Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник інтерв’ю, до чого сниться інтерв’ю уві сні

Про надмірну довірливість та наївність говорить сновидіння, в якому ви розповідаєте про себе кореспондентові, запевняють сонники. А ось якщо уві сні ви побачили себе в ролі інтерв’юера, то, цілком ймовірно, ви надто цікаві і надмірно діяльні. Щоб не помилитися з тлумаченням сну про інтерв’ю, слід дізнатися,, до чого сниться кожен з можливих сюжетів.

Сонник Міллера

Міллер, пояснюючи приснився сюжет, в якому ви ділитеся з журналістами своїми планами на майбутнє, радить в реальному житті не поширюватися про свої ідеї — є ймовірність, що в колективі завівся зрадник, «зливає» інформацію конкурентам.

Так само погано бачити уві сні себе, провідним бесіду з письменником, готуючи про нього статтю. Якщо уві сні ви обговорювали з автором його твір, то це означає, що вас спробують втягнути в небезпечну авантюру.

Брати інтерв’ю — ознака нездорової допитливості

За версією Сучасного сонника, брати уві сні інтерв’ю — символ надмірної цікавості. Якщо вам приснилося, що ви припрошує зірку про інтерв’ю, а вона не погоджується, то це означає, що вам «вкажуть на двері», якщо ви не припините збирати плітки і переказувати їх іншим.

Наснилося, що вам вдалося поговорити з людиною-загадкою, якого ніхто не може розговорити або сфотографувати? Можете сподіватися на те, що ваш зайвий інтерес піде вам на користь.

Давати інтерв’ю як символ боротьби з невпевненістю

Наснилося, що ви — зірка, яка роздає інтерв’ю? Це сновидіння свідчить про те, що ви занадто затиснуті в собі, стверджує сонник Цвєткова.

А ось Циганський тлумач, розшифровуючи,, до чого сниться давати інтерв’ю, говорить про те, що ви дуже вже сильно була відвертою з тим, з ким не слід.

А якщо бачите уві сні, що ви — звичайна людина, якій несказанно повезло, і тепер вам належить давати інтерв’ю відомому журналісту, то в реальному житті ви потрапите в незвичайну ситуацію, і від того, що ви зробите, буде залежати успіх і стабільність фінансових потоків.

Підслухати чужі розмови: Від агресії до успіху

Цікавить,, до чого сниться сюжет, в якому ви підслуховували чуже інтерв’ю і видаєте його за своє? Загляньте в сонник пастора Д. Лоффа. Ось як він це пояснює: ви звикли отримувати все, чого не побажаєте, і найменший «збій» у цій «системі» викликає у вас напади паніки і агресії.

А якщо бачите уві сні, що ви, підслухавши розмову двох журналістів, розкрили готується змова або інформаційну війну — радійте, так як бачення позначає вдалий збіг обставин, який здорово підвищить вам авторитет і репутацію.

Кого ви інтерв’ювали

Згадайте, хто саме був зірковим гостем, які розповідають про себе, і сонники підкажуть,, до чого сниться кожен з них. Отже, бачити в студії:

 • Артиста кіно або естради — до прагнення отримати популярність;
 • Спортсмена — вас цікавить фінансовий успіх заходу;
 • Політичного діяча — ви бажаєте вибитися в лідери;
 • Світську левицю — вас цікавить виключно відпочинок і розваги.
 • Сонник інтерв'ю, до чого сниться інтерв'ю уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: