Сонник голуби в квартирі, до чого сниться голуби в квартирі уві сні

Залетіли в квартиру голуби уві сні, означають радісні клопоти по зустрічі гостей, організацію пишних урочистостей, цікавих заходів. Великі білі птахи практично у всіх сонниках вважаються вісниками миру, добра, символом тривалих і вірних відносин. А ось, до чого сниться чорний «Воркунов», провісники трактують по-різному.

Пояснення з сонника Міллера

Психолог каже про наявність величезної сили волі і витривалості у людини, якій довелося бачити уві сні Сизара у себе вдома. Як правило, це люди високої духовної організації, які ніколи не втомлюються працювати над собою. Особливо добре, якщо наснилося, що птах світу нікого не боялася, сміливо прогулювалася по приміщенню.

У своєму сонник Міллер докладно роз’яснює, до чого сняться голуби в квартирі:

 • Залетів в кватирку — вас чекає підготовка до свята;
 • Увійшов з вулиці через двері — до вигідної пропозиції;
 • Взявся нізвідки — тривожні чуток не підтвердяться;
 • Приніс в дзьобі гілочку — до гарних новин, цікавих подій.
 • Попереду вдалий шлюб

  Якщо залетів в будівлю сизий, був разом зі своєю парою — сміливо починайте підготовку до весілля. Молодій дівчині сонники обіцяють багатого, щедрого нареченого, з яким вона довгий час буде безмежно щаслива. Вигідний союз, забезпечене майбутнє — саме те,, до чого сниться сизий в приміщенні.

  Бачити білу горлицю уві сні, гладити її — до швидкої заручини для молодих людей. Подружнім парам сновидіння гарантує поповнення в родині. Можна починати чекати появи спадкоємця, якщо наснилося, що птахи воркували і довго не могли намилуватися один одним.

  Будьте пильні

  Залетіли в будинок чорні сурмачі уві сні, навпаки, означають тривогу. Сонники рекомендують бути обережними, не ризикувати. Погано, якщо наснилося, що залетіли вони навіть через закрите вікно. Тлумачення сну у Ванги зводиться до отримання попереджень про хвороби далеких родичів.

  Нострадамус по-іншому пояснює, до чого сняться голуби в квартирі, які взялися нізвідки. Хтось із близьких людей, або давніх друзів давно хоче з вами поговорити «по душах». Нарешті він знайде час і слова, щоб повідомити вам щось важливе.

  Радійте разом з близькими

  Бачити білих голубів в квартирі уві сні — до вирішення матеріальних проблем, примирення рідних людей. Сновидіння означає, що благі починання принесуть не просто задоволення, а ще й високий заробіток.

  Якщо приснилося, що голуби в квартирі сміливо ходять, господарюють в кімнатах, будьте впевнені в тому, що мікроклімат в сім’ї буде здоровим ще дуже довгий час, а близькі скоро порадують вас власними успіхами в бізнесі і на ниві творчості. Тим, хто посварився, сонники гарантують «солодке» примирення.

  Сонник голуби в квартирі, до чого сниться голуби в квартирі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: