Сонник гардероб, до чого сниться гардероб уві сні

Гардероб уві сні найчастіше відображає поточний соціальний статус сновидіння, але може мати і зовсім інше значення. Сонник дасть образу детальну характеристику і підкаже, до чого він сниться.

Нудьга або обновка?

Наснилося, що ви вирішили оновити гардероб? Наяву обов’язково досягнете бажаної мети. Сновідеть розкішний гардероб можна до нудною та одноманітною життя, бідненький — до реальної обновці.

До чого сниться, якщо виявилося, що буквально нічого вдягнути? Сонник застерігає від спілкування зі свідомо ненадійними людьми: наживете проблеми. Дівчині після такого сновидіння слід проявити акуратність у виборі супутника.

Радійте!

Якщо ви вирішили провести глобальну чистку носильних речей, то радійте. Це означає, що уві сні ви позбулися застою в емоціях.

Привиділося, що в шафі висять лише вішалки? Ви отримаєте бажане лише після тривалого ходіння по інстанціях.

До чого сниться, що все в гардеробі предмети зіпсувала моль? З’явиться дуже ненажерливий і докучливий гість, або складнощі виникнуть в амурних стосунках.

Приємне спілкування

До чого сниться, якщо в гардеробі з’явилися чужі речі? Уві сні це ознака прийдешньої зустрічі з дуже давнім знайомим.

Подібний сюжет приснився в ніч неділі? Сонник пророкує: душевненько поспілкуєтеся з подругою з минулого.

Бачити абсолютно порожній гардероб в будь-який день означає: ви занадто довірливий і відкрита людина, і це часто є причиною різних неприємностей.

Настанови Міллера

Сонник Міллера наполягає: гардероб уві сні застережливий знак. Він натякає, що завзяті спроби здаватися краще і багатше, ніж ви є насправді, доведуть до біди.

Наснилося, що в шафі майже немає носильних речей або вибір вкрай обмежений? Вам загрожує небезпека від малознайомих людей.

Переживаєте?

Що значить, якщо в нічних мареннях ви рилися в гардеробі з одягом, намагаючись щось знайти?

Сонник впевнений: ваше матеріальне становище стабільне, але, на вашу думку, недостатньо розкішне. І це є приводом для марних переживань і марної трати енергії.

Якщо ви примудрилися уві сні влізти в чужий гардероб з одягом, то в реалі спробуєте налагодити відносини з заможною людиною.

Дійте!

Наснилося, що у вашому розпорядженні тільки одяг, давно вийшла з моди?

Сонник впевнений: грядуть великі, скоріше позитивні зміни. Якийсь починання стане поворотним моментом у долі і допоможе поліпшити становище.

Довелось бачити, що в гардеробі уві сні висить один єдиний парадний костюм? У реальному світі поринете в безодню сумнівів і занепокоєння.

Чи готові?

До чого сниться громадська вбиральня? Це провісник абсолютно нового життєвого етапу. Можливо, ви змінили або мають намір змінити місце роботи, навчання, проживання і т. д.

При цьому порожня гардеробна натякає уві сні на повне розчарування, а набита одягом — абсолютний успіх. Крім того, театральна або циркова гардеробна попереджає про ілюзорність якихось задумів та планів.

Сталося бачити шкільний гардероб? Сонник впевнений: ви потрапите в ситуацію, яка нагадає подібні обставини з минулого.

Трохи деталей

Щоб отримати повне тлумачення сну, згадайте, що саме довелося зробити в ночі.

 • Здавати речі — успішне починання.
 • Забирати — вихід зі складної ситуації.
 • Стояти в черзі — віддаленість якоїсь події.
 • Зникнення одягу — розчарування.
 • Якщо наснилася втрата номерки, то сонник вважає, що ви зіткнетеся з низкою проблем в наміченому справі або знайомстві.

  Сонник гардероб, до чого сниться гардероб уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: