Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник город, до чого сниться город уві сні

Город уві сні символізує особисті справи людини, його плани і цілі на майбутнє. Щоб розібратися, до чого сниться город, слід в найдрібніших деталях пригадати своє сновидіння, аж до сюжету і охоплювали емоцій, скомпонувати отримане в одну смислове картинку і звернеться за роз’ясненням до сонником.

Тлумачення снів — город, залежить від того, чия ділянка сниться, його зовнішнього вигляду і дій, які роблять сновидцем на ньому. Більшість сонників характеризує дане бачення як індикатор реального стану справ у сновидіння, який може підказати людині, в якому напрямку потрібно рухатися, для досягнення бажаного.

Щоб дізнатися,, до чого сниться город (земля), слід уважно придивитися до пейзажу і тому, що зростає і в якому стані він знаходиться. Запущений городик, згідно сонником, тлумачиться як повна розгубленість людини, яка не має цілей і планів на життя. Також говорить про убогому внутрішньому світі власника.

Ділянка, оброслий бур’янами і травою уві сні, символізує хронічну фізичну і моральну втому сновидіння, в результаті якої не сперечатися жодне розпочату ним підприємство. Також слід побоюватися брехливих друзів здатних збити сплячої людини з наміченого шляху. Бачити уві сні зораний город, сонник трактує як готовність і можливість сплячого реалізовувати намічені раніше справи.

До чого сниться скопаний город? Прибраний і приготований на зиму ділянку, сонником тлумачиться як закінчення важких днів. Сонник Хассе подібне сновидіння розшифровує як прийдешнє захворювання.

Зелений город, буйно квітучий і доглянутий характеризує внутрішній стан сновідящего, впевненість у власних силах і необхідність працювати над собою. Малий Велесов сонник пророкує добро і взаєморозуміння між домочадцями. З міцним парканом — прохання або нужда сновидіння буде задоволена.

Сонник Міллера город уві сні, ототожнює з важкою працею, необхідним для того, щоб забезпечити свою сім’ю всім необхідним. Жінкам, дане сновидіння віщує несподівані клопоти і дрібні негаразди.

Зростаюча гарбуз на городі, віщує сонником порожні розмови, сварки і розгляди між близькими людьми. Молодій дівчині, бачення з гарбузом означає швидке сватання або заміжжя. Жінці солідного віку — порожні турботи і велика кількість домашніх справ, чоловікові — невдоволення своїм нинішнім становищем, крах надій. Якщо всю ділянку усіяний гарбузами, значить, не варто вірити словам оточуючих, швидше за все, вони намагаються дезінформувати сновідящего і направити його зусилля в помилкове русло.

Город з овочами, засіяними на грядках уві сні, означає велику кількість ідей і наявність життєвих принципів у людини, які допомагають йому рухатися вперед.

Капуста в городі уві сні, розшифровується сонником як блискучі перспективи на роботі, прибуткові проекти, вдале капіталовкладення. Дівчатам, подібний образ віщує вагітність або поповнення в родині близькою приятельки або приятеля.

Велика кількість можливостей і успішне починання або завершення будь-яких підприємств — це те,, до чого сниться город з картоплею. Сонник радить в цей період викластися на всі сто відсотків, і тоді результат будь-якої справи буде найвищим. Для працівників, подібний образ віщує солідну надбавку до зарплати або виплату премії.

Працювати на власній ділянці

Поливати город уві сні, трактується сонником, як необхідність знань і умінь для заняття улюбленою справою. Також бачення символізує бажання людини реалізовувати свій творчий потенціал.

Якщо уві сні, доводиться копати город, значить, варто задуматися над тими справами, які вимагають особливого підходу. Можливо, настав час для того, щоб почати виконувати свої справжні бажання, яким потрібен час.

Чоловікові, копати землю в городі, сонник тлумачить, як готовність сновидіння обзавестися сім’єю або потомством. Нинішній період є сприятливим для створення власного бізнесу, на який буде потрібно немало зусиль.

Можливість передати свої знання і досвід іншим людям або потомству, а також просування по кар’єрних сходах, повагу рідних і оточуючих людей, ось,, до чого сниться садити город.

Ходити по городу уві сні, засадженому рівними грядками без бур’янів і зайвої трави, до великих досягнень і визнання.

Необхідність позбутися непотрібних речей в будинку і думок в голові, що заважають людині гармонійно розвиватися — це те,, до чого сниться полоти город.

Чужий присадибна ділянка

Чужий город уві сні є символом того, що сновидець багато часу і енергії витрачає на вирішення чужих питань і справ. Також даний образ може свідчити про почуття заздрості до чужих успіхів в справах.

Чужий город орати сонник трактує як знак того, що людині потрібно задуматися над власними цілями в житті. Можливо, варто обміркувати свої цілі та плани на майбутнє, і внести значні корективи в них.

Побачити уві сні город знайомих, зарослий бур’янами і колючками — до виникнення ситуації, в якій доведеться вирішувати проблеми цих людей або бути задіяних в їх сімейній сварці і розглядах. Деякі тлумачі сновидінь, цю картинку розшифровують як нетактовну втручання знайомих в особисте життя сплячого.

Чужий город, грядки якого сповнені дозрілими овочами уві сні, свідчить про причетність сновідящего до матеріального поліпшення інших людей. Можливо, людини використовують в корисливих цілях, користуються його добротою і безвідмовністю для досягнення власного благополуччя.

Сонник город, до чого сниться город уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: