Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гвоздики, до чого сниться гвоздики уві сні

Гвоздики — дуже непостійний символ. В одному сні вони можуть бути провісниками щастя, у другому — печалі. Виходячи з цього, не можна дати точного визначення, до чого сняться гвоздики. Залишається один вихід: згадати подробиці сновидіння, заглянути в сонник і зрозуміти, що обіцяють людині, побачені уві сні махрові квіточки.

Букет на свято — на щастя і удачі

Жінка бачить уві сні, що чоловік дарує їй на свято букет гвоздик — знак того, що все її заслуги не залишаться непоміченими і будуть винагороджені.

Дарувати величезний букет гвоздик комусь на день народження — ви допоможете одному домогтися кар’єрних висот, пророкує сонник міс Хассе.

Сниться, що ви подарували один махровий цветик коханій людині — вам слід більше уваги приділити своїй половинці, і ви побачите, як життя зміниться на краще.

Приснився розпускається бутон гвоздички — до радісних подій і позитивних емоцій, радує сонник Міллера.

Похоронні квіти — знак смутку і розчарування

Наснилося, що ви купуєте живі гвоздики на похорони — до розлуки з коханою людиною або іншому, попереджає Місячний сонник.

Бачити уві сні могилу, вкриту гвоздиками — до сумних известиям або дуже поганому настрою незабаром.

Покладати уві сні квіти до пам’ятника загиблим солдатам — все, що з вами буде відбуватися в найближчі дні, буде мати негативний характер. Постарайтеся не робити нічого серйозного в цей час, радить Жіночий сонник.

Сняться дрібні гвоздички, що ростуть на могилах — до дрібних образ і сварок. Причому, як з вашого боку, так і по відношенню до вас.

Білий, червоний, зелений… або Від печалі до радості

Сон, в якому фігурують гвоздики червоного кольору — в залежності від сюжету, може символізувати, як нового друга, так і сумні події.

Наснилися білі квіточки — проявіть самовідданість в якихось важливих справах, пророкує Східний сонник.

Чорні квіти — знак того, що вам слід бути більш відкритим і розкутим, інакше постраждаєте від своєї замкнутості.

Рожеві квіточки — символ невинності, чистоти і нового життя. Є висока ймовірність народження дитини, як у вас, так і у кого-то зі знайомих.

Побачити уві сні жовті гвоздички — почуєте критику на свою адресу, і так само до буркотливості і недоброзичливості, віщає Осінній сонник.

Букети фіолетового, синього і блакитного кольору — знак міцного здоров’я і довголіття.

Зелені гвоздики уві сні — символ фінансової стабільності.

Штучні ікебани — стережіться обману

Наснилося дівчині, що чоловік дарує їй штучні червоні гвоздики — слід уважно до нього придивитися, велика ймовірність того, що він їй зраджує або збирається це зробити, попереджає сонник Ванги.

Сниться, що ви робите штучні квіточки для прикрас — будьте пильні, найближчим часом ви зіткнетеся з обманом.

Малювати на папері гвоздики, вирізати їх і прикрашати ними кімнату — хтось із знайомих спробує обманним шляхом заволодіти чимось, що належить вам. Будьте уважні.

Знятися білі пластмасові гвоздички в позбавленою смаку вазі — ви саме обманюють в когось або в чомусь. Пора стати реалістом і перестати дивитися на все «крізь рожеві окуляри».

Домашня оранжерея або Бережіть свої відносини

Наснилося, що ви вирощуєте багато гвоздик різних кольорів та сортів — до великих проблем у відносинах з коханою людиною. Ви не можете ніяк вибрати модель поведінки і через це часто сваритеся.

Зрізати, вирощені в своєму саду махрові квіточки — дружба з кимось під загрозою припинення через ваших необдуманих вчинків.

Сниться сон, в якому ви тримаєте в руках дві власноруч вирощені і зрізані гвоздики — Весняний сонник рекомендує вам більше уваги приділяти дітям.

Сонник гвоздики, до чого сниться гвоздики уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: