Сонник горох, до чого сниться горох уві сні

Горох — культура стародавня і популярна. Багато людей помилково вважають, що це споконвічно російська овоч, проте це не так. Горох — іноземець! Він прийшов до нас ще в стародавні століття з південних країн, його знали і шанували в Індії, Тибеті, Китаї. У Стародавньому Римі та Стародавній Греції горох вважався продуктом першої необхідності в раціоні бідного люду. Сьогодні, завдяки своїм корисним властивостям, невибагливості вирощування і смаковими якостями, горох широко відомий в кухнях практично всіх народностей. Але поговоримо ми сьогодні не про кулінарію. Давайте уявимо, що цей овоч став нашим «гостем» нема на обідньому столі, а уві сні. До чого сниться подібне, що віщує нам дане сновидіння і до чого бути готовим, прокинувшись уранці, знає і з постачанням поділиться з нами сонник! Давайте ж скоріше в нього заглянемо і дізнаємося всі подробиці!

Такий простий овоч

Бачити уві сні горох — до достатку, достатку і благополуччя на довгі роки, обіцяє сонник Міллера.

Приснився зелений горошок в стручках — здоров’я і удача будуть вашими постійними супутниками протягом найближчих місяців. Однак це не означає, що слід перестати стежити за своїм здоров’ям, попереджає Місячний сонник.

Сниться консервований горошок в банку — знак того, що справи будуть просуватися з великими труднощами, але не варто переживати, скоро все зміниться на краще.

Сушений горошок, приснився чоловіку, означає, що на якийсь час вам доведеться забути про свої плани, успіх не буде вам супроводжувати. Жінці подібне сновидіння пророкує сварку з коханою людиною.

Збираємо урожай

Приснився сон, що ви рвете зелений горошок на грядці — дуже скоро плани і бажання здійсняться, ви заслужили це, радує пророкуванням Східний сонник.

Збирати великий урожай гороху уві сні — до прибутку і фінансового благополуччя. Чим більше гороху вам приснилося, тим краще буде фінансовий стан.

Купувати в магазині або на ринку горох в стручках — втілити плани в життя допоможе підтримка друзів.

Бачити уві сні горох, зростаючий на грядці, — сон передвіщає удачу в справах. Ваші надії і очікування мають під собою твердий грунт, і ви залишитеся задоволені результатом своєї праці.

Сниться, що ви продаєте горох — до ймовірності того, що ви можете спізнитися на важливу зустріч. Розраховуйте свій час заздалегідь, радить сонник Міллера.

Ах, як смачно!

Є зелений горох свіжим — запланована вами поїздка принесе відпочинок і задоволення всім членам вашої родини, пророкує сонник.

Варити гороховий суп, і є його — на жаль, вас звинуватять в тому, чого ви не робили, і вам доведеться виправдовуватися і відновлювати свою репутацію в колективі.

Наснилося, що ви пригощаєте когось свіжозвареним гороховим супом — до образ і розбіжності, а також, цілком можливо і до нехтування, попереджає Ісламський сонник.

Сниться сон, що ви їсте горохову кашу або пюре — сон передвіщає втома від своєї роботи. Сонник Ванги рекомендує не опиратися бажанню відпочити і взяти відпустку.

Розсипати по столу і по підлозі свіжі, очищені від стручків, горошини — до спокійного і розміреного життя, як вдома, так і на роботі.

Чи то не дозрів, то чи перезріло…

Є молодий недозрілий горох — до сліз і образ. Найближчим часом ваші нерви будуть натягнуті до межі, що може спровокувати конфлікт. Не піддавайтеся сьогочасної слабкості, візьміть себе в руки, не ображайтеся через дрібниці і не ображайте навколишніх. Цей стан скоро пройде, і все увійде в колишню колію, обіцяє сонник.

Сниться сон, що ви перебирає горох в стручках і знаходите багато червивого, старого і перестиглого — в реальному житті ви зіткнетеся з нечесним людиною, лицеміром, який буде намагатися перешкодити вам у чомусь, прикидаючись, що хоче допомогти.

Сонник горох, до чого сниться горох уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: