Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ікона Миколая чудотворця, до чого сниться ікона Миколая чудотворця уві сні

Бачити ікону Миколи Чудотворця уві сні можуть не тільки глибоко релігійні люди. Жінці або дівчині, давно бажає завести сім’ю, дітей, сновидіння дарує надію благополуччя в сімейному житті. Для чоловіків воно означає підтримку вищих сил в сміливих проектах і будь-яких починаннях. До чого сняться лики святих, сонники трактують з урахуванням всіх нюансів і дрібних деталей бачення.

Що говорить сонник Міллера

Психологи вважають, що у важкі моменти життя людина шукає підтримку на всіх рівнях буття. Тому нічого немає дивного, якщо наснилося, що довелося бачити або спілкуватися уві сні зі святим. Сонник Міллера роз’яснює, як дізнатися,, до чого сниться саме ікона Миколи Чудотворця, за допомогою додаткових знаків:

 • В руках сновидіння — до возз’єднання сім’ї, подолання важких моментів;
 • В храмі, церкви — до одужання, отримання благословення згори
 • Міроточащая — підуть сумніви, тяжкість, тривоги;
 • Впала — до майбутніх випробувань.
 • Обережність не буде зайвою

  Бачити зображення Спасителя уві сні не на звичному для неї місці — значить, отримати попередження про настання важких часів. Особливо, якщо наснилося, що вона впала, або загрозливо нахилилася. Сновидіння означає, що смуга перешкод ще попереду. Образ святого приходить уві сні тим, хто готовий боротися за своє здоров’я, щастя, не опускає руки.

  В сонник відомої віщунки тлумачення сну зводиться до низки конфліктів в сім’ї сновидіння. До чого сняться лики ангелів, благочестивих людей, Ванга пояснює з позиції віри. І рекомендує сновидцу не забувати про духовне зростання через матеріальні, побутових проблем.

  Залиште сумніви в минулому

  До чого сняться церковні образи дівчині на виданні, молодій жінці, добре трактує сонник Нострадамуса. Виявляється, міроточащая ікона Миколи Чудотворця здатна вселити радість і умиротворення навіть уві сні. Вона вказує, що прийшов час виконання найпотаємніших бажань. Затишний будинок, люблячий і надійний чоловік, народження дітей чекає всіх жінок, яким приснився лик відомого святого.

  Тихе сімейне гніздечко, відсутність проблем зі здоров’ям у домочадців, обіцяє і сонник Цвєткова. Бачити Спасителя уві сні — означає, отримати наяву нагороду за відданість дому, дітям, сімейних цінностей. Всі досягнення і перемоги рідних залежать від жіночого начала в будинку. Тому і допомогу понад призначається саме матері сімейства.

  Нічого не бійтеся — все владнається

  Якщо приснилося, що довелося несамовито молитися, плакати перед іконою Миколи Чудотворця в величезному храмі — пам’ятайте, що вас благословляють вищі сили на гідні вчинки і справи. Традиційні сонники гарантують, що відкриється друге дихання у людей, здатних пожертвувати власним благополуччям заради щастя рідних.

  Одужання чекає всіх, хто молився Спасителю, стояв перед ним на колінах, просив допомоги і захисту. Не завадить і наяву сходити до церкви, покаятися.

  Сонник ікона Миколая чудотворця, до чого сниться ікона Миколая чудотворця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: