Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фура, до чого сниться фура уві сні

Побачити уві сні фуру може будь-яка людина: і той, хто нею керує, і той, хто бачив її всього один раз в житті. Розгадуючи,, до чого сниться довгий вантажівка, сонники підказують, що необхідно уточнити, повна вона була або порожня, що везла і куди прямувала. Так, наприклад, навантажена фура — це знак доходу і прибутку, а ось приснився порожній довгомір віщує бідність і борги.

Сонник Міллера

Бачити уві сні велику вантажну машину — то, що ви задумали, доставить вам багато клопоту, але в підсумку принесе радість і прибуток.

Стара пошарпана фура — знак того, що конкуренти отримають перемогу над вами. А якщо вона зламана і не їде — до втрати друзів.

Наявність вантажу в причепі — до втрат і придбань

Повна фура фігурувала уві сні — можна сподіватися на смугу удач, які увійдуть у ваше життя. А ще це символ прибутку і процвітання.

Погано, якщо приснилася порожня фура. Таке сновидіння попереджає про злиднях і невдачах, які будуть переслідувати сновидіння тривалий час, підказує Циганський сонник.

Їхати на довгомір — робота зажадає від вас уваги

Сниться, що ви їсте на фурі — на роботі виникне ситуація, яка буде забирати кожну вільну хвилинку, попереджає сонник Цвєткова.

Управляти уві сні великим білим фургоном — до успіху в кар’єрі, а якщо фургон був чорного кольору — до невдач на робочому місці.

Їхати на фурі пасажиром — з власними завданнями ви впораєтеся з допомогою колеги.

Наснилося, що ви вчитеся управляти довгим вантажним автомобілем — ви зумієте впоратися з поставленими завданнями самостійно, хоч і не з першого разу.

Потрапити в аварію — до неприємностей

Уві сні ви потрапили в аварію на довгомір — до труднощів, засмучує Місячний сонник.

Сняться на перекинувся білому фургоні плями крові — до хвороби, причому з ускладненнями.

Стати свідком того, як велика вантажна машина збила пішохода — до великих неприємностей, заподіяною кимось із знайомих. А якщо за кермом були ви — самі станете причиною неприємностей, як своїх, так і оточуючих вас людей.

Довга машина перекинулася на бік і збила стовп, огорожу або якусь вивіску — на шляху до досягнення мети ви зіткнетеся з перешкодами.

Доглядати за автомобілем — вас чекають приємні моменти

Сниться, що ви миєте кабіну фури, чистите причіп і вам це все приносить задоволення — то завдання, яке вам доручать, принесе не тільки задоволення, але і пристойний дохід.

Заправляти автомобіль бензином — до вас по допомогу будуть приходити колеги, і вас дуже порадує власна значимість і необхідність, трактує Східний сонник.

Міняти колеса на фурі — ви вмієте витягати задоволення навіть з повсякденної рутини. Друзі та колеги цінують вас за це якість.

Авторинок як символ життєвих змін

Наснилося, що ви купуєте фуру — до змін у житті. Фургон темного кольору — до не дуже радісним, світлого — до приємних змін.

Продавати уві сні старий вантажівка-довгомір — тлумачення сну таке: ви позбудетеся від чогось, що вам заважало вдосконалюватися. Якщо на продаж був виставлений новий вантажівка — до придбання нових навичок.

Бачити себе торгуються про ціну — ви прагнете до змін, але самі до кінця не впевнені, чи потрібні вони вам, підказує сонник пастора Лоффа.

Сонник фура, до чого сниться фура уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: