Сонник гієна, до чого сниться гієна уві сні

Бачити гієну уві сні — до попередження про майбутню небезпеку. Сновидіння означає, що поруч є люди, які можуть зрадити, відібрати щось цінне, нав’язати непотрібне. Сонники підказують, що вбити хижака для чоловіка — значить, перехитрити компаньйонів і ділків, охочих обдурити, для жінки — перемогти суперницю. До чого сниться «стерв’ятник», можна з’ясувати, пригадавши ряд подробиць.

Значення в сонник Міллера

Зустрітися уві сні зі зграєю гієн, бачити їх оскал — значить, ступити на смугу перешкод дізнатися про хворобу близьких, стати жертвою таємних ворогів. Жінці сонник Міллера обіцяє неприємну розмову з суперницею. Особливо погано, якщо наснилося, що тварина кусає, гарчить і нападає.

До чого сниться гієна, психологи пояснюють наступним чином:

 • На перший погляд мирна, виляє хвостом — до появи нав’язливого людини;
 • Агресивна — до неприємних розглядів всередині сім’ї, серед колег;
 • Вступити в поєдинок і вбити — до гідного виходу зі складної ситуації;
 • Бути покусаним — до зради, обману, безмірною хитрості оточуючих.
 • Задумайтесь про здоровий спосіб життя

  Тлумачення сну з гієною в головній ролі в сонник Ванги зводиться до застереження з приводу здоров’я. Цілителька рекомендує в найближчі дні не обтяжувати себе трудомісткою роботою, частіше міняти види діяльності, щоб нічого не встигло набриднути і натиснути морально.

  Нервові перевантаження, фізична втома, раптові нездужання — саме те,, до чого сниться хижак, що кружляє навколо вас уві сні і змушує задуматися. Проблеми зі здоров’ям наваляться різко, якщо наснилося, що тварина переслідує і не бажає відставати.

  Не відкривайте нікому свої таємниці

  Відомий психоаналітик Фрейд в своєму сонник акцентує увагу на зраді з боку партнера. Особливо він попереджає прекрасну половину стати більш пильними, якщо наснилося, що поруч знаходиться гієна. Жінці доведеться зіткнутися з плітками, наговорами на адресу чоловіка.

  До чого сниться хлопцеві, чоловікові хижак, він пояснює досить просто — таємні вороги почнуть вести бурхливу діяльність, щоб відібрати бізнес або закріпити за собою право на успішний проект, створений сновидцем. Бачити уві сні гієну — значить, не помітити поруч з собою людину, готового на підлість і фальсифікація.

  До перемоги залишився лише крок

  Бачити повержену гієну уві сні, вбити її самому — до подолання труднощів без втрат. Сновидіння означає, що недоброзичливці будуть повалені, обман розкриється, ті, хто намагався вас очорнити, будуть покарані самим провидінням.

  Сонник Нострадамуса віщує позитивні зміни всім, кому приснилася тікає або ховається гієна. Навіть якщо при цьому тварина посмішка. Сновидіння чітко показує, що конкуренти бояться вас і напасть не зважаться навіть в крайньому випадку.

  Сонник гієна, до чого сниться гієна уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: