Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник горила, до чого сниться горила уві сні

Горила — істота небезпечна і загадкова. До чого сниться ця тварина? Відповідь є практично в кожному існуючому на сьогоднішній день сонник. Вважається, що з’явилася уві сні величезна волохата мавпа віщує поява небезпечного ворога.

До чого готуватися жінці

Італійський сонник вважає, що якщо представниця прекрасної статі в своїх нічних мріях побачила чорну горилу, то в реальності поряд з нею знаходиться чоловік, досить привабливий в сексуальному сенсі. Тільки ось жінці не подобається його надмірна грубість і напористість.

Бачити уві сні багато мавп — до сварок з оточуючими людьми через брехливих пліток. Якщо таке сниться дівчині, то їй слід бути напоготові і ні з однією людиною не вести розмов, що компрометують репутацію.

Якщо дівчині сниться, що вона намагається приголубити велику горилу, це означає, що наяву вона буде намагатися будь-якими способами прискорити прийдешнє заміжжя.

Недруги і зрадники

Бачити в нічних мареннях, як ви годуєте горилу — до жорстокого обману. Універсальний сонник вважає, що зрадить той чоловік, від якого зараз такого вчинку ви ніяк не очікуєте. Приснилося — чіткий знак, що слід постійно бути насторожі і стежити за навколишнім ситуацією.

Якщо уві сні на вас намагалася напасти велика чорна мавпа, то в дійсності в реальному житті поряд з вами з’явиться людина, схильний до шахрайства і брехні. Сонник Мандрівника рекомендує розпізнати цю особистість якомога швидше постаратися порвати з нею всілякі контакти, поки не потрапили в украй погану історію.

Слідкуйте за здоров’ям!

Сонник Міллера впевнений, що велика чорна горила є в сновидінні в той момент, коли організм сновидіння ослаблений і незабаром дасть збій. Якщо сниться це істота, не відкладайте візит до лікаря. Постарайтеся здати абсолютно всі аналізи, які він вам призначить. Пам’ятайте, ряд захворювань на початковому етапі протікає безсимптомно!

Бачити уві сні, як прогнали горилу — до одужання від недуги. Якщо приснилося, що істота ніяк не хоче йти і доставляє своєю присутністю безліч дискомфорту, то за своє здоров’я доведеться поборотися. Приснився сюжет — попередження, що хвороба так просто не відступить.

Ще кілька передбачень

Бачити уві сні дику горилу, що йде по джунглях — до нових пригод. Швидше за все, в даний час життя представляється вам досить одноманітним фільмом. Але, сонник Міллера обіцяє, що незабаром все зміниться. З’являться цікаві люди, нові знайомства, нове кохання і подорожі і кожен день заграє новими фарбами.

Якщо чоловікові приснилася агресивна горила, значить, у нього є сексуальні думки на рахунок рідної матері. Тлумачення сну тут слід розуміти буквально і звернутися до досвідченого сексопатолога для придушення непристойних бажань.

Сонник горила, до чого сниться горила уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: