Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голос, до чого сниться голос уві сні

Дуже багато про настрої, характері, і навіть про шкідливі звички ми можемо дізнатися по голосу, а що, якщо ми почули його уві сні? Сонник міркує про те,, до чого сниться слухове сприйняття сновидіння, орієнтуючись на кілька основних показників.

Для достовірного тлумачення сну, потрібно врахувати тембр, інтонацію, емоційне забарвлення голоска. Важлива і смислове навантаження, тобто значення слів, які ви почули, а ще важливіше — від кого саме вони виходили: від вас, від незнайомця, або від родича чи друга.

Поклик мерця

Сонник Медеї стверджує, що почути голос небіжчика уві сні — все одно, що побачити істину, що виходить із уст мудреців. Вам обов’язково потрібно вслухатися в зміст послання, і якщо ви уловите якусь пораду — наслідувати йому.

За інтерпретації Езотеричного сонника, чути голос померлого, який кличе вас за собою — знак небезпеки для життя. Доля піддасть вас важким випробуванням, і тільки від самовладання і витримки залежить перемога над обставинами.

До чого сниться голос померлої бабусі? Сонник пророкує, що вам у спадок перейшов дар від неї, і на вас покладено велику відповідальність. Якщо ви вловили повчання від родички, то потрібно обов’язково їм наслідувати, і тоді у вас вийде успішно продовжити сімейну справу.

Якщо вам довелося почути уві сні голос померлої матері, то сонник передрікає настання миру і злагоди в сімейних відносинах. Якщо ж вам не сподобалася інтонація, і ви помітили тривогу, то потрібно остерігатися ворогів, або з’ясувати для себе, чи всі ви робите правильно.

Чути в сні голос покійного, який недавно помер — попередження згори про назріваючий конфлікт. Швидше за все, конфліктна ситуація вже давно формується, але зараз настав пік агресії, яка виллється на вас, і може завдати як фізичні, так і психологічні травми.

Голос пропав

Втратити голос уві сні — досить неоднозначний символ, який в основному характеризується як передвістя небезпеки або поганих звісток. За асоціацією з «комом в горлі», в реальності ви не зможете сприйняти адекватно новини про смерть когось із близьких людей.

До чого сниться кричати без голосу? Сонник прогнозує, що в найближчому майбутньому трапиться подія, на результат якого ви не зможете надати ніякого впливу. Довіртеся велінням долі, і згадайте просту істину: «все, що не робиться — на краще».

Якщо в реальності вам належить виступати перед широкою аудиторією, і ви не можете сказати ні слова, то передвістя сонника буде досить райдужним. До чого сниться втрата голосу напередодні виступу? Насправді, ви відмінно виступите, вам ні краплі не завадить хвилювання.

Сонник дає і фізіологічні пояснення, якщо у вас уві сні пропадає голос. Організм виснажився від постійних хвилювань, перевантажень, тяжкої роботи. Вас необхідно зробити перерву в бурхливої ​​діяльності, виспатися, інакше не далеко до нервового зриву.

Якщо ви кричите уві сні, а голосу нема, то незабаром вам не можна буде ні на кого покластися. Через свою замкнутості і прихованої агресії, ви розгубите всіх друзів, і коли вам дійсно потрібна підтримка, нікого не виявиться поруч.

Чоловічий чи жіночий

Якщо чоловікові почувся жіночий голос, то сонник асоціює це з підсвідомістю. Зазвичай, наша підсвідомість постає перед нами у вигляді протилежної статі, і в такому сновидінні слід шукати символи для вирішення нагальних проблем.

До чого сниться голос жінки, яка вам не знайома? Якщо ви розчули в словах незнайомки емоційне захоплення, або здивування, значить незабаром ви зробите виходить за рамки свідомості вчинок, який стане для вас доленосним.

Для жінки, почути уві сні голос чоловіка — хороший знак. З нею розмовляє її чоловіче начало, яке може дати відповіді на питання, які для неї не піддаються поясненню. Якщо ви знайшли рішення складної життєвої ситуації, то здійсніть це наяву.

Іноді і чоловікам доводиться чути чоловічий голос уві сні. До чого сниться такий сюжет? Сонник інтерпретує це як втілення суперництва, битви за місце під сонцем. Можливо, ви вступите в конкурентну боротьбу, і зможете одержати в ній перемогу, покладаючись тільки на істинно чоловічі якості.

Чути голос хлопця уві сні, який попереджає вас про що-небудь, явний знак того, що потрібно зробити все навпаки. Важливо прислухатися і до інтонацій, якщо ви помітите брехливі нотки, то таку пораду сонника буде найвірогіднішим.

Голоси родичів

Голос батька уві сні — уособлення нинішнього стану справ. Якщо вам почулася печаль і безвихідь, то в реальності справи підуть не так, як ви задумували. Навпаки, радісний і життєстверджуючий вигук — передвістя сонника про вдало складаються обставини.

До чого сниться голос чоловіка? Якщо ви спите поряд з ним, то не виключено, що ви дійсно почули чоловіка, можливо, він говорив уві сні. Однак, сонник дає і інше трактування: ви стоїте на порозі власне зради, і перейшовши через цю грань, ви ніколи більше не досягнете нормальних сімейних відносин.

Чути в сні голос мами — негативний символ. Сонник стверджує, що ви не виконуєте обов’язків, які поклав на вас суспільство і сім’я. Якщо ви будете продовжувати в тому ж дусі, то зв’язок з оточуючими людьми стане набагато слабкіше, вам не на кого буде покластися.

До чого сниться голос сина? Для матері сонник дає невтішні прогнози: дитині загрожує небезпека, і тільки ви зможете врятувати його. Батька, який побачив таке сновидіння, сонник попереджає, що синові необхідно надавати допомогу.

Глас коханих

До чого сниться голос коханої людини? З психоаналітичної точки зору, ваша свідомість повністю зайнято думками про коханого, і швидше за все, почуття повністю взаємні. Не бійтеся того, що ще не сталося, і тоді ви зможете повністю віддатися велінням серця.

Якщо вам довелося чути голос улюбленого, і він був стурбованим, або того гірше — стривоженим, то потрібно побоюватися появи суперниці. Оточіть другу половинку любов’ю і ласкою, щоб він навіть не подумав поглянути на іншу.

Чути голос колишнього — символ того, що він сильно сумує за вас. Байдужість і холодність, якими ви себе захистили після розставання, можуть легко зруйнуватися, якщо і ви дасте волю почуттям. До чого сниться голос по телефону? Якщо ви дізналися людини, який з вами розмовляв, то можете не сумніватися, що вас чекає раптова зустріч. Особливо вірно таке пророцтво сонника в тому випадку, якщо ви давно з ним не бачилися.

Тембр і інтонації

До чого сниться хрипкий голос? Легка хрипота, як у курця, позначає, що ви станете жертвою пліток, інтриг, втратите хорошу репутацію. Але якщо хрип був передсмертним, то сонник передрікає видалення ворогів і недоброзичливців з вашого шляху.

Кличе голос уві сні, який обіцяє вам незліченні багатства і славу — сприятливий символ сонника, але тільки в тому випадку, якщо він виходить від живого нині людини. Пішовши за ним уві сні, в реальності ви отримаєте те, що він обіцяв.

До чого сниться дитячий голос? Сонник стверджує, що вам дано попередження, і слідуючи йому ви зобов’язані подвійно оберігати власних дітей. Подбайте про їх здоров’я, зараз настає складний і небезпечний період в їх житті.

Трохи по-іншому сонником трактується те,, до чого сниться голос дитини, що лунає в гробової тиші. Якщо почувши його, ви відчули загробний холодок, що пройшов по тілу, то вам загрожує серйозна небезпека від потойбічних сил.

Потойбічний поклик

Чути голос бога уві сні — хороший знак. Вас благословили для благородних звершень, для духовного зростання. Незабаром ви відчуєте прилив сил, які змусять вас творити богоугодні справи, слідувати вищої, духовної творчої мети.

Якщо вам довелося чути голоси невідомих людей, і при цьому вони були спокійні і доброзичливі, то не турбуйтеся за прийдешнє стан справ. У будь-якому випадку, ви отримаєте від життя набагато більше, ніж домагалися, і станете володарем чогось ціннішого, ніж матеріальні блага.

Якщо ви почули голос в голові уві сні, і при цьому він вас лаяв, соромив або ганьбив, то сонник передрікає лайка в вашу сторону і в реальності. Ви зробите поганий вчинок по відношенню до іншої людини, і будете сильно шкодувати про скоєне.

Чути голос диявола уві сні, який сподвигает вас на непристойні вчинки — знак серйозної психологічної травми, з якої вам не впоратися без допомоги фахівця. Прислухайтеся до поради сонника, і зверніться до психолога — в цьому випадку це дійсно необхідно.

Голос розбудив уві сні

Часто трапляється, що ми прокидаємося від якогось звуку, крику, який видали ми самі або хто-небудь в сновидінні. До чого сниться чути свій голос? Якщо після власного крику уві сні ви різко прокинулися, то ваша нервова система перебуває в значній напрузі, вас щось турбує, і поки це не зважитися, спокійного сну ви домогтися не зможете.

Якщо вам довелося сміятися в голос уві сні, то сонник теж пояснює це як переживання, але на відміну від попередньої трактування, вони дуже приємні. Зараз ваші почуття і емоції знаходяться на підйомі, і ви цілком здатні на доленосний вчинок.

Чути голос крізь сон — пророкування сонника про те, що вам потрібно поберегти свій добробут від нечистих на руку людей. Хтось будує плани, спрямовані проти вас. Дізнатися голос уві сні — хороший знак. Ви перебуваєте під захистом ангела-хранителя, і ніякі перешкоди на шляху до мети вам не страшні.

Якщо уві сні голос кличе вас на ім’я, то сонник попереджає, що вам загрожує серйозна небезпека. Виходити вона буде від людини, якій ви беззастережно довіряєте. Тому, перш ніж прислухатися до поради друга або родича, довіртеся своїй інтуїції — вона точно не підведе.

Сонник голос, до чого сниться голос уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: