Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник іграшка — до чого сниться?

Сонник Міллера

Іграшки сняться до сімейних радощів, але тільки якщо вони були у вашому сні в цілості й схоронності. Зламані віщують вам наповнила душу смуток. Також дитячі іграшки сняться до появи блискучих перспектив; вірогідні важливі знайомства. Побачити уві сні дітей, розважаються з іграшками, — такий сон означає, що сімейне життя буде надзвичайно благополучною.

Побачили себе розбираються коробку, ящик і т. п. з дитячими іграшками або роблять вибір в магазині — такий сон підказує, що ви дали поглинути себе дрібниць, абсолютно забувши про головне. Віддавали іграшки — значить, знайомі будуть нехтувати вашою персоною. Дарували іграшки — з колегами ваші відносини будуть душевними і дружніми; будете радіти. Грати в іграшки, будучи дорослим, — сон до неможливості виконання мрій. Також см. Магазин, Юла.

Сімейний Сонник

Бачити їх уві сні — до розладу і засмучення через втрату грошей. Іноді такий сон означає незаслужену образу для закоханих. Якщо вам присниться, що хтось грає з іграшкою і це викликає ваше здивування уві сні, то якась людина з’явиться у вашому житті і буде вертіти вами як захоче. Давати комусь іграшку уві сні — знак того, що ця людина граючи впорається з якоюсь справою, яке ви йому довірите. Бачити уві сні дітей, спокійно грають своїми іграшками, означає мир і спокій в родині. Якщо ж діти під час гри будуть сильно шуміти, що викличе ваше роздратування, то ваше сімейне благополуччя похитнеться через скандали або сварок. Дивіться тлумачення: Діти, Ігротека, Гра.

Сонник Ванги

Іграшки — символ великих перспектив, появи цікавих знайомств і нових друзів. Побачивши такий сон, готуйтеся до досягнення нових висот в кар’єрі, а також в особистому житті. Коли сняться іграшки і грають в них діти, то ваше сімейне життя з цього моменту буде затишною, спокійною і тихою, пропаде всяке нерозуміння. Якщо ж уві сні ви просто даруєте іграшки друзям, то це ознака поліпшення відносин з ними, символ радості. Коли дорослий грає в іграшки — це свідчення невиконання бажань.

Сонник Лонго

Коли сниться іграшка-неваляшка, в реальному житті вас чекає нестійке становище. Ви вагаєтеся по будь-якого приводу, обмірковуєте всякі дрібниці. Згодом можете взагалі нічого не робити. Якщо вам сниться м’яка рожева іграшка — ви дуже сильно в чомусь помиляєтеся, а крім того, ваше оману використовується в чиїхось інтересах. В цілому ж плюшева іграшка (ведмедик, щеня, кошеня і ін.) Уві сні говорить про те, що ви надмірно м’якотілих і дозволяєте іншим людям цим зловживати.

Сонник Фрейда

Якщо Вам приснилося, що Ви перебирає безліч найрізноманітніших іграшок, постарайтеся позбутися від комплексів, які заважають Вам відчути красу сексуальних відносин і проявити себе ніжним, ласкавим і уважним партнером. Дарувати іграшки — Ваші сексуальні стосунки з коханою людиною незабаром втратять пристрасть і гостроту, плавно перейшовши в платонічні — теплі і дружні.

Сучасний Сонник

Дитячі іграшки — безглузді захоплення непотрібними справами. Купити дитячу іграшку уві сні — до спроби когось обдурити, обхитрити. Маленька дитина і іграшка-брязкальце у нього в руках сняться до дивовижного звістці, яке на ділі виявиться вигадкою. Таке ж значення має і повсякчас іграшка-качечка.

Сонник Менегетті

Це позначення однієї з моделей монітора відхилення; символ, що не приносить користі предмета, переключающего на себе всі зусилля людини шляхом програмування його життєвих установок.

Еротичний Сонник

Якщо приснилося, що кохана людина подарував іграшку, то поступово пристрасні відносини втратять гостроту і перетворяться в дружнє спілкування.

Сонник Хассе

У вас буде багато дітей. Крім того, дитячі іграшки пророкують марне, непотрібне справа, марну втрату коштів і часу.

Сонник Цветкова

Іграшки в сновидінні — означають, що зі злого наміру вас введуть в оману; здобувати іграшки — до новин.

Сонник Лоффа

Іграшка — до втрати часу і грошей.

Сонник Мандрівника

Плюшеві іграшки — дрібна радість.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: