Сонник футболка, до чого сниться футболка уві сні

Варіантів того,, до чого сниться одяг, безліч. Щоб розібратися, чого чекати, чого уникати і на що сподіватися, необхідно уточнити, що саме за річ наснилося. Так, наприклад, сонники стверджують, що побачена уві сні футболка означає занадто глибоке «занурення» в роботу. Врахуйте, це вийде «боком» — через монотонності робочих буднів і одноманітності вихідних можна втратити інтерес до життя.

Сонник Міллера

За версією сонника Міллера, приснився футболка означає зміни в особистому житті. Тлумачення сну жінці про те, що вона була в чоловічій футболці, обіцяє нового кавалера. Бути в в чоловічій футболці, одягненою навиворіт — ознака того, що залицяльник виявиться не тим, за кого себе видає.

Бути в тільки що купленої футболці з ярликом, означає спроби привернути увагу вподобаного «об’єкта» за всяку ціну. А якщо ви бачите уві сні, що надягаєте на себе футболку в плямах бруду, то це віщує втрату стійкого становища в суспільстві.

Колір вироби

Пророцтва мрій можуть змінюватися в залежності від приснився деталей. Наприклад, у випадку з футболкою, сонники рекомендують звертати увагу на колір вироби. Отже,, до чого сниться теніска певного кольору:

 • Біла — до смутку і меланхолії, в яку вас втягне близька людина;
 • Чорна — до хорошого настрою всупереч поганим передчуттям;
 • Жовта — вас чекає успіх, багатство і «сита» життя;
 • Зелена — міцне здоров’я і відмінне самопочуття вам забезпечено;
 • Синя — до процвітання і успіху, як в побуті, так і на роботі;
 • Помаранчева — до веселощів в компанії близьких друзів;
 • Блакитна — до виконання самого потаємного бажання;
 • Червона — до пристрасті, розгулу емоцій і вражень;
 • Строката — до сюрпризів і несподіваних радощів, подарованим коханою людиною.
 • Покупка одягу — ознака взаємин

  Згідно сонником пастора Лоффа, купити уві сні нову червону майку — символ швидкого відпочинку в колі сім’ї. Ви по-новому загорівся пристрастю до свого чоловіка, якщо нова червона футболка уві сні була трохи замала. Довго вибирати червону майку для свого хлопця і в результаті не купити її — знак вашої незадоволеністю інтимним життям, підказує сонник Фрейда.

  До чого сниться купувати чорну футболку, підкаже Місячний сонник. Якщо чорна теніска була на розмір більше, ніж вам необхідно, то прийшла пора ближче познайомитися з новими сусідами чи колегами. Майка була тіснувата — ви надто тисніть когось своїм авторитетом

  Оригінальний подарунок: Від несподіваних пропозицій до образ

  Тим, кому приснилось, що їм дарують футболку уві сні, слід бути готовими до швидких змін в кар’єрі, пророкує сонник Медеї. Подарували незвичайну за формою футболку білого кольору — чекайте несподіваних пропозицій від начальника.

  До чого сниться, що вам довелося дарувати білу футболку, розтлумачить Східний сонник. На Сході білий — колір печалі, тому ви кого-то засмутить своєю поведінкою або словами. Бачите уві сні, що світлу футболочку подарували чоловікові — хтось спробує йому нашкодити.

  Повсякденна і святкова: Вас очікують зміни

  Зміни в житті на краще, причому несподівані, чекають того, хто уві сні одягав на себе мокру маєчку на прогулянку, обіцяє тлумач міс Хассе. Одягти улюблений наряд не вдалося через невідповідні погодні умови? До чого це сниться, пояснить тлумач Лонго: зміни вас не сильно порадують, хоч вони і не принесуть нічого поганого.

  Бачити на подрузі красиву оригінальну футболку — сигнал про швидкі зміни в характері сновідіци. А якщо ви одягаєте ошатну теніску на чоловіка з яким ділите ліжко, то це говорить про зміну вашого статусу. Можливо, вас покличуть заміж.

  Лахмітті, як символ зневаги

  Приснилася стара брудна футболка? Бережіться того, що вас можуть оббрехати заздрісники, віщає Циганський сонник. А ось, втратити уві сні брудний одяг — знак того, що ви зумієте вийти з епіцентру скандалу без шкоди для своєї репутації.

  Наснилося, що ви перете забруднений футболочку? В реальності вам не складно буде довести свою невинність в тому, в чому вас будуть звинувачувати.

  Приміряти рвану або діряву одяг уві сні довелося? Це сигналізує про те, що вам байдуже будь-які пересуди — ви не піддаєтеся на провокації.

  Сонник футболка, до чого сниться футболка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: