Сонник інвалід, до чого сниться інвалід уві сні

Сни — невід’ємна частина людського життя. Сни сняться всім людям вже мільйони років. Саме через сон наша підсвідомість підказує нам, чого варто побоюватися і уникати, а на що, навпаки, звернути особливу увагу. Дуже часто уві сні ми бачимо прекрасні яскраві образи, ми сміємося, літаємо, веселимося. Трапляється, нам сняться кошмари, після яких довго ще залишається тривога на душі. А бувають сумні сни, коли ми страждаємо самі або бачимо страждання інших людей. До таких снам можна віднести сновидіння про інвалідів. Чи бачимо ми себе калікою або іншої людини, погодьтеся, це зовсім не весело. А, до чого сниться інвалід? Що хотів донести до нас наш мозок подібними символами? Давайте запитаємо у сонника, він знає точну відповідь!

Маленький каліка

Наснилося, що ви бачите в інвалідному візку дитину — на шляху до здійснення бажань встануть дрібні перешкоди. Щоб не втрачати час даремно, продумайте все до дрібниць.

Приснився хлопчик-інвалід — чекайте серйозних клопотів в побуті. Можливо, вам доведеться побігати по інстанціях, вибиваючи для своєї родини якісь привілеї і послуги, передбачає сонник.

Бачити дівчинку, яка не може пересуватися без сторонньої допомоги — найближчим часом ви дуже сильно чогось здивуєтеся, причому, здивування буде досить неприємним.

Наснилося, що ви перебуваєте в спеціалізованому дитячому центрі, де багато дітей з обмеженими фізичними можливостями — вас чекає низка невдач і перешкод. Що б ви не затіяли, удачі не чекайте, застерігає сонник.

Сниться дитина, яка ходить з паличкою і сильно кульгає — не витрачайте сильно гроші. Найближчим часом у вас з ними будуть труднощі. Зараз саме час почати економити.

Покалічені частини тіла

Бачити чоловіка без ніг — скоро вам буде потрібна допомога друзів, попереджає сонник Міллера.

Інвалід у візку, з понівеченим обличчям їде вам назустріч і весело сміється — то, що ви задумали — здійсниться, але не зовсім так, як ви хотіли. Зміни торкнуться або якихось дрібниць, або часу.

Сниться інвалід без рук — сон означає, що не варто затівати ніяких нових справ або починати вивчати щось нове — нічого не вийде, попереджає сонник.

Приснився інвалід без рук і без ніг — сновидіння віщує наступ «чорної смуги» в життя. Якщо інвалід молодий хлопець чи дівчина — неприємності закінчаться дуже швидко, якщо в роках — запасайтесь терпінням і витримкою.

Допомога інваліду

Бачити, як старому інваліду допомагає дитина — комусь із друзів потрібно від вас зовсім маленька допомога, але він не наважується попросити. Запропонуйте самі, підказує сонник.

Допомагати інваліду в колясці піднятися по сходах — ваші справи підуть в гору, все, що ви задумали, почне потихеньку виконуватися. Якщо ви спускає коляску вниз по східцях — неприємності, що заважають вам, випаруються, як вода на сонці.

Сниться, що вам довелося доглядати за інвалідом, який не ходить — наяву у вас є багато нереалізованих планів і бажань, які ви не наважуєтеся втілити в життя. Даний сон підказує вам, що не варто нічого боятися, дерзайте, і все у вас вийде.

Наснилося, що ви подали милостиню каліці з немовлям на руках — в реальному житті від вас залежить удача і виконання бажання вашого близької людини. Не будьте егоїстом, допоможіть одному, рекомендує сонник.

Допомагати грошима дітям з каліцтвами — перенести в реальному житті якесь потрясіння, впоратися з яким вам допоможуть близькі люди.

Бути калікою самому

Стати інвалідом уві сні означає, що ваші партнери по бізнесу або колеги по роботі хочуть вас підставити. Будьте пильні, рекомендує сонник, не підписуйте ніяких паперів і не укладайте сумнівних угод.

Бачити себе на милицях — до хвороби, попереджає сонник. Якщо уві сні ви відчуваєте біль — хвороба буде затяжною, якщо ходите, злегка лише на них спираючись — видужаєте дуже швидко.

Наснилося, що ви побачили в дзеркалі своє спотворене обличчя — ви явно щось приховуєте від оточуючих, а може навіть, брешете. Не варто так приховувати свої таємниці, просто поясніть своєму оточенню, що не хочете говорити на якусь особливу тему. Друзі зрозуміють.

Сонник інвалід, до чого сниться інвалід уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: