Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ікра, до чого сниться ікра уві сні

Як відомо, ікра буває різних сортів, і кожен з них уві сні набуває власну смислове навантаження. Пояснюючи,, до чого сниться чорна, червона, інша рибна або овочеве рагу, сонник пропонує абсолютно різні тлумачення. Згідно з різними джерелами, овочеві страви з однойменною назвою є провісниками як розчарування, так і стабільності матеріального становища.

Нерідко приснилося ласощі в сновидінні символізує плодючість і продовження роду. Цілком закономірно, що деякі трактування пов’язані із взаємовідносинами з протилежною статтю. Приснився символ часто провіщає народження дітей, зміни в особистому житті, в більшості випадків в кращу сторону, таємні бажання і фантазії.

Незважаючи на те, що Бабушкін тлумач 1918 був складений в ті часи, коли цей продукт вважався не делікатесом, а буденної закускою, згідно з його трактуванні, все, до чого сниться ікра, обернеться прибутком для сплячого.

Кулінарний сонник стверджує, що якщо приснилася ікра, це однозначно добрий знак. Сновидінню неодмінно пощастить, не в багатстві, так в любові.

Червона, чорна, кабачкова?

Сонник стверджує, що бачити уві сні ікру часто доводиться тим, чиї помисли під час неспання так чи інакше пов’язані з інтимним життям, підвищеним інтересом до протилежної статі, а також бажаннями, які поки не вдається реалізувати.

Кулінарний сонник вважає, що все,, до чого сниться сира ікра, принесе прибуток сплячому. Побачене уві сні віщує несподівані подарунки і везіння у вирішенні фінансових питань.

Коли уві сні фігурує ікра кабачкова, сонник таким чином намагається попередити про те, що в даний період вірогідність розчарування вельми висока, тому й не радить саме зараз братися за відповідальні справи.

Те,, до чого сниться ікра оселедця, викличе неабиякий подив, — попереджає Весняний тлумач сновидінь. Прийдешні події можуть прийняти абсолютно несподіваний оборот.

Відповідно до думки Міллера, ікра є передвісником вагітності, поповнення в родині. Може йтися як про вашу сім’ю, так і про ваших родичів або дуже близьких друзів.

Значення і ймовірність втілення в життя попередньої інтерпретації багаторазово посилюється, якщо комусь довелося метати ікру уві сні, а ви опинилися свідком даного процесу.

Літній сонник Іменинників пропонує дещо інше значення: найближчим часом в будинок сновидіння можуть нагрянути численні гучні гості з такими ж невгамовними дітьми.

Щоб простіше було розібратися,, до чого сниться рибна ікра, зверніть увагу на її сорт. Чорна нерідко є передвісником обману або розлуки, а червона обіцяє перемогу і успіх.

Коли трапляється купувати уві сні ікру, червону або чорну, Езотеричний сонник рекомендує бути акуратніше з обіцянками. Не поспішайте роздавати їх наліво і направо, так як виконання зобов’язань, взятих на себе в даний період, потребує чимало зусиль.

Якщо пощастило їсти уві сні ікру, в найближчому майбутньому вам належить прийняти участь в престижному заході. Цілком можливо, що в програму торжества буде входити і банкет.

Сонник ікра, до чого сниться ікра уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: