Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник фура, до чого сниться фура уві сні

Побачити уві сні фуру може будь-яка людина: і той, хто нею керує, і той, хто бачив її всього один раз в житті. Розгадуючи,, до чого сниться довгий вантажівка, сонники підказують, що необхідно уточнити, повна вона була або порожня, що везла і куди прямувала. Так, наприклад, навантажена фура — це знак доходу і прибутку, а ось приснився порожній довгомір віщує бідність і борги.

Сонник Міллера

Бачити уві сні велику вантажну машину — то, що ви задумали, доставить вам багато клопоту, але в підсумку принесе радість і прибуток.

Стара пошарпана фура — знак того, що конкуренти отримають перемогу над вами. А якщо вона зламана і не їде — до втрати друзів.

Наявність вантажу в причепі — до втрат і придбань

Повна фура фігурувала уві сні — можна сподіватися на смугу удач, які увійдуть у ваше життя. А ще це символ прибутку і процвітання.

Погано, якщо приснилася порожня фура. Таке сновидіння попереджає про злиднях і невдачах, які будуть переслідувати сновидіння тривалий час, підказує Циганський сонник.

Їхати на довгомір — робота зажадає від вас уваги

Сниться, що ви їсте на фурі — на роботі виникне ситуація, яка буде забирати кожну вільну хвилинку, попереджає сонник Цвєткова.Управляти уві сні великим білим фургоном — до успіху в кар’єрі, а якщо фургон був чорного кольору — до невдач на робочому місці.

Їхати на фурі пасажиром — з власними завданнями ви впораєтеся з допомогою колеги.

Наснилося, що ви вчитеся управляти довгим вантажним автомобілем — ви зумієте впоратися з поставленими завданнями самостійно, хоч і не з першого разу.

Потрапити в аварію — до неприємностей

Уві сні ви потрапили в аварію на довгомір — до труднощів, засмучує Місячний сонник.

Сняться на перекинувся білому фургоні плями крові — до хвороби, причому з ускладненнями.

Стати свідком того, як велика вантажна машина збила пішохода — до великих неприємностей, заподіяною кимось із знайомих. А якщо за кермом були ви — самі станете причиною неприємностей, як своїх, так і оточуючих вас людей.

Довга машина перекинулася на бік і збила стовп, огорожу або якусь вивіску — на шляху до досягнення мети ви зіткнетеся з перешкодами.

Доглядати за автомобілем — вас чекають приємні моменти

Сниться, що ви миєте кабіну фури, чистите причіп і вам це все приносить задоволення — то завдання, яке вам доручать, принесе не тільки задоволення, але і пристойний дохід.

Заправляти автомобіль бензином — до вас по допомогу будуть приходити колеги, і вас дуже порадує власна значимість і необхідність, трактує Східний сонник.

Міняти колеса на фурі — ви вмієте витягати задоволення навіть з повсякденної рутини. Друзі та колеги цінують вас за це якість.

Авторинок як символ життєвих змін

Наснилося, що ви купуєте фуру — до змін у житті. Фургон темного кольору — до не дуже радісним, світлого — до приємних змін.

Продавати уві сні старий вантажівка-довгомір — тлумачення сну таке: ви позбудетеся від чогось, що вам заважало вдосконалюватися. Якщо на продаж був виставлений новий вантажівка — до придбання нових навичок.

Бачити себе торгуються про ціну — ви прагнете до змін, але самі до кінця не впевнені, чи потрібні вони вам, підказує сонник пастора Лоффа.

Сонник фура, до чого сниться фура уві сні


Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи: