Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник громадський туалет, до чого сниться громадський туалет уві сні

Громадський туалет уві сні вважається сприятливим символом, передвісником задоволення насущних потреб. У той же час, тлумачачи,, до чого сниться вбиральня, сонник враховує інтимну специфіку даного закладу. В першу чергу, значення сновидіння стосується тих, кому є, що приховувати в дійсності.

Антисанітарія

Чаклунка Медея стверджує, що брудний громадський туалет — куди більш сприятливий символ, ніж той, в якому панує ідеальна чистота. Підозріле чисте відхоже місце уособлює нездійсненні надії.

Коли трапляється бачити брудний вуличний туалет, сонник обіцяє непоганий дохід. Правда, розповідати про його джерелі навряд чи захочеться.

Падіння в туалетну яму віщує насправді надзвичайний кар’єрний або фінансовий зліт, несподівану великий прибуток, удачу.

Заборонений плід

В тлумачі є ще одне пояснення,, до чого сниться брудний нужник. Візит в це приміщення віщує можливість нарешті здійснити еротичні фантазії, які раніше здавалися непристойними або забороненими.

Сновидіння, в якому ви поспішаєте в громадський туалет, нерідко навіяно цілком природними потребами, нагадати про себе уві сні. Поспіх в громадський туалет також може виявитися передвісником романтичного знайомства і незабутнього побачення.

Гроші не пахнуть

Того, кому довелося мити унітази уві сні, наяву нерідко очікує підвищення на посаді. Вам приснився класичний «перевертень».

Існує ще одне цікаве тлумачення, до чого сниться, що довелося мити це приміщення загального користування. Сновидінню стане відомо про темних делишках однієї відомої персони.

Якщо приснилося, як довелося мити громадський туалет, сонник радить заздалегідь продумати офіційну версію походження всіляких бонусів, отриманих не найбільш чесним способом.

Якщо уві сні фігурує розбитий, що засмітився або ще з якихось причин непридатний до використання унітаз, сплячого очікує надзвичайне везіння, виключно радісна подія.

Коли уві сні трапляється споруджувати сортир для загального користування своїми руками, сюжет обіцяє, що вам вдасться власними стараннями добути благополуччя собі і іншим.

Нестандартні ситуації

В сонник знайдеться роз’яснення,, до чого сниться туалетна кімната, в якій можна бачити і чоловіків, і жінок одночасно. Схоже, в реальному житті ви потрапили в украй нестандартну, заплутану історію. Знайти вихід з положення під силу тільки вам.

Якщо приснилося, що в відповідальний момент знайомого приміщення не виявилося там, де ви звикли його бачити, фінансова підтримка може не прийти вчасно. Сонник рекомендує відкласти частину наявних коштів на чорний день.

Не поспішайте засмучуватися, якщо уві сні вашу домашню вбиральню перетворили в громадський туалет. Сновидіння означає, що у ваше життя увійдуть нові люди. Сонник вважає, що мова йде про приємні і перспективних знайомствах.

Якщо приснилося, як в незнайомому приміщенні ви помилилися дверима і помилково опинилися в убиральні, досить імовірно, що в дійсності ви покладаєте непомірно великі надії на безперспективний проект, будуєте ілюзії і творіть собі кумирів.

Сонник громадський туалет, до чого сниться громадський туалет уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: