Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гарна сукня, до чого сниться гарна сукня уві сні

До чого сниться гарна сукня, елегантно облягає фігуру, пишне або простеньке? Що означає бачити в ньому себе або іншу дівчину, придбати уві сні на свої гроші або отримати в дар? Сонники розкривають загадки цього сновидіння.

Відтінки щастя

Якщо жінці наснилося гарна сукня, його колір може розповісти багато про що. Згідно сонником Хассе, її чекають, в основному, приємні події:

 • Червоне — зустріч з впливовою людиною.
 • Зелене — виконання задуманого.
 • Синє — подорож.
 • Жовте — інтриги, заздрість.
 • Чорне — траурна церемонія.
 • Сіре — рутинна праця.
 • Рожеве — закоханість.
 • Біле — заміжжя.
 • З різнобарвним малюнком — багато роз’їздів, вражень.
 • Чорне гарна сукня вимагає більш докладного тлумачення. Приміряти його уві сні біля дзеркала — до появи небезпечної суперниці. До чого сниться бачити його з іншою жінкою: це означає, що ця людина стане причиною сумних подій.

  Сонник Міллера: любовні перемоги

  На думку Міллера, єдине, що може спричинити похмурі пророкування — це міряти уві сні в красиву сукню перед дзеркалом. Це означає важке суперництво в боротьбі за увагу коханої людини. Однак, якщо наснилося, що наряд прекрасно сидів на витонченої фігурі, тлумачення сну сприятливе, ніякі суперниці не страшні.

  До чого сниться, ніби уві сні дорога тканина порвалася? У дівчини загостряться відносини з близькими через вчинку, що виходить за рамки пристойності. Навіть хлопець дорікне її.

  Про розкутості

  Майстерно зшите вечірнє вбрання уві сні віщує веселощі, розваги. Якщо приснилося, що воно було занадто відвертим: обтягуючим, декольтованою, коротким — легковажність дівчата не доведе її до добра.

  До чого сниться бачити себе в розкішному туалеті з дорогої тканини, розшитому блискітками, стразами: дама опиниться в центрі уваги, викликаючи захоплення шанувальників. І заздрість суперниць, якщо довелось бачити себе в тканини з жовтою золотою ниткою.

  Бачити себе в скромній туніці або одягнути уві сні довге гарне плаття дуже строгого крою, на думку сонників, свідчить про закомплексованості, недовірливості, які заважають знайти своє щастя.

  Весільні клопоти

  Вважається, що одягати довге весільне вбрання знак швидкого одруження. Наснилося одягати на весілля легкі пишні спідниці з оборками сонники інтерпретують, як грайливий характер майбутньої нареченої, а облягаючий силует, наступний лініях тіла — як чуттєвість.

  Деякі тлумачі бачать в довгому білому вбранні передчуття несподіваного розчарування. Танцювати в ньому на власному весіллі може передвіщати зраду друга.

  До чого сниться, ніби воно не було весільним: молода жінка піддасться несправедливим переслідуванням, але є надія, що наклеп вдасться викрити. Але якщо в ньому довелося танцювати, сонники пророкують багатство і успіх у шанувальників.

  Успіх і тривоги

  До чого сниться бути стурбованою своєю фігурою перед тим, як купити уві сні нове гарне плаття? Дама наполегливо йде до мети, їй вдасться закрутити голову коханому чоловікові.

  У той же час, купувати таку обновку віщує поява суперниць. Остерігатися їх не варто, бо сновидицей блискуча. Але якщо наснилося купити його і тут же, нове, порвати — хлопця відіб’ють.

  Також сонники прогнозують знайомство, зустріч і навіть нове призначення на службу, якщо довелося уві сні купувати симпатичні вбрання. Інша справи, якщо їх подарували, це обіцяє нещирі підтримку, інтриги.

  Дитячі наряди

  До чого сниться бачити незаміжню дочку в красивому платті, схожому на вінчальну? Сонники пророкують їй проблеми в пристрої особистому житті. Якщо уві сні вона ще дівчинка — наяву пріболеет.

  Чудова яскрава дитяча обновка віщує якісь дрібні радості. Багато покупок для дитини — багато приводів для усмішки. Наснилося модний одяг ляльки — можна забути про тривоги і заспокоїтися.

  Взаємини з подругою

  Бачити, як подруга в магазині шукає і приміряє модні речі — до сварки з нею. Якщо подруга в сновидінні бачить вас в шикарному комплекті, сонники попереджають про її прихованою заздрості до процвітаючої сновидицей.

  Сонник гарна сукня, до чого сниться гарна сукня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: