Сонник горох в стручках, до чого сниться горох в стручках уві сні

Якщо вам наснився горох в стручках, знайте, скоро вам випаде можливість непогано заробити. Але пам’ятайте, що тлумачення сну — справа не проста, тому для більш точного визначення,, до чого сниться даний образ, тлумачі рекомендують враховувати всі подробиці, побачені уві сні. Так ви уникнете невдач і не пропустіть удачу, запевняють сонники.

Пророцтва Густава Міллера

Сонник Міллера радує того сновидця, який бачив уві сні, що він їсть консервований горох в стручках. За його версією таке бачення означає швидке виконання тих справ, які були відкладені на потім з незалежних від сновидіння обставинам.

Так само непогано уві сні зривати горошок з куща, вважає психолог. Це означає отримання солідного прибутку з роботи, в яку було вкладено багато сил і старань.

Який був смак

Немаленьку роль, в тлумаченні того,, до чого сниться горох в стручках, грають деталі. Ось, наприклад, якщо вам приснилося, що ви їсте горошини, то пригадайте, як ви реагували на їх смак. Отже, вам було:

 • Дуже смачно, прямо отримували задоволення від їжі — до вигоди і хорошому самопочуттю;
 • Абсолютно не смачно — зробите якусь безглузду помилку;
 • Противно — не варто слухати поради, приймайте рішення самостійно;
 • Без смаку і прісно — до нудьги і печалі, ви будете відчувати себе самотнім.
 • Смачно і корисно, або Чого чекати від роботи

  Наснилося, що ви їсте горохові стручки? Згадайте, в якому вигляді вони були, рекомендує Місячний сонник. Так, на його думку, є свіжий горох в стручках — символ достатку і достатку. А якщо наснилося, що ви їсте консервовані горохові стручки, то варто проявити терпіння, чекаючи результатів своєї роботи.

  І тільки лише бачити уві сні, що ви змушені їсти сухі горошинки, позначає образи і невдоволення досягнутими результатами, засмучує сонник.

  Збір врожаю, як символ фінансової стабільності

  Намагаючись з’ясувати,, до чого сниться мрія, в якій ви збираєте зелений горох в стручках, зверніться за роз’ясненнями до сонником пастора Лоффа. Його трактування потребують попереднього пояснення ситуації.

  Отже, бачити уві сні, що ви збираєте зелений горошок, що виріс у великій кількості — символ збагачення. Причому спосіб, який ви виберете для того, щоб поправити своє матеріальне становище, буде простим і доступним.

  А ось, збирати уві сні зелені горошини, бідно зростаючі на рідкісних кістках — сигнал про те, що вам буде складно дістати грошей в потрібному вам кількості через вашу некомпетентність в якихось питаннях. Підвищуйте свій професіоналізм, рекомендує тлумач.

  В овочевому магазині: Від витрат до задоволення

  Кілька з іншого боку заходить сонник Фрейда в тлумаченнях того,, до чого сниться покупка стручкового горошку. Якщо вам приснилося, що ви перебирає горох в стручках на ринку або в магазині, то з пояснень даного тлумача, це означає, що ви шукайте задоволень, не замислюючись про можливі наслідки.

  А ось, продаж стручкового гороху обіцяє марні витрати, віщає сонник міс Хассе. Продавали горох, вирощений на своєму городі? Радійте! Ви зумієте правильно розпорядитися своєю готівкою.

  Сонник горох в стручках, до чого сниться горох в стручках уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: