Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник груші на дереві, до чого сниться груші на дереві уві сні

Сонник обіцяє великі перспективи в особистому та діловому сфері життя, тлумачачи, до чого сняться груші на дереві. До того ж, ці фрукти уві сні, можуть бути провісниками захворювання, показником нестабільних любовних відносин, свідченням душевного дискомфорту. Про що ще віщає приснився картина?

Подробиці сюжету

Сонник Езопа асоціює грушу з чимось м’яким, ніжним і солодким. Те,, до чого сниться цей плід, символізує удачу, прибуток, інтерес. Для тлумачення сну важливо пригадати ступінь зрілості грушки і власні дії. так:

 • Є стиглі і соковиті — до приємного проведення часу;
 • Рвати гнилі — до зради, обману;
 • Марно намагатися зірвати грушу на дереві — не квапте події;
 • Купувати їх — віщає про удачу в справах;
 • Відкусити червиві — до хвороби, душевного самотності;
 • Варити варення — до прагнення налагодити особисті відносини.
 • Будьте терплячі!

  Сновидіння, в якому доводиться зривати незрілі груші на дереві, асоціюється з нетерпінням сплячої людини. Сонник радить проявити витримку, інакше задумане реалізується не так, як ви того хотіли.

  Рвати їх в чужому грушевому саду уві сні, говорить про те, що наяву спляча людина не осоромиться привласнити собі чужі заслуги. Знайте, що незабаром обман розкриють навколишні і спровокують конфлікт.

  Сонник Міллера: трактування

  Бачити груші на дереві і захоплюватися уві сні стиглими, золотистими плодами, обіцяє Міллером багатообіцяючі перспективи. Наснилося, що їсте фрукт, означає послаблення здоров’я і невеликі успіхи в роботі. Консервувати їх — відображає ваше філософське сприйняття життя.

  Любовні справи

  Сонник Закоханих обіцяє приємні несподіванки, тлумачачи,, до чого сниться збирати стиглі плоди. Наснилося, що робите з них сушку, означає нудну, безбарвну і нещасливу любов. Бачити сухі — до невдалого флірту.

  Якщо уві сні, вам запропонували надкушену грушку, значить, в реальності, загрузнете в сімейних чварах і розглядах.

  Про що говорить Фрейд?

  Приснився фрукт уособлює собою спокусливу жіночу фігуру. Нескладно здогадатися, до чого сняться чоловікові груші на дереві. Сонник Фрейда обіцяє сновидцу любовні відносини з прекрасною, жіночною особливої.

  Будьте обережні з оточуючими

  На думку Сонника XXI, бачити грушеве деревце, свідчить про фальші в оточенні сплячої людини. Можливо, ваші слова або дії не знаходять відгуку в серцях близьких людей. Виходячи з цієї інтерпретації, збирати грушки уві сні — до дрібних чвар з колегами і домочадцями.

  Видіння нічне, в якому ви, блукаючи лісом, наткнулися на грушеве деревце, позначає, що ваші мрії і завзяття не розділяються оточуючими.

  Попереду труднощі

  Новий снотолкователь позиціонує нічне бачення про грушах, з труднощами і невизначеністю. Бачити, що їх багато на дереві, значить, в реальному часі сновидцу не вдасться впоратися без сторонньої допомоги.

  Якщо вони великі уві сні, то, як стверджує тлумач, плани, які будує сновідящій, непродумані і тому важко виконати.

  Подбайте про здоров’я

  Єврейський снотолкователь пов’язує подібну картинку з майбутньою боротьбою за своє здоров’я, впевнено віщуючи проблеми із самопочуттям.

  Чекайте прибутку!

  Тим, кому довелося зривати груші на дереві, сонник Соломона пророкує багатство. Особливо, якщо уві сні вони били великі і красиві.

  Сонник груші на дереві, до чого сниться груші на дереві уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: