Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник горизонт, до чого сниться горизонт уві сні

Уві сні горизонт виступає символом надії на краще майбутнє. До чого сниться цей сновідійний образ більш конкретно? Сонник розгляне різні варіанти і дасть чіткі розшифровки.

Просте тлумачення

До чого, взагалі, сниться горизонт? Іноді доречно використовувати буквальне тлумачення сну.

Простіше кажучи, настає період, коли перед вами відкриються широкі життєві перспективи. Однак, сонник нагадує: це ще не означає, що ви зможете використовувати всі свої шанси на всі сто.

Приснився горизонт, йде вдалину? У деяких інтерпретаціях це символ завершення існування в тлінному світі.

За Міллеру

Що думає щодо розглянутого способу сонник Міллера? Він вважає, що це знамення загальної успішності в любові і справах.

Шукайте!

Приснився дуже близький горизонт? На жаль, за законом інверсії вам уготований складний період життя, а удача прийде набагато пізніше.

Уві сні довелося буквально йти за горизонт, не зовсім розуміючи, куди саме ви прямуєте? Наяву ви, найімовірніше, тільки шукайте свою мету і поки не визначилися, чого хочете.

Складнощі або везіння?

Дуже важливо врахувати стан дороги, по якій уві сні довелося йти за «хмарами». Якщо доріжка була рівна і щодо хороша, то вам обов’язково пощастить або виповниться якась мрія.

Приснився вибоїстий і нерівний шлях? Сонник впевнений: вам судилося подолати масу перешкод і складнощів.

Довелось бачити, що вас несе вперед поїзд або машина? Готуйтеся до по-справжньому стрімкої кар’єри і швидкому розвитку подій.

Вирішуйте!

Сонник нагадує, що сама дорога, по якій сталося йти за горизонт, символізує життя. Те, що ви вже пройшли, це минуле, то, що ще попереду — майбутнє.

До чого сниться туман або дим на горизонті? Це означає, що ваше майбутнє поки не визначено, і ви можете самі моделювати його за власним бажанням, або ж вчинками, досконалими в сьогоденні.

Вдалося бачити попереду перехрестя? Подальша доля залежить від правильності якогось рішення.

Прийняти або відмовитися?

Приснився абсолютно ясний і чистий горизонт? Сонник наполягає: ви отримаєте якусь пропозицію. Обов’язково прийміть його.

На горизонті уві сні згустилася непроглядна темрява? Краще відмовтеся від того, що вам незабаром запропонують, навіть якщо для відмови не буде видимих ​​підстав.

До чого сниться легке марево, немов від літньої спеки? На невизначений період ви поринете в меланхолію і невеселі роздуми.

Більше конкретики

До чого ще є сновідних горизонт? Сонник радить врахувати інші природні явища, які довелося бачити уві сні.

 • Горизонт з хмарами — підпорядкування чужій волі, побутові неприємності.
 • Ясний, безхмарний — благополуччя, радість.
 • Темний — короткочасна смуга невезіння.
 • Червоний — раптові зміни.
 • Щастя чи розлука?

  До чого сниться захід? Уві сні це дуже неоднозначний знак, який символізує як щасливі зміни, так і близьке розставання з дорогою людиною.

  Крім того, це ознака закінчення поточного етапу в житті. Схід сонця завжди означає вдалі починання і благополучні часи для виконання задуманого.

  Розшифровка емоцій

  На завершення, сонник радить розглянути власні емоції, які виникли уві сні.

  Якщо ви відчули спокій і приємні почуття, то чекайте нагороду за виконану роботу. Якщо приснилося почуття страху, то ви не зможете утримати ситуацію під контролем і пізнаєте безліч бід.

  Сонник горизонт, до чого сниться горизонт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: