Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ікона, до чого сниться ікона уві сні

Ікона — символ віри. Побачити її уві сні — яскраве ознаку. Сонник обіцяє всілякі життєві зміни і переоцінку цінностей. Ще ряд пояснень,, до чого сниться подібне, наведено нижче.

Ікона в домі

Якщо приснилися висять в будинку ікони, а в дійсності їх немає, цей сюжет слід тлумачити як заклик до розсудливості. Сучасний сонник радить уникати суперечок, що стосуються релігійних поглядів, політичних переконань і морально-етичних цінностей. Цей сон нагадує, що виграти подібний спір — витівка заздалегідь приречена, зате вірний спосіб нажити ворогів.

Різні Святі

Лик Божої матері сниться тим, хто наяву відчуває гостру потребу якщо не в реальній допомозі, то хоча б моральну підтримку. Такий сон відображає вашу невпевненість у власних силах, можливо, небезпідставну.

Сюжет, в якому фігурує ікона Матрони, віщує серйозні випробування. Цілком можливо, що їх коріння слід шукати в минулих помилках. З іншого боку, це шанс все виправити і проявити себе з позитивного боку.

Універсальний сонник вважає, що примарилося Богородиця — знак, що в даний момент ви перебуваєте під заступництвом вищих сил. Можете сміливо користуватися їх прихильністю.

Наснилося ікона Ісуса — важлива ознака, що можете отримати в найближчому майбутньому. В цілому це дуже сприятливий сон, який обіцяє зміни і значні події.

Якщо сниться написаний Микола Чудотворець, це означає, що ви наяву залишитеся вірними своїм принципам. Побачений уві сні сюжет допоможе прийняти рішення, правильне з точки зору не тільки моралі, а й здорового глузду.

Сонник Странніков вважає, що ікони Святих — символ того, що ви потребуєте допомоги. Вам би зараз опинилася дуже до речі підтримка впливової особи. Саме зараз найбільш сприятливий період для перспективних знайомств.

Пояснення,, до чого сниться ікона Ісуса Христа, дає в своєму тлумачі Гришина. Сонник Гришиной попереджає, що в даний момент усі вчинки, слова і навіть думки наділені особливою силою. Сновидіння обіцяє, що результат кожної дії буде негайним. Правда, пожинати плоди доведеться теж вам.

Наснилося ікона Матрони Московської говорить про те, що наяву вам недавно вдалося уникнути серйозної небезпеки. Цей сюжет символізує вдячність долі і вищим силам.

Молитва і схиляння

Сонник Пір року стверджує, що молитися перед іконою — один з найбільш позитивних сновидінь. Побачене в нічних мареннях означає, що незабаром ви отримаєте цікаву пропозицію, від якого безпосередньо залежить матеріальне благополуччя.

Якщо сниться, що вам довелося цілувати ікону, то в реальному житті ви, без сумніву, володієте неабиякими організаторськими здібностями. Зараз ви особливо успішні в проектах, що вимагають колективної діяльності. Універсальний сонник обіцяє підтримку керівництва і розуміння підлеглих.

Падає, розбивається

Якщо приснилося, що написаний фарбами лик впав, це означає, що в реальності існують побоювання втрати або руйнування цінностей, причому необов’язково матеріальних. Універсальний сонник вважає, що ви здогадуєтеся про наміри близького або авторитетної людини зробити непорядний вчинок, який міг би вас сильно розчарувати.

Якщо жінці сниться розбита ікона, це може бути нагадуванням про те, що вона втрачає можливість народити дитину. Чоловіка такий сон попереджає про необхідність взяти ситуацію під контроль, інакше катастрофи не уникнути.

Ікона горить

Якщо уві сні ви побачили палаючу ікону, це не повинно лякати. Власов сонник обіцяє надзвичайний емоційний підйом і прилив життєвих сил. Збіг обставин підкаже новий стимул не опускати руки. Цей сон закликає дивитися в обидва, щоб не упустити знак долі.

Сюжет, в якому довелося купувати святий полотно, вказує на нетерплячість. Ви часто намагаєтеся впливати на хід подій без оглядки на зовнішні обставини. Не дивуйтеся, що звернувшись з проханням в невідповідний момент, отримаєте відмову.

Мироточить

Сон, в якому ікона мироточить, дуже значний. Сучасний сонник вважає його знаком того, що ви можете довіряти своїй інтуїції і схильності до містицизму. Приснилося підказує, що саме ці якості вкажуть вірний шлях зі скрутної ситуації.

Думка Міллера

Сонник Міллера вважає, що ікона є одним з найбільш благополучних символів. Даний знак означає, що обставини будуть складатися виключно в вашу користь, так що використовуйте цей сприятливий момент, щоб здійснити свої задуми.

Якщо наснилася золота ікона, це підтвердження того, що у вас є висока шкала цінностей. Віра і релігія відіграють дуже важливу роль для вас.

Міллер стверджує, що старовинна ікона — передвістя епохальних змін, які торкнуться всієї родини. Можливо, стартом для ланцюжка подій стане отримання важливої ​​звістки.

Якщо приснився святий з суворим ликом, це вказує на невдоволення собою. Сонник Міллера рекомендує шукати корінь зла не в самому вчинку, а в його мотивації.

Якщо сняться ікони в церкви, значить, ви зробили правильний вибір. Це означає, що тепер наяву залишилося тільки пожинати солодкі плоди.

Різні пояснення

Сонник Шеремінской вважає, що ікона — передвістя дивовижних змін, які відбудуться з одним значущим для вас людиною. В результаті переоцінки цінностей його ставлення до вас зміниться в кращу сторону.

Один з тлумачів вважає, що ікона є в нічних мареннях тим людям, майбутнє яких буде вельми благополучно. Якщо лики викликають позитивні емоції, то сон посилює свій позитивний посил.

Сон, в якому довелося знайти святий полотно, означає, що комусь із тих, хто доріг, необхідно заручитися вашим схваленням, якщо хочете, благословенням, в своїх починаннях. Лише від слів може залежати чиєсь успіх або ж невдача.

Якщо приснився святий лик, значить, ви вже готові приступити до здійснення того, що так давно плануєте. Подібний сон часто містить подробиці, наприклад, дати, імена, цифри, які слід тлумачити як знаки.

Якщо незаміжня дівчина бачить уві сні багато ікон, це означає, що її весілля не за горами. Малий Велесов сонник попереджає про те, що шлюб виявиться вдалим у всіх відношеннях. Сновидицей очікують будинок повна чаша і радості сімейного життя.

Сонник ікона, до чого сниться ікона уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: