Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голова риби, до чого сниться голова риби уві сні

Як повідомляє сонник, все,, до чого сниться голова риби, є ознакою змін. Правда, тлумачення не уточнює, порадують чи нововведення сновидіння. Іноді сюжет, прівідевшіеся уві сні, набуває негативного відтінку. Трактування містять пояснення і поради, як нейтралізувати небажані події.

Що говорить Міллер

Сонник Міллера дає неоднозначні прогнози,, до чого сниться обезголовлена ​​щука або короп. Побачений уві сні образ віщує значущі події, наслідки яких нададуть серйозний вплив на подальшу долю.

Сонник Міллера вважає голову енергетичним ядром будь-якого живої істоти і відповідного йому значення. Якщо наснилася саме ця частина морепродукту, таємний сенс сновидіння яскравіше проявить себе наяву.

Штовхаючи,, до чого сниться голова риби, сонник Міллера звертає увагу на її зовнішній вигляд. Зіпсована обіцяє великі неприємності, свіжа служить сприятливим знаком.

Мутанти

Серед численних одкровень ясновидиці Ванги можна знайти тлумачення,, до чого сниться обезголовлена ​​камбала або сазан з людськими рисами «обличчя». На думку пророчиці, це дуже тривожний знак, провісник воєн і глобальних катастроф.

Негативний сенс побаченого уві сні нейтралізується, якщо голова форелі знаходилося у воді. Сучасний сонник вважає, що подібні образи навіяні випадками мутацій — наслідків техногенних катастроф минулих десятиліть.

Амурні пригоди

Тлумачення чаклунки Медеї стверджує, що риба без голови, яка вам приснилася, свідчить про нерозбірливості в інтимних питаннях.

Якщо наснилася голова скумбрії, бачення говорить про прихильність ницим пристрастям на шкоду духовному зростанню. Як правило, сновидіння уособлює емоційну сферу, рівень прагнення до задоволень і насолод.

Східне тлумачення вважає символ цілком сприятливим, селищем благополуччя і удачу, особливо в любовних справах. Якщо голова риби викликає огиду уві сні, цей факт не заперечує його значення, хоча може привнести ложку дьогтю.

Підготовка до трапези

Нерідко рибу без голови можна зустріти на обробному столі. У цьому випадку немає причин турбуватися про майбутнє: як наяву це видовище передує трапези, так уві сні — благополуччя і достатку.

Винятком є ​​сюжет, в якому невідомо як опинилася на кухні протухла риба без голови. Якщо ви бачите подібне уві сні, Кулінарний сонник вважає, що слід приділяти більше уваги здоров’ю та турботі про себе.

Нові зв’язки

Риб’яча голова символізує довгострокове партнерство. Навіть будучи суто діловими, відносини подарують яскраві позитивні емоції.

Найчастіше голова риби служить провісником власного одруження або набуття нових родинних зв’язків. Можливо, має бути весілля когось з рідні або хрестини дітей.

Якщо наснилася пошкоджена голова риби, намічається успіх у протилежної статі. Правда, висока ймовірність лише численних короткочасних відносин.

Сонник голова риби, до чого сниться голова риби уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: