Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кабачки, до чого сниться кабачки уві сні

Милуватися товстими, симпатичними кабачками уві сні — не такий сприятливий знак, як може здатися. До чого сниться ситний недорогий овоч? Він є символом деяких проблем з платоспроможністю. Сновидінню не грозить безпросвітна убогість, але тимчасово затягнути пояс, щоб згодом вийти на новий рівень добробуту, буде мудрим рішенням. Наскільки це актуально для сновидіння, розкажуть сонники.

Милуватися

Кабачки є символом недостатнього заробітку. Сонники залишають осторонь аналіз причин, чому це сталося, але підказують, до чого сняться кабачки, наскільки серйозною є ситуація і іноді дають прогноз, яких змін слід чекати найближчим часом.

Отже, відсутність гідної винагороди сонник Міллера пов’язує не з лінню сновидіння, а з невдалими обставинами.

Якщо приснилися свіжі стиглі кабачки — це краще, ніж дрібні і гнилі. Бачити ці пріснувато плоди — символ одужання, відновлення сил. У фінансовому плані сонники віщують, що оплата праці буде рости повільно, але неухильно, і невтомною працею ви відновите матеріальний статус сім’ї.

М’яті або гнилі, уві сні вони застерігають від різкості в суперечках. Знаючи, до чого вони сняться, постарайтеся проявляти терпимість в розбіжностях, щоб не переходити на порожню лайку і не доводити опонента до сліз — інакше розбрат призведе до розриву відносин.

Бачити їх уві сні на грядці передбачає, що ваше незавидне становище має невиразні перспективи. Лежать на прилавку — буде пропозиція по роботі, яке треба прийняти, незважаючи на вимотує втому обов’язків. Наснилися в тарілці — все не так уже й погано, життя налагодиться.

Згідно сонником Фрейда, бачити уві сні кабачки або огірки — означає споглядати фалічний символ. Тлумачення Фрейда, до чого сняться кабачки, залежить від того, хто сновидец. Чоловікам Фрейд пророкує проблеми з потенцією, а жінкам — знайомство і зустрічі з цікавим чоловіком.

Вирощувати

Наснилися кабачки на грядці — знак, що ви незадоволені своїм становищем і прагнете знайти вихід. Згідно сонником Нової Ери, сновидіння відображає саме емоційний стан. Якщо у плоди радують зовнішнім виглядом, ви зможете задовольнити своє марнославство.

До чого сниться садити кабачки — на даний момент ви загрузли в боргах. Наснилося, що посадки на грядці сходять прямо на очах — вам несподівано запропонують вигідний контракт.

До чого сниться вирощувати кабачки — садити, поливати, прополювати — сонник Мельникова тлумачить наступним чином: робота у сновидіння важка, малооплачувана, і швидко змінити її навряд чи вдасться. Збирати уві сні багатий урожай стиглих плодів — означає, що ви минули чорну смугу, і тепер важливо не упустити дуже вигідні пропозиції по новій роботі.

Має значення, які плоди ви збирали. Зривали дрібні, що не налівшіеся — ви хапається за будь-яку пропозицію по додатковій роботі, але оцініть тверезо, чи принесе вона потрібний дохід. Наснилося, що збирали налівшіе, але не переспілі — сонники прогнозують, що ви вдало визначитеся з місцем нової служби.

Купувати і готувати

Гори кабачків на базарі — до великого прибутку, отриманої чесним шляхом. Якщо вони уві сні брудні, доведеться трудитися фізично.

Наснилося продавати на ринку кабачки — до неприємностей. Купувати їх уві сні: ви наяву можете зробити невдалу операцію, але сонники радять не нехтувати радою одного. Купівля овочів передрікає купу дорогих непотрібних покупок наяву.

Купувати на базарі — провіщає вихід їх фінансової кризи, достаток і успіх в недалекому майбутньому. Готувати їх — варити або смажити — обіцяє вечерю в приємній компанії в найближчі дні. Смажити і їсти уві сні кабачки означає, що з’явиться випадок легко заробити і весело відпочити.

Сонник кабачки, до чого сниться кабачки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: