Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник географічна карта, до чого сниться географічна карта уві сні

Географічна карта, уві сні прівідевшіеся, — це символ пошуку, як себе, так і чогось невідомого, а також — ознака прийдешніх змін. Такі тлумачення дають нам сонники, пояснюючи,, до чого сниться географічний атлас. Дізнатися якими будуть зміни, і чи буде щось знайдено — не складно, необхідно лише уточнити всі подробиці свого бачення.

Значення мрій за видами «навігаторів»

Якщо вам приснилася географічна карта, уточніть, який саме вона була. Це допоможе отримати найточніші трактування.

 • Глобус уві сні розглядали — ви надто вірите в ідеали, це загрожує розчаруваннями.
 • Товстий атлас автомобільних доріг гортали — до подорожі.
 • Звичайна географічна карта лежала перед вами — наближаються нові події.
 • Бачити контурні карти — ви бажаєте самостійно «будувати» своє щастя.
 • Версія Г. Міллера

  Побачена уві сні географічна карта означає кар’єрні зміни, пророкує сонник Міллера. У перші дні ви відчуєте досаду і злість на себе за те, що зважилися щось змінити, проте незабаром ви зміните свою думку, тому що почнете отримувати непоганий дохід.

  Подібна мрія приснилася жінці? Трактування порадує: «вище товариство» відкриє перед нею свої двері, і станеться це завдяки її завищеними амбіціям. А якщо вона наснилася жінці молодий і незаміжньою, то можна сподіватися на знайомство з забезпеченою людиною. А ось, якщо хочете дізнатися, до чого сниться, що ви не можете відшукати атлас, то знайте — це означає ваше невдоволення близькими.

  Просторові «орієнтири», як символ змін

  Наснилося, що ви шукаєте географічну карту? Сімейний сонник підкаже, до чого це сниться: вас не влаштовує те становище, яке ви займаєте, ви жадаєте піднятися вище. А ось Місячний сонник, пропонує своє пояснення: шукати уві сні «путівник» — до зміни сфери діяльності.

  Ще один тлумач не можна залишити без уваги: ​​сонник Фрейда має з цього приводу свою думку, що відрізняється від інших, як зазвичай, втім. Так, за його версією, шукати щось на глобусі уві сні — це знак того, що сновидцу «приїлася» його інтимне життя, і він бажає новизни.

  Старовинні «скрижалі», або Містика в вашому житті…

  Тлумачення сну, в якому ви бачите у себе в руках старовинну карту скарбів, пророкує ряд непояснених, але дуже радісних подій. А якщо ви по ній ще і сам скарб знайшли, то це знак того, що вам буде парадоксально вести практично у всьому.

  Бачите, що місце, на якому відзначені приховані скарби, знаходиться у вашому домі? Вас чекає смуга безмежного щастя, пророкує сонник Цвєткова.

  Прикрі неприємності уві сні попереджають про проблеми наяву

  Географічна карта, по якій ви орієнтувалися в незнайомому місці, раптом зникла кудись? Не зайвим буде уточнити,, до чого сниться це непорозуміння. І ось, що «говорить» з цього приводу Циганський сонник: будьте обачні, приймаючи рішення, один невірний крок — і ви на «узбіччі життя». Порваний «топографічний підказувач» обіцяє невезіння і невдачі.

  Сонник географічна карта, до чого сниться географічна карта уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: