Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гарбуз, до чого сниться гарбуз уві сні

Будь-яке культурна рослина уві сні — це якийсь символ процвітання, родючості, життєвої енергії. Але те,, до чого сниться гарбуз, не завжди має позитивне значення. Багато сонники виходять з негативного тлумачення, але в будь-якому випадку, все залежить від деталей сновидіння.

Наприклад, для тих, хто народився в осінню пору, бачити уві сні гарбуз — передвістя проблем з фізичним станом. Можливо, це ознака зайвого набору ваги, підступаючої повноти. А для народжених влітку, сонник обіцяє зовсім інші неприємності — в грошовому плані.

За сонником XXI століття, гарбуз на городі позначає конфлікти або порожні обіцянки, але тільки в тому випадку, якщо її побачили уві сні одружені і заміжні. Для самотніх дівчат і юнаків такий сюжет — передвістя весілля.

Дитяче підсвідомість асоціює гарбузовий плід з чудесами, як в казці про Попелюшку, або з атрибутикою Хеллоуїна. Тому те,, до чого сниться цей овоч дитині, означає або здійснення бажань, або приховані, глибоко засіли всередині страхи і комплекси.

В сонник Білого Мага ця рослина уособлює голову, повну ідей, які сновидец ніяк не зважиться випустити назовні. Побачити уві сні гарбуз — дуже хороший символ, і вам не варто хвилюватися, що вашу ідею ніхто не схвалить, якщо правильно за неї взятися, можна заслужити повагу і славу.

За сонником Міллера гарбуз уві сні — передвістя конфліктів на робочому місці, через конкуренцію з колегами. Але якщо ви готуєте з неї будь-яке страву, вас чекає приємна покупка, або отримання красивого і потрібного подарунка.

Різні гарбузове плоди, і дії з ними

Молодий хлопець, який домагається любові сподобалася особи, може не очікувати відповідних почуттів, якщо побачив зелену гарбуз уві сні, тлумачення сонника віщує різка відмова коханої від можливих відносин, і розчарування юнаки в любові.

Жінка, яка недавно втратила чоловіка, може не сумніватися, до чого сниться велика гарбуз: в найближчому майбутньому у не з’явиться шанувальник, який не забариться запропонувати руку і серце. Не упускайте шанс, цей чоловік — хороша людина.

До чого сниться багато гарбуза? Якщо вона яскраво-жовта, велика, соковита, то можете сміливо змагатися, битися об заклад, сперечатися на гроші або грати в азартні ігри — вас чекає тільки удача, як грошових справах, так і в любовних.

Насіння гарбуза — це явний символ родючості, зародження нового життя. Особливо сприятливі насіння гарбуза в сновидінні для жінок, які хочуть завагітніти. Ця картинка віщує поповнення в сімействі.

Проблеми у взаєминах коханих відображає гнила гарбуз уві сні. Охолодження почуттів і нерозуміння зовсім не пов’язані з зрадами, це лише тимчасове явище, яке пройде само собою.

Збирати гарбуз уві сні знак сонника про чудовому успіху, який очікує вас в підсумку задуманого заходу. В кінці шляху ви із задоволенням пожнете плоди своїх старань, і будете купатися в подяки та променях слави.

Купувати гарбуз — пророкування сонника про раптово звалилася багатство. Але тільки якщо плід був круглим, жовтим або помаранчевим. Якщо шкірка на овочі зелена, або того гірше — гнила, не поспішайте радіти сприятливим известиям, то,, до чого сниться така картинка, віщує перепони і конфлікти.

Сонник гарбуз, до чого сниться гарбуз уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: