Сонник кабачки, до чого сниться кабачки уві сні

Милуватися товстими, симпатичними кабачками уві сні — не такий сприятливий знак, як може здатися. До чого сниться ситний недорогий овоч? Він є символом деяких проблем з платоспроможністю. Сновидінню не грозить безпросвітна убогість, але тимчасово затягнути пояс, щоб згодом вийти на новий рівень добробуту, буде мудрим рішенням. Наскільки це актуально для сновидіння, розкажуть сонники.

Милуватися

Кабачки є символом недостатнього заробітку. Сонники залишають осторонь аналіз причин, чому це сталося, але підказують, до чого сняться кабачки, наскільки серйозною є ситуація і іноді дають прогноз, яких змін слід чекати найближчим часом.

Отже, відсутність гідної винагороди сонник Міллера пов’язує не з лінню сновидіння, а з невдалими обставинами.

Якщо приснилися свіжі стиглі кабачки — це краще, ніж дрібні і гнилі. Бачити ці пріснувато плоди — символ одужання, відновлення сил. У фінансовому плані сонники віщують, що оплата праці буде рости повільно, але неухильно, і невтомною працею ви відновите матеріальний статус сім’ї.

М’яті або гнилі, уві сні вони застерігають від різкості в суперечках. Знаючи, до чого вони сняться, постарайтеся проявляти терпимість в розбіжностях, щоб не переходити на порожню лайку і не доводити опонента до сліз — інакше розбрат призведе до розриву відносин.

Бачити їх уві сні на грядці передбачає, що ваше незавидне становище має невиразні перспективи. Лежать на прилавку — буде пропозиція по роботі, яке треба прийняти, незважаючи на вимотує втому обов’язків. Наснилися в тарілці — все не так уже й погано, життя налагодиться.

Згідно сонником Фрейда, бачити уві сні кабачки або огірки — означає споглядати фалічний символ. Тлумачення Фрейда, до чого сняться кабачки, залежить від того, хто сновидец. Чоловікам Фрейд пророкує проблеми з потенцією, а жінкам — знайомство і зустрічі з цікавим чоловіком.

Вирощувати

Наснилися кабачки на грядці — знак, що ви незадоволені своїм становищем і прагнете знайти вихід. Згідно сонником Нової Ери, сновидіння відображає саме емоційний стан. Якщо у плоди радують зовнішнім виглядом, ви зможете задовольнити своє марнославство.

До чого сниться садити кабачки — на даний момент ви загрузли в боргах. Наснилося, що посадки на грядці сходять прямо на очах — вам несподівано запропонують вигідний контракт.

До чого сниться вирощувати кабачки — садити, поливати, прополювати — сонник Мельникова тлумачить наступним чином: робота у сновидіння важка, малооплачувана, і швидко змінити її навряд чи вдасться. Збирати уві сні багатий урожай стиглих плодів — означає, що ви минули чорну смугу, і тепер важливо не упустити дуже вигідні пропозиції по новій роботі.

Має значення, які плоди ви збирали. Зривали дрібні, що не налівшіеся — ви хапається за будь-яку пропозицію по додатковій роботі, але оцініть тверезо, чи принесе вона потрібний дохід. Наснилося, що збирали налівшіе, але не переспілі — сонники прогнозують, що ви вдало визначитеся з місцем нової служби.

Купувати і готувати

Гори кабачків на базарі — до великого прибутку, отриманої чесним шляхом. Якщо вони уві сні брудні, доведеться трудитися фізично.

Наснилося продавати на ринку кабачки — до неприємностей. Купувати їх уві сні: ви наяву можете зробити невдалу операцію, але сонники радять не нехтувати радою одного. Купівля овочів передрікає купу дорогих непотрібних покупок наяву.

Купувати на базарі — провіщає вихід їх фінансової кризи, достаток і успіх в недалекому майбутньому. Готувати їх — варити або смажити — обіцяє вечерю в приємній компанії в найближчі дні. Смажити і їсти уві сні кабачки означає, що з’явиться випадок легко заробити і весело відпочити.

Сонник кабачки, до чого сниться кабачки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: