Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник футбол, до чого сниться футбол уві сні

Футбольний матч, побачений у сні, підказує, що спляча людина робить занадто сильний тиск на оточуючих його людей. Намагаючись зрозуміти,, до чого сниться футбол, обов’язково зверніть увагу на деталі сну. Вони можуть грати основну роль, підказують сонники.

Тлумачення сонника Міллера

На переконання сонника Міллера, який наснився матч з футболу, за яким ви спостерігаєте з трибуни — символ неприємностей, які вам доставить ваше прагнення до небезпечних розваг.

А ось ганяти уві сні в футбол самому — це свого роду попередження: перестаньте «накручувати» себе по дрібницях. Серйозність проблеми — це ваша вигадка, в більшості випадків.

Бути вболівальником на футболі — бережіть нерви і здоров’я

Бачити себе вболівальником, присутньому на стадіоні під час гри — ви потрапите під вплив людини, звільнитися від якого буде нелегко. Це «забере» у вас чимало нервових клітин.

Наснилося, що ви дивитеся вирішальний матч по телевізору і вболіваєте за улюблену футбольну команду — близький товариш зробить якусь помилку, а вам доведеться вирішувати проблеми. Це може нашкодити вашому здоров’ю, підказує сонник Цвєткова.

Бути уві сні футболістом, але не грати, а спостерігати за грою своєї команди з лави запасних — ви відчуваєте дискомфорт через те, що вам довелося покинути улюблену справу за станом здоров’я.

«Футбол — гра для сильних духом» або Будьте добрішими…

Уві сні ви спритно маневруєте з м’ячем по полю, обходячи суперників — ви настільки звикли маніпулювати людьми, що перестали замислюватися про те, що це може не подобатися іншим.

Наснилося, що ви граєте зі знаменитим футболістом в одній команді — ви занадто багато собі дозволяєте, посилаючись на впливові зв’язки. Це не призведе до добра, попереджає Місячний сонник.

Бачити себе футболістом, який забив м’яч у ворота суперника, вирвавши тим самим перемогу — якщо ви не перестанете тиснути на одного, ризикуєте його втратити.

Атрибутика для футболу як символ радості і печалі

Побачити брудне футбольне поле — до інтриг. Якщо подібне сниться дівчині — через брудні наклепів на її адресу, вона може втратити любов свого хлопця. А ось чисте зелене поле — знак радості і веселощів.

Гарний новий м’яч для футболу — символ вирішення будь-яких проблем, радує Весняний сонник.

Сниться, що ви купуєте дудки і тріскачки для фанатів — до знайомства, яке переросте в любовну інтрижку.

Свисток арбітра попереджає про те, що нерви натягнуті до межі, і необхідно розслабитися, щоб не отримати стрес.

Нещасний випадок на футболі — знак злетів і падіння в кар’єрі

Сниться, що футболіст отримав на поле травму — стережіться, конкуренти копають під вас і будують підступні задуми.

Наснилося, що ви дивитеся футбол і бачите, як на трибунах б’ються вболівальники — на роботі назріває конфлікт. Східний сонник дає поради: зумієте зберегти нейтралітет і не вплутатися в суперечку — отримаєте схвалення з боку начальника.

Побачити уві сні, що ви побилися з кимось біля каси за останній квиток на футбол — до сварки з колегою.

Уві сні вас побили охоронці через те, що ви намагалися пронести на стадіон заборонені предмети — ви ризикуєте «дочекатися» зниження в посаді, нехтуючи службовими обов’язками.

Сонник футбол, до чого сниться футбол уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: