Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гірка, до чого сниться гірка уві сні

Прівідевшіеся уві сні гірка — знак перешкод, які виникнуть на шляху до поставленої мети. Але, є й інші пояснення,, до чого сниться даний сюжет. Щоб максимально точно розтлумачити свій сон, Вам необхідно пригадати всі його деталі. Бажано також вивчити пояснення сну, наявні не в одному, а в декількох сонниках.

Кататися на звичайній гірці

Скочуватися з гори уві сні означає наяву відчувати брак гострих відчуттів. Вам набридла спокійна і одноманітне життя, і Ви дуже хочете щось змінити. Універсальний сонник радить визначитися з хобі, яким Ви могли б із задоволенням займатися. Не обов’язково це має бути один з екстремальних видів спорту, підійдуть і звичайні танці. Головне, щоб заняття приносили Вам справжнє задоволення.

Якщо приснився спуск з гірки, стоячи на ногах, подумайте про те, щоб найближчим часом зустрітися з друзями, яких давно не бачили. Дружня зустріч принесе багато радості і допоможе приємно провести час.

Їхати вниз з гірки і відчувати при цьому неймовірну радість означає в реальному житті пережити незвичайне любовну пригоду. Сонник Езопа віщує знайомство з дуже привабливим і веселим представником протилежної статі і взаємну пристрасть. Чим більше щастя від катання Ви відчували уві сні, тим більшу радість вдасться пережити в реальності.

Їхати з гірки разом з другом — до участі в спільному ділі. Якщо приснився незнайома людина на місці одного, то приготуйтеся найближчим часом обзавестися новим знайомим. Ще одне пояснення,, до чого сниться подібний сюжет — захоплююча подорож з друзями або родичами.

Катання взимку

Наснилася висока крижана гірка? котитися уві сні з крижаного схилу, значить вміти в реальному житті з усіма проблемами справлятися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги.

Якщо гірка була зроблена зі снігу, готуйтеся пережити ряд радісних подій. Особливо, якщо уві сні Ви з’їжджали з гори з радісними криками, відчуваючи невимовне захоплення.

Катання на санках в нічних мареннях є важливим попередженням, яке не можна ігнорувати. Сонник Гришиной радить постаратися змінити обстановку. Те надмірне емоційне напруження, в якому ви перебуваєте, здатне негативно позначитися і на здоров’я, і ​​на взаєминах з близькими людьми, і з друзями.

Ще приснився снігова гірка була покрита купинами, то це може обіцяти сварки з друзями. Виникнуть вони, найімовірніше, через вашу нехорошою звички спочатку давати обіцянки, а потім не виконувати їх. Хочете зберегти друзів? Постарайтеся позбутися від цього свого недоліку характеру.

До чого сняться зимові катання також роз’яснює Міллер. Сонник Міллера в даному випадку обіцяє сновидцу кар’єрні успіхи. Якісно виконана робота обов’язково буде відзначена керівництвом. Можливе підвищення за посадою або збільшення заробітної плати.

Кататися взимку з гірки на «ватрушки» — до веселій вечірці, на якій зовсім скоро вдасться побувати в реальному житті. Якщо уві сні під час катання Ви боляче вдарилися, постарайтеся уникати на святі надмірного вживання алкоголю. Це може нашкодити репутації.

Різні атракціони

Приснилися американські гірки говорять про те, що за останні місяці Ви часто переживали досить серйозні злети і падіння. Ви серйозно втомилися і морально виснажені. Жіночий сонник рекомендує дати собі відпочити. Постарайтеся на час забути про турботи. Розслабтеся гарненько. Краще, змініть обстановку.

Пояснення,, до чого сниться подібний сон, також можна відшукати і в сонник Езопа. Побачити себе на атракціонах означає відчувати розгубленість в реальності. Ви ніяк не можете вибрати той життєвий шлях, по якому слід рухатися. Спробуйте порадитися з тією людиною, якій довіряєте.

Якщо приснився аквапарк, приготуйтеся до нового етапу свого життя. З’їхати з водяних гірок означає в реальності прийняти важливе рішення. Ухвалення даного рішення змінить всю Вашу поточну життя.

Побачити уві сні як хтось пустує на водних гірках — до напруженої праці. Поки інші будуть розслаблятися і відпочивати, Вам доведеться напружено працювати. Але, не турбуйтеся, Універсальний сонник обіцяє гідну винагороду за виконану працю.

Ще кілька тлумачень

Скотитися з дитячої гірки в сновидінні означає зробити необдуманий вчинок в реальності. Сонник Пір року настійно рекомендує спочатку думати, а потім робити які-небудь дії. Поспішність у прийнятті рішень не найкраща життєва політика.

До чого сниться спуск з пагорба, роз’яснює тлумач Езопа. Спускатися з гірки, значить, пережити наяву низку невдач. Проблеми вельми негативно позначаться і на роботі, на особистому житті. Щоб впоратися ними сонник Езопа рекомендує, перш за все, позбутися страхів і ліні і просто почати діяти.

Приснився підйом на гору або високий пагорб і Ви не знаєте,, до чого сниться такий сюжет? Зверніться до Сучасному сонником. Підніматися на гору — хороший знак. Завдяки копіткій праці і наполегливості Ви зможете досягти тих висот, яких побажаєте.

Сонник гірка, до чого сниться гірка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: