подібного роду вказують на те, що сновидець — надто діяльна особистість. Сидіти склавши руки йому не по нутру, він «горить» на роботі і марніє, не діючи. Складність ситуації полягає в тому, що надмірно кипуча активність може привести до «емоційного вигорання» і занепаду сил.

  Ще врахуйте один нюанс: якщо уві сні ви обкурювали ладаном одного, то існує ймовірність з ним посваритися, попереджає тлумач сновидінь.

  Неприємності з кадилом — сигнал про небезпеку

  Проявити обережність в шляху радять сонники тим, кому не пощастило бачити тріснуте або зламане кадило.

  До чого сниться погасла кадильниця? На жаль, це бачення може пророкувати, як смерть знайомого, що знаходиться у важкому стані, так і символічне згасання дружби або любові.

  А якщо примарилося, що у кадильниці зійшла позолота або сильно потріскалася, то вам слід бути готовим до того, що ви дізнаєтеся неприємні звістки про когось, кого вважали одним. Причому ці новини «відкриють» зворотну, так би мовити, темну сторону людини, викликавши у вас, тим самим, почуття пригніченості і відчаю.

  Сонник кадило, до чого сниться кадило уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: