Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фундамент, до чого сниться фундамент уві сні

Фундамент уві сні уособлює основу життєвої позиції і впевненості сновідящего в завтрашньому дні. Сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться закладати фундамент нового будинку, сповіщає вдале просування справ завдяки заздалегідь спланованим планом.

Сонник Міллера: розшифровка

Наснилося, що зводите фундамент нового будинку, означає багатство і процвітання в житті. Бачити, що підстава будується на нестійкою грунті, попереджає про недостатні силах для реалізації задуманих справ.

Все у ваших руках!

Рити котлован під фундамент, говорить про підготовку до рішучих дій. Бачити інших людей, розчищають котлован, означає, що майбутнє сновідящего буде залежати від дій і рішень сторонніх людей.

Наснилося, що піднялися і стоїте на підставі нового будинку, говорить про запаморочливий успіх, який стане основою безбідного майбутнього. Будувати іншій людині будинок, віщує можливість підвищення на посаді.

Подробиці: вид, особливості зведення

Сонник від А до Я роз’яснює,, до чого сниться фундамент, залежно від виду та інших особливостей будови уві сні. Так, бачити, що він:

 • Руйнується — говорить про негаразди і конфлікти в сімейному житті сплячої персони;
 • Вода розмиває — позначає, що хтось цілеспрямовано шкодить сім’ї сновидіння;
 • Недобудований — сповіщає про неготовність сновідящего здійснити важливу справу;
 • Зруйнований — сповіщає щодо необхідності розпочати все спочатку, реанімувати старі справи.
 • Вам супроводжує успіх!

  Нескладно здогадатися,, до чого сниться будувати фундамент. Приснилося дію ототожнює вашу турботу про матеріальний добробут. Іноді таке сновидіння, на думку Англійського снотолкователя, сповіщає отримання додаткового заробітку.

  Молодий панночці побачити подібний сюжет говорить про появу впливового покровителя, який може забезпечити безбідне майбутнє або хороший старт у кар’єрі.

  Для заможних леді, тлумачення сну пов’язано з можливістю налагодити гармонійні відносини між чоловіком і домочадцями. Сонник Медеї, роз’яснюючи,, до чого сниться робити фундамент, сповіщає про необхідність постояти за свою сім’ю і забезпечити добробут своїх близьких.

  Вгамуйтеся!

  Будь-які маніпуляції, які шкодять цілісності житла уві сні: пожежа або вода розмиває фундамент, попереджають про нелегкий період сімейних негараздів, сварок і розбіжностей. Молодим закоханим приснилося сновидіння сповіщає про можливе розставання.

  Тим, кому довелося уві сні власноруч руйнувати будова, сучасний суміщений сонник радить стримати свій запал і емоції. Снотолкователь впевнено заявляє: саме спляча персона є ініціатором конфліктів з рідними і оточуючими.

  Має бути важка праця!

  Розчищати уві сні місце для фундаменту, на думку Спільного сонника, говорить про обов’язкове успіху, який прийде до вас після подолання черги нелегких перешкод.

  Людей, яким довелося побачити незакінчений фундамент або занедбане будівництво, езотерики характеризують як особистостей, які не здатні довести справу до логічного завершення. Саме тому багато праць і старання сновидіння не приносять ні користі, ні прибутку.

  Сонник фундамент, до чого сниться фундамент уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: