Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голод, до чого сниться голод уві сні

Якщо уві сні ви явно відчули голод, то в реальному світі вас чекає власне процвітання, нескінченне спокій і величезний успіх. До чого ще сниться це нетривіальне відчуття? Сонник призведе всі варіанти розшифровок.

За Міллеру

Якщо в нічний історії вам трапилося відчувати голод, то пан Міллер упевнений, що вас чекає безглуздий працю і повна відсутність розуміють друзів.

Без перешкод!

Відчувати болісний голод уві сні означає, що ви пристрасно бажаєте що-небудь купити.

Якщо в ночі відчувати необхідність в їжі довелося іншим персонажам, то вам особисто загрожує незадоволеність існуючим станом і навіть бідність.

Довелось бачити, що голодують вороги? Сонник вважає, що це до добра. Значить, вони не стануть перешкодою в задуманому підприємстві.

Чого вам не вистачає?

Відчуття голоду уві сні символізує брак спілкування, розуміння і навіть знань.

Якщо приснилося, що вас мучило голодне почуття, то в реалі це відображає вашу готовність до роботи і взагалі працьовитість.

Якщо ви прокинулися від того, що в нічну пригоду відчули здорове почуття голоду, то сонник впевнений — весь день буде супроводжувати чудовий настрій і удача.

Любов або робота?

До чого сниться, що уві сні вас мучить голод? Сонник вважає, що в реальному житті вашої репутації загрожує надмірна увага осіб протилежної статі.

Це також вказує на те, що нудьгує коханець. Якщо приснилося, що вас мучить голодний спазм, то готуйтеся до марної роботі.

Розшифровки для всіх

Тлумачення сну так само залежить від того, кому приснилось бачення.

 • Закоханим воно обіцяє нещасливий союз.
 • Бізнесменам — багатство, зароблене виключно чесними угодами.
 • Солдатам — удачу і швидке постачання.
 • Дівчатам — самотність.
 • Всім іншим — щирість, дружбу і безкорисливість.
 • Якщо бачення, пов’язане з голодом, приснилося напередодні весілля, то сонник вважає, що захід засмутиться або пройде гірше, ніж було задумано.

  Все зміниться…

  До чого сниться бачення, в якому сталося померти від недоїдання? Сонник думає, що це вказівка ​​на плачевний стан справи, яке обіцяло грандіозний успіх.

  Якщо померти з тієї ж причини довелося близьким людям, то вас чекає несподіваний і стрімкий поворот долі.

  Бачити, як від голоду гине ціла купа народу — вельми погана прикмета. Це вказівка ​​на подію з незворотними негативними наслідками.

  До повного достатку

  Якщо уві сні вам вдалося вгамувати свої потреби в їжі, то ви отримаєте поштовх до стрімкого духовного розвитку.

  Наснилося, що у вас вийшло вгамувати голод смачними стравами? В сімейне вогнище прийде період благополуччя, який ознаменується веселощами і привітними прийомами гостей.

  Вам допоможуть!

  До чого сниться, що вам пощастило когось врятувати від голоду? Сонник думає, що цілком самодостатньо, і більш того готові на самопожертву.

  Якщо комусь пощастило врятувати від голоду саме вас, то ви отримаєте підтримку від товариша, на якого зовсім не розраховували.

  З якою метою?

  До чого сниться голодування? Сонник думає, що розшифровка залежить від того, з якою метою воно робилося.

  Якщо ви оголосили голодування, попередньо висунувши певні вимоги, то це означає, що ви надзвичайно стурбовані власною персоною.

  Бачити уві сні голодування інших — до нежданому події. Якщо уві сні ви практикуєте лікувальне голодування, то скоро гряде період, коли вам реально доведеться економити на їжі.

  Голодування по більш природних причин передрікає фінансове благополуччя і приємний сюрприз.

  Сонник голод, до чого сниться голод уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: