Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гарне волосся, до чого сниться гарне волосся уві сні

Практично всі відомі людству сонники стверджують, що бачити уві сні гарне волосся — це дуже навіть радісний знак, який обіцяє відмінні перспективи. Однак не слід забувати, що основну роль в тлумаченні того,, до чого сниться шикарна шевелюра, грають все ж маніпуляції, які ви робили з волоссячком, а так же колір пасом.

Пророцтва Міллера

Згідно тлумаченням, пропонованим сонником Міллера, приснилися густі гарне волосся на голові — запорука вдалого збігу обставин навіть в, здавалося б, невигідному заході.

Але якщо ви — жінки, і ви бачите уві сні, що чешете свої густі кучері, сильно притискаючи гребінець до голови, то остерігся приймати необдумані рішення. Від ваших дій залежить ваша репутація.

Чоловікові примарилося, що його власна верхівка поблискує залисинами, при цьому в реальності маючи досить густу рослинність на голові — сигнал про те, його чекають розчарування.

Укладання красивого волосся, або Удача вже на порозі

Успішність обіцяє Східний сонник тієї сновидицей, яка уві сні укладала свої хвилясті локони в модну зачіску. А ось, сонник Фрейда, навпаки, пророкує радісні хвилини і розкутість в ліжку тієї, яка розплітала кучеряві волоски, «розсипаючи» їх хвилями по плечах.

Чоловікові наснилося, що його кохана укладає кучеряві прядки в архіскладне зачіску? Кохана дівчина дуже переживає з приводу того, чи щиро ви до неї ставитеся.

Стрижка, як символ змін

Бачити себе з коротко підстриженим, але при цьому красивими волоссям — ознака швидких змін. Наскільки позитивними вони будуть, підкажуть емоції, випробувані уві сні від стрижки.

Якщо вам приснилося, що ви свідомо змінили імідж, обрізавши шевелюру, і вам подобається, як ви змінили себе, то це означає, що дуже скоро перед вами відкриються грандіозні перспективи.

А ось, до чого сниться, що вам не сподобався результат зміни іміджу, на думку сонника пастора Лоффа. Побачити себе в сні не такий, як хотілося, означає засмучення: не слід намагатися змінити те, до чого ви внутрішньо не готові — це привнесе в життя хаос і невдоволення, замість очікуваної радості.

Забарвлення або мелірування

Дуже багато про що може розповісти мрія, в якій ви міняєте колір своїм і без того красивим волоссю. Ось, за версією різних сонників, до чого це сниться:

 • Фарбувати прядки в рудий колір — вам не вистачає веселощів і позитивних емоцій;
 • Стати блондинкою уві сні — ви хочете поїхати туди, де вже бували один раз;
 • Пофарбувати шевелюру в чорний колір — ви перебуваєте в поганому настрої;
 • Чорні пасма уві сні ви поєднуєте з червоними — вас не радують відносини з хлопцем;
 • Побачити волоссячко білими з чорними вкрапленнями — до появи неординарного одного.
 • Випадання волосся: Від втрат до позбавлення

  Сонник Мандрівника, роз’яснюючи, до чого сниться, що ви втрачаєте гарне волосся, закликає зберігати спокій, і пропонує наступні тлумачення сну.

  Якщо приснилося, як ви проводите рукою по блискучих, покладеним і доглянутим волоссю і спостерігаєте за тим, що волосинки залишаються у вас на долоні, то це обіцяє сумні втрати.

  А ось, мрія, в якій ви розплутувати свої ідеально укладене, блискучі від гелю або бріоліну локони, даруючи стан розслабленості скальпу, позначає, що дуже скоро ви позбудетеся від того, що ускладнює вам існування.

  Сонник гарне волосся, до чого сниться гарне волосся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: