Сонник голова людини, до чого сниться голова людини уві сні

Буває так, що всі тривожні думки і неприємні сновидіння інтерпретуються сонником не так трагічно, як це відбувається уві сні. Тому, те,, до чого сниться голова людини, не завжди означає неприємності. Важливо звернути увагу на приснилися деталі, щоб правильно проаналізувати побачене бачення.

Чия вона?

На думку сонника Міллера, приснився голова людини віщує швидку зустріч з впливовою особою, що позитивно вплине на перебіг важливих справ.

Бачити власну частину тіла — до фізичного нездужання. Ще одне пояснення,, до чого сниться власна відрізана голова, яка перебуває окремо, мається на Абетці Тлумачення снів і відображає розлад між серцем і розумом.

Відрубана голова людини, який в реальному житті є ворогом сновидіння, що лежить на золотом таці, символізує перемогу над ним без особливих зусиль.

Якщо чоловікові приснилося, що дружина в якості страви піднесла йому відварену голову людини, яка при детальному розгляді виявилася відрізаною частиною тіла його матері, значить, за версією сонника, сновидцу слід шукати корінь сімейних проблем в діях своєї матері.

Вагітну дівчину, відрізана голівка немовляти уві сні, не дивлячись на тривожне сновидіння, обіцяє легкі пологи і здорового малюка. Іншим, приснилося бачення пророкує наяву радісні події і приємні знайомства.

Особливості побаченої картинки

Побачена уві сні закривавлена ​​відрубана голова людини, що лежить окремо від тіла, пророкує сонником Міллера, невдачі в справах. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться подібна картинка, дає мусульманський тлумач, який говорить про невдоволення начальства за виконану сновідящій роботу.

Синя голова людини, передрікає появу в будинку небіжчика. Скасувати пророцтва дію сновидіння, можна розповівши про нього своєму близькому другові в той же день.

Жива говорить голова людини, говорить про перспективу в реальному часі вислуховувати поради та зауваження від оточуючих, які на ділі виявляться порожні і недієві.

Дії

Бачити себе в якості ката і відсікати голови злочинцям уві сні, тлумачиться злістю сновідящего на оточуючих і весь світ. Можливо, Вам слід навести лад у думках, інакше такий настрій може погубити Ваші довірчі відносини з близькими людьми.

Заміжній жінці, випадково відсікши главу свого чоловіка уві сні, обіцяє скандал і розгляд з чоловіком з приводу її легковажної поведінки. Сонник радить припинити фліртувати і кокетувати з чоловіками, інакше це призведе до втрати довіри обранця і погіршення взаємин.

Бачити, як Ви тримаєте в руках власну відрубану голівоньку, тлумачиться сонником неоднозначно. З одного боку, така картинка пророкує процвітання і сімейну ідилію, з іншого — передбачає різкий і неприємний поворот подій, що негативно позначиться на Вашому благополуччі.

Те,, до чого сниться нести кудись голову людини, передрікає виникнення небезпечних ситуацій. Потрібно найближчим часом проявляти обачність і не піддавати своє життя і здоров’я близьких людей небезпеки.

Сонник голова людини, до чого сниться голова людини уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: