Сонник гаманець з грошима, до чого сниться гаманець з грошима уві сні

Гаманець з грошима, як наяву, так і уві сні, служить гарантом здійснення бажань. Якщо приснилося щось подібне, то можете бути впевнені, ви зможете вирішити будь-які фінансові проблеми. А взагалі, у сонників в запасі є багато пояснень,, до чого сниться даний образ.

Пророцтва Міллера

Загальне підбадьорення отримає той, хто бачив уві сні своє портмоне набите грошима, віщає сонник Міллера. Якщо приснилося, що ваш гаманець з грошима таємничим чином зник, то це означає, що у вас з’явитися таємний недруг.

А якщо уві сні ви розгладжує м’яті купюри і складаєте їх в свій гаманець, то це означає швидке збагачення. Чи спостерігаєте, як горять грошики? Перевірте своє здоров’я.

З чого був зроблений капшук

Приснився гаманець з грошима зазвичай пророкує успіх і благополуччя. Але, тлумачачи цю мрію, зверніть увагу на матеріал, з якого був зроблено «купюрохраніліще»:

 • Шкіряний — обіцяє достаток без витрат і докладання зусиль;
 • Дерматиновий — ваше благополуччя має тимчасовий характер;
 • Тканинний — вам буде комфортно виконувати свою роботу;
 • Клейончатий — неприємності будуть «зісковзувати» з вас, не приносячи шкоди.
 • Кишеньковий «сейф», як символ достатку

  Бачити уві сні свій власний гаманець з грошима — ознака забезпеченості і процвітання, стверджують усі відомі тлумачі. Але все ж не полінуйтеся уточнити, до чого сняться деякі подробиці.

  Наснилося, що портмоне набито великими паперовими купюрами? Це знак радості. Помітили, що великі паперові банкноти є сусідами з дріб’язком — будьте готові лити сльози через фінансових втрат, віщає сонник пастора Лоффа.

  Тлумачення сну, пропоноване Місячним сонником, дещо різниться. Побачили портмоне з паперовими банкнотами? Якщо їх було багато — у вас не буде проблем, а якщо пара-трійка купюр — зіткнетеся з паперовою тяганиною.

  Украдене «щастя» — сигнал про обережність

  Немає такої людини, якого не засмутила б крадіжка гаманця з грошима. Вам приснилося, що у вас вкрали гаманець? Сонники рекомендують пригадати, за яких обставин це сталося.

  Вкрали з сумки на плечі? Це ознака вашої неуважності, стверджують сонники. Вам необхідно навчитися концентруватися. Крадіжка сталася в транспорті, де його витягли у вас прямо з кишені? Друг попросить про допомогу.

  А якщо примарилося, що це ви вкрали кошелечек з сумки, то не варто нікому розповідати про свої плани, поки не почнете їх реалізовувати, радить Циганський сонник.

  Прикра втрата, або Будьте пильні!

  До чого сниться втрата гаманця з грошима пояснити не складно. Бачите, що загубили портмоне, сунувши його повз кишені — ви не до кінця відверті з друзями, а це може зіграти проти вас.

  Втрата сталася з вини одного? Не варто брати участь у фінансових аферах — це погано закінчитися. Особливо, якщо ви втратили уві сні не тільки гаманець, а й документи.

  І тільки лише, трактуючи,, до чого сниться мрія, в якій ви позбулися порожнього кошелечка, обіцяє позбавлення від проблем, радує Східний сонник.

  Вдала знахідка, або Зустрічайте зміни!

  Знайти уві сні гаманець з грошима — дуже радісна подія. Знаходити уві сні красивий кошелечек, в якому багато хрустких купюр — ознака знайомства з людиною з багатим внутрішнім світом.

  Пощастило знайти гаманець червоного кольору? Вас чекають позитивні зміни. А якщо вам вдалося знайти власний кошелечек, який ви сховали і забули куди, то скоро ви зустрінете людину, яка колись був вам доріг.

  До чого сниться знахідка гаманця з різними за номіналом банкнотами? Ви стоїте перед складним вибором. Згадайте, якщо уві сні ви взялися рахувати гроші, то вибирайте те рішення, яке прийшло в голову першим.

  Сонник гаманець з грошима, до чого сниться гаманець з грошима уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: