Сонник гонки, до чого сниться гонки уві сні

Гонки — небезпечний захід. Однак побачені уві сні гонки — хороший знак, що передвіщає перемогу і успіх. Але трапляється і так, що дане сновидіння може попереджати про неприємності. Хочете, наприклад, дізнатися,, до чого сниться аварія під час гонок, звіртеся з сонником.

Бути гонщиком — щастя вже не за горами

Сниться, що ви берете участь в гонках — будьте готові до того, що у вас може з’явитися суперник, однак не варто переживати, кохана людина вибере вас, обіцяє сонник Міллера.

Виграти гонку і отримувати привітання — в реальному житті вас чекає абсолютне щастя. За що б ви не взялися, вас чекає успіх.

Бачити себе в сні на п’єдесталі пошани — вам нічого не завадить досягти бажаних цілей і вирішити поставлені завдання.

Зайняти в змаганнях по їзді друге або третє місце — тлумачення сну, згідно сонником Цвєткова, таке: все бажання виконуватися, але потрібно трохи почекати.

Різні змагання — знак трудових успіхів і поразок

Брати участь в гонках на машинах — наяву ви можете піти на рішучі дії заради власної вигоди і процвітання. Це хороша стратегія проти ворогів, але з друзями слід бути більш лояльними, радить Місячний сонник.

Наснилося, що ви учасник змагання на велосипедах — маленькі перемоги виллються у велику радість і удачу.

Крос на мотоциклах, в яких ви берете участь уві сні — символізує ряд великих перемог і вдалих угод.

Плавати в річці наввипередки — до труднощів, якщо пливете проти течії, до везінню — якщо за течією.

Бігати наввипередки з собакою — домогтися поставлених цілей вам допоможе близький друг.

Спостерігати уві сні за гонками на машинах для картингу — у вас занадто занижені амбіції, так ви ніколи не зумієте досягти бажаних висот, пророкує сонник міс Хассе.

Регата, побачена уві сні — символ успішних починань і звершень.

Аварії уві сні — неприємності наяву

Сниться, що ви потрапили в аварію, беручи участь в гонках на велосипедах — до пліток і пересудів. Не варто звертати на них особливої ​​уваги, перетерпить, інакше вибухнути скандал.

Бачити уві сні, що в гонці на машинах або мотоциклах розбився ваш ворог — до проблем особистого характеру через конкурентів або злостивців.

Наснилася жахлива катастрофа з великою кількістю учасників — не відвідувати найближчим часом людних місць, з вами там може статися неприємний інцидент, попереджає Східний сонник.

Бути «другорядним» учасником змагань — до фінансової стабільності

Бачити себе глядачем на гонках — вам запропонують стати компаньйоном у фінансових махінаціях. Відмовитеся — вас чекає радість і достаток, погодьтеся — отримаєте неприємності з законом, попереджає Весняний сонник.

Сниться, що ви суддя гонок на велосипедах — знак того, що тільки наполегливою і копіткою працею ви зумієте досягти фінансової стабільності і процвітання.

Наснилося, що ви член команди, але не берете участь в мотокросі через хворобу або з іншої причини — в реальності ваше «неучасть» в загальній роботі ніяк не відбитися на вашому доході. Так що можете дозволити собі трохи відпочити, радує сонник Міллера.

Дівчині наснилося, що вона бере участь в гонках вуличних гонщиків в якості стартера — до отримання невеликої, але приємною прибутку.

Сонник гонки, до чого сниться гонки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: