Сонник голова без тіла, до чого сниться голова без тіла уві сні

Приснилася уві сні голова без тіла — не найприємніше видовище. Однак часто вона має цілком сприятливе значення для сновидіння. До чого сниться подібний елемент ще, розповість сонник.

Затвердження Міллера

Сонник Міллера, наприклад, стверджує, що голова без тіла гарантує вдалу зустріч з впливовою особою, яка надасть вам підтримку. Але тільки якщо вона була без крові і видимих ​​пошкоджень.

Не робіть дурниць!

Закривавлена ​​же голова людини може снитися в знак прикрощів і серйозних труднощів. Якщо на черепі людини уві сні були шишки і рани, то сонник попереджає — ваші плани можуть виявитися небезпечними.

Якщо уві сні вам довелося бачити травмовану головешку людини, то це означає, що ви ведете бездумне існування і частенько робите дурні і легковажні вчинки.

Вороги будуть переможені!

Голова без тіла є передвісником сумних подій. Однак сонник стверджує, що багато чого залежить від ваших власних дій уві сні.

Якщо приснилося, що ви особисто відрубали голову, то в справах чекає успіх, а вороги будуть переможені. Якщо ж головешку відрубали вам, то якесь починання гарантовано принесе прибуток.

А ось бачити з боку цей захід не дуже добре. Скоро у вас займуть більшу суму в борг. Нести чиюсь черепушку в руках — буквально означає виконувати чужу роботу.

Інші трактування

До чого ще сниться голова без тіла? Правильно тлумачення сну залежить від її зовнішнього вигляду.

 • Кам’яна — до планів, що суперечить моральним засадам.
 • Величезна — до слави, популярності і поваги.
 • Маленька — до невигідною роботі.
 • Власна — до хвороби.
 • Волохата — на щастя.
 • Лиса — до поганого вчинку.
 • Дитяча — на радість і грошей.
 • До речі, сонник стверджує, якщо наснилося, що уві сні з вами розмовляла голова без тіла, то не потрібно слухати дурні поради.

  Розбагатієте!

  До чого ще сниться людська голова без тіла? Якщо вона належить незнайомцю, то наяву ви зможете подолати якусь перешкоду, яке давно стоїть на шляху.

  Наснилася людська голівонька, яка посміхалася і раділа? Багатство буквально звалиться з неба. Якщо ж вона належала знайомому або, що ще гірше, коханому, то гряде боргу розлука. Привиділося, що людська черепушка дивним чином потрапила до вас в будинок, то у вас з’явиться чудова ідея.

  Прямий натяк

  Особливу увагу сонник рекомендує звернути на сновидіння, в якому вам довелося бачити своє тіло без голови. В цьому випадку є дві розшифровки.

  По-перше, це означає віддалення від старших родичів або друзів. По-друге, сама голова символізує думки та інтелект сновидіння, тому своє тіло без голови — це явний натяк на те, що серце і розум знаходяться в конфлікті.

  Будьте пильні!

  Дуже цікаві розшифровки сонник дає видінь, в яких присутня черепушка тварини. Цей сон є застереженням від дурних ненадійних друзів і необачних вчинків.

  Якщо вона належала свині, то скоро буде дорога, барана — прибуток, леву — програш. Наснилася морда корови? У поточних справах буде затримка, а всі починання принесуть збитки і розчарування.

  Крім того, явище черепа корови обіцяє розлад у родині і проблеми в будинку. Якщо ж вам особисто довелося рубати голову корови, то важка праця принесе свої плоди.

  Сонник голова без тіла, до чого сниться голова без тіла уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: