Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ідол — до чого сниться?

Ісламський Сонник

Поклонятися уві сні золотому ідолові значить виявитися в найближчому часі в колі нечестивих людей і своїми поганими вчинками викликати гнів Аллаха, за яким послідує неминуче покарання від Нього, що, можливо, позначиться на матеріальному становищі бачив подібного роду сон. Поклонятися уві сні срібному ідолу значить зіткнутися в недалекому майбутньому з зрадою, зрадою коханої людини, чоловіка або дружини.

Поклонятися ідолу з будь-якого іншого металу або дерева означає відмовитися від релігії Аллаха і правильних переконань заради якого-небудь лицеміра або мирського блага. Побачити уві сні ідола, але не вклонитися йому, обіцяє далеку подорож або багатство. Бачити уві сні себе вклоняється вогню значить наяву поклонятися Шайтаном (т. Е. Виконувати його накази, здійснюючи гріхи), що накличе великий гнів Всевишнього і Його кару. Поклонятися уві сні деревам або зіркам означати коливатися між вірою в Аллаха і невір’ям.

Сонник Лонго

Приснилося поклоніння ідолу — це свідчення вашої відсталості, нездорового консерватизму, сліпого наслідування суспільним стереотипам. Дотримуючись старих правил, ви часто не хочете розуміти очевидного, навіть коли вам вказують на нього дуже недвозначно.

Сволота ідола — будете боротися за якусь ідею, що буде складною справою, оскільки переконувати в її доцільності ви будете людей, що відносяться до всього нового з великою підозрою. УдачаУдача до вас прийде в тому випадку, якщо підключиться якесь впливова особа.

Установка ідола сниться до майбутніх безрезультатним спробам встановити свої порядки там, де вас раніше не було. Навіть якщо у вас будуть відповідні повноваження, не забувайте, що в чужий монастир зі своїм статутом не ходять, інакше сварок не уникнути.

Сонник Міллера

Наснилося ваше поклоніння ідолам — такий сон говорить про те, що шлях до популярності і слави триватиме надто довго: швидше за все, більш швидкому просуванню завадять дріб’язкові заняття, яким ви будете віддавати занадто багато свого дорогоцінного часу. Уві сні ви розвінчували ідолів — значить, будете тверді духом і зібрані, вашого прагнення до загальній повазі не завадить ніяка виснажлива робота.

Бачили, що ідолам поклоняються інші, — сон пророкує, що серед друзів виникнуть розбіжності. Засудження ідолопоклонства сниться до досягнення вами популярності і почестей, в чому ваші здібності в сфері осягнення можливостей і схильностей людського розуму, а також особливостей психології зіграють важливу роль.

Сонник Фрейда

Приснився ідол — це не хто інший, як ваш партнер — самозакоханий, пихатий сноб, який не має ніяких об’єктивних підстав для прояву цих якостей. Встановлювати ідола або поклонятися йому — сон означає, що ви самі зі свого партнера робите кумира, чи не молячись на нього. Всіляко вказав своє безмежне обожнювання і захоплення, ви даєте йому зрозуміти, що він самий-самий і вам крупно з ним пощастило. Тільки пізніше ви чимало здивуєтеся несподівано відкрився фактом: він вас не любить, а лише дозволяє любити себе. Звалювати ідола уві сні — це підказка підсвідомості: пора розірвати відносини з партнером, адже він анітрохи не поважає ваш союз, ваші почуття і інтереси, а думає тільки про себе.

Сонник Лоффа

Ідол уві сні може бути символом якоїсь конкретної людини, якого в житті ви ставите собі в приклад. Якщо у своєму сні ви вклоняєтеся ідолам, то цей сон означає дуже повільне сходження до популярності і слави. Але на шляху до високого становища ви будете надмірно льстиві і схильні підлещуватися перед сильними світу цього. Якщо уві сні ви зайняті розвінчанням ідолів, то в реальному житті вам будуть властиві твердість духу і самовладання, і ніяка виснажлива робота не зупинить вас в прагненні до загальній повазі.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні язичницького ідола — Вам доведеться проявити максимум хитрості і спритності, щоб знайомство з безпринципним, нахабним і невихованим людиною не продовжилося в інтимній обстановці. Скористайтеся перевіреним прийомом — покажіть з себе справжнього «ідола», недосяжного для простих смертних. Тільки так Ви зможете уникнути неприємних і навіть образливих докучань.

Сучасний Сонник

Ожилий кумир сниться до того, що то наяву ви зробите невірний крок і розчаруєтеся в життя, особливо якщо уві сні ви схилялися перед ним коліна. Якщо снилося, що ідолу поклоняються інші дійові особи вашого сну, то в дійсності вас розчарує близька людина, зате ви підніметеся в очах оточуючих.

Езотеричний Сонник

Приснився кумир — значить, ви на чомусь зацикливаетесь; прийшла пора «провітритися». Ожилий ідол — це ожилі спогади, не надавайте їм великого значення.

Сімейний Сонник

Побачити фігуру ідола уві сні — знак невдачі через власну помилки. Якщо оживе, то остерігайтеся повторити свою помилку.

Сонник Цветкова

Ідол — зробити помилку; оживає — повторити помилку.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: