Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник генерал, до чого сниться генерал уві сні

До чого сниться генерал? Сонники часто називають цей образ символом волі і великих можливостей людини. Після такого бачення уві сні можливий успіх майбутніх починань, підтримка впливової особи. Однак цей образ віщує також втрату одного, перешкоди на шляху до мети.

Хороша протекція, вдалий хід справ

До чого сниться генерал? Сонник підкреслює: протекція принесе вам велику удачу. Бачення обіцяє успішне вирішення ділових питань, де чималу роль зіграє підтримка начальства.

Якщо він доброзичливо спілкується з вами уві сні — чекайте стабільності в справах. Ваше становище зміцниться завдяки заслуженою доброї репутації.

Наснилося самому бути їм? Такий сюжет сонник називає передвістям несподіваного успіху невдалого підприємства.

Можете досягти мети і успішно керувати людьми

Бути генералом, головнокомандувачем — сплячого вдасться об’єднати спільною справою людей, правильно організувати їхню роботу, успішно керувати колективом.

Бути їм уві сні часто означає: у людини є всі можливості для досягнення результату, а також досить вольових якостей. Тому сміливо можна втілювати запланований проект — звичайно, добре продуманий.

Несприятливі значення

Знайомитися з ним уві сні — попередження про швидку втрату близького друга.

Іноді сновидіння про генерала трактується так: сновидец — шанована людина, чиє матеріальне становище залишає бажати кращого. Тому, незважаючи на те, що його багато слухають, він змушений сам підкорятися.

Наснилося, ніби вам дали таке звання? Сонник повідомляє: заплутаєтеся в безлічі побутових проблем. Якщо його дали комусь знайомому — отримаєте неприємне повідомлення, через якого ваші обставини погіршаться.

Намагайтеся реально дивитися на речі

До чого сниться розмовляти з генералом? Сонник пояснює: наяву сплячий отримає підтримку могутнього покровителя — високопоставленої особи. Часто таке трапляється, якщо уві сні хтось із рідних, близьких постав в ролі генерала.

Довелось не просто розмовляти, а сперечатися з ним? Бажання, наміри сновидіння перевищують ті можливості, якими він володіє, тому потрібно сприймати все більш реально. Інакше можна переоцінити свої сили і потерпіти крах.

Як приснився?

Для вірного тлумачення сну важливі деталі:

 • Бачити його — досягнення популярності, слави;
 • Він в формі з червоними лампасами — сновидец випробує сором;
 • Розмовляти — з’явиться випадок зміцнити своє становище;
 • Бачити себе генералом — для досягнення мети потрібна цілеспрямованість.
 • Також бачити себе в генеральському чині означає: сплячому доручать важливу справу. Коли ж уві сні в формі генерала виявився хтось із друзів — справи швидко погіршаться.

  Приснився дитина в формі генерала? Сонник попереджає: стануть з’являтися різні перешкоди, що заважають можливостям сновидіння. Однак він все ж таки переможе над ситуацією і благополучно подолає всі проблеми.

  Сонник Міллера: стримайте свої амбіції

  До чого сниться, ніби дослужилися до цього звання? Ваша амбітність наяву часто виявляється перешкодою для досягнення мети. Ви не визнаєте проміжних етапів на цьому шляху, хочете домогтися відразу за все, не зупиняючись на малому.

  Сонник генерал, до чого сниться генерал уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: