Сонник гепард, до чого сниться гепард уві сні

Як і більшість представників сімейства котячих, гепард символізує силу і міць, але на відміну від родичів, це не фізична сила, а сексуальна. Якщо ви побачили його уві сні — це значить, що в реальності ви занадто приділяєте увагу сексу. Давайте розбиратися,, до чого сниться гепард в різних снах і як уникнути проблем в інтимній сфері наяву. А допоможе нам в цьому сонник!

Спостерігати за хижаком — пора внести корективи в життя

Наснилося, що ви милуєтеся гепардом — ваше інтимне життя залишає бажати кращого. Ви шукайте різноманітності, якого вам не дає партнер, або ж у вас зовсім немає партнера. Необхідно терміново вирішити цю проблему.

Сниться багато гепардів — ви сильно захоплива натура. Ви не здатні довго концентруватися на чомусь або комусь одному. Це крайність, якої слід уникати.

Бачити уві сні полювання плямистих ссавців — подібний сон характеризує вас, як людину люблячого спонтанний або екстремальний секс. Це не патологія, просто будьте трохи стриманішою, радить сонник Фрейда.

Контакт з хижаком — до нових відкриттів і знайомствам

Наснилося, що ви вступаєте в контакт з плямистим хижаком, будь то гепард або леопард: прасуєте його або просто торкаєтеся — до знайомства з вельми розкутим представником протилежної статі, обіцяє сонник Міллера.

Тікаєте від чорного гепарда — до відкриття нових можливостей свого тіла. Ймовірно, ви зі своїм партнером знайдете нові для себе пози, які принесуть вам задоволення.

Бачити сон, в якому ви є частиною зграї: полюєте, їсте, спите разом з іншими членами зграї і вони вас приймають за свого — подібне сновидіння може вказувати на ваші схильності до одностатевих стосунків, що означає наступне: ви не явний представник сексуальних меншин, але задатки цього в вас є, можливо, ви — бісексуал.

Прояв жорстокості — бережіть здоров’я

Сниться, що на вас нападає мисливський леопард, від якого ви тікаєте — будьте уважні до свого здоров’я, ви можете настільки захопитися своїми сексуальними перемогами, що виснажите свої сили, попереджає Східний сонник.

Нападати на тікає від вас гепарда — в реальному житті ви стали об’єктом уваги людини, що зазнає до вас сильну пристрасть. Він буде вас домагатися, доставляючи, часом, фізичний біль.

Бачити уві сні, як хижа кішка заганяє видобуток з метою вбити і з’їсти — до можливих порушень травного тракту, попереджає сонник Ванги.

Убити в сні гепарда — до проблем з сечостатевими органами. Слідкуйте за своїм інтимним гігієною і здоров’ям.

Наснилося, що вас кусає багато гепардів — стережіться травм кінцівок, пророкує сонник Цвєткова.

Ігри з кішкою — щастя стукає в двері

Сниться, що ви граєте з гепардом або леопардом, завалюється на землю і легенько кусаєте один одного — скоро особисте життя зміниться на краще. Самотні — знайдуть пару, сімейні — знайдуть гармонію у відносинах.

Спостерігати, як багато маленьких хижих кошенят грають одна з одною — незабаром вас чекає поповнення в родині, пророкує Жіночий сонник.

Наснилося, що за вами по дорозі біжить великий хижий кіт, якого ви виростили, і треться об ваші ноги і руки — до ласки і ніжності з боку другої половинки.

Сонник гепард, до чого сниться гепард уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: