Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гонки, до чого сниться гонки уві сні

Гонки — небезпечний захід. Однак побачені уві сні гонки — хороший знак, що передвіщає перемогу і успіх. Але трапляється і так, що дане сновидіння може попереджати про неприємності. Хочете, наприклад, дізнатися,, до чого сниться аварія під час гонок, звіртеся з сонником.

Бути гонщиком — щастя вже не за горами

Сниться, що ви берете участь в гонках — будьте готові до того, що у вас може з’явитися суперник, однак не варто переживати, кохана людина вибере вас, обіцяє сонник Міллера.

Виграти гонку і отримувати привітання — в реальному житті вас чекає абсолютне щастя. За що б ви не взялися, вас чекає успіх.

Бачити себе в сні на п’єдесталі пошани — вам нічого не завадить досягти бажаних цілей і вирішити поставлені завдання.

Зайняти в змаганнях по їзді друге або третє місце — тлумачення сну, згідно сонником Цвєткова, таке: все бажання виконуватися, але потрібно трохи почекати.

Різні змагання — знак трудових успіхів і поразок

Брати участь в гонках на машинах — наяву ви можете піти на рішучі дії заради власної вигоди і процвітання. Це хороша стратегія проти ворогів, але з друзями слід бути більш лояльними, радить Місячний сонник.

Наснилося, що ви учасник змагання на велосипедах — маленькі перемоги виллються у велику радість і удачу.

Крос на мотоциклах, в яких ви берете участь уві сні — символізує ряд великих перемог і вдалих угод.

Плавати в річці наввипередки — до труднощів, якщо пливете проти течії, до везінню — якщо за течією.

Бігати наввипередки з собакою — домогтися поставлених цілей вам допоможе близький друг.

Спостерігати уві сні за гонками на машинах для картингу — у вас занадто занижені амбіції, так ви ніколи не зумієте досягти бажаних висот, пророкує сонник міс Хассе.

Регата, побачена уві сні — символ успішних починань і звершень.

Аварії уві сні — неприємності наяву

Сниться, що ви потрапили в аварію, беручи участь в гонках на велосипедах — до пліток і пересудів. Не варто звертати на них особливої ​​уваги, перетерпить, інакше вибухнути скандал.

Бачити уві сні, що в гонці на машинах або мотоциклах розбився ваш ворог — до проблем особистого характеру через конкурентів або злостивців.

Наснилася жахлива катастрофа з великою кількістю учасників — не відвідувати найближчим часом людних місць, з вами там може статися неприємний інцидент, попереджає Східний сонник.

Бути «другорядним» учасником змагань — до фінансової стабільності

Бачити себе глядачем на гонках — вам запропонують стати компаньйоном у фінансових махінаціях. Відмовитеся — вас чекає радість і достаток, погодьтеся — отримаєте неприємності з законом, попереджає Весняний сонник.

Сниться, що ви суддя гонок на велосипедах — знак того, що тільки наполегливою і копіткою працею ви зумієте досягти фінансової стабільності і процвітання.

Наснилося, що ви член команди, але не берете участь в мотокросі через хворобу або з іншої причини — в реальності ваше «неучасть» в загальній роботі ніяк не відбитися на вашому доході. Так що можете дозволити собі трохи відпочити, радує сонник Міллера.

Дівчині наснилося, що вона бере участь в гонках вуличних гонщиків в якості стартера — до отримання невеликої, але приємною прибутку.

Сонник гонки, до чого сниться гонки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: