Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фуфайка, до чого сниться фуфайка уві сні

Сонник називає фуфайку символом фінансових труднощів, скромного існування. Таке бачення уві сні вказує: попереду розчарування, крах планів, неприємності, великі витрати. Однак зрозумівши,, до чого сниться сюжет, можна вжити заходів для виправлення ситуації або звернутися за допомогою.

Матеріальна скрута, треба скоротити витрати

Це сновидіння часто є передвістям деяких матеріальних труднощів, коли кожен рубль буде на рахунку.

Бачити фуфайку уві сні означає: необхідно терміново скоротити свої витрати. В іншому випадку можливі великі борги.

Наснилася напередодні рішення якогось питання? Сонник вказує: ваші надії марні, він зважиться несприятливо.

Доведеться вести скромне життя, але не впадайте у відчай

До чого сниться шити її, роблячи рядки через рівні проміжки? Ваші фінансові справи залишають бажати кращого, проте при належному завзятості і економії можна протриматися до більш вдалих часів.

Бачити її обіцяє сплячому дуже скромне життя найближчим часом. Однак не можна опускати руки — слід шукати нову роботу, підробіток, щоб забезпечити свою сім’ю необхідне.

Носили цю тілогрійку постійно? Бачення попереджає: ви задумали щось недосяжне. Підкоригує плани, змініть мети, щоб не витрачати сили даремно.

Неприємності з близькими

Фуфайка також попереджає сновидіння про зраду людини, який до нього близький — родича, хорошого знайомого.

Якщо її уві сні носить хтось із оточення сплячого — надії цієї людини не здійсняться.

Наснилося бачити, як фуфайку одягав знайомий або родич? Сонник повідомляє: в його родині незабаром стануться якісь неприємності.

Розчарування, провал справи

До чого сниться, ніби фуфайку вам хтось подарував? Вас сильно розчарує знайомий або родич. Зрозумієте, що даремно на нього сподівалися.

Зашивати дірку на неї уві сні означає: будете докладати всіх зусиль, щоб виправити несприятливу ситуацію. Наснилося, як акуратно все зашили? Сонник обнадіює: наяву зможете взяти все під контроль. Якщо ж дірка була велика і ви чомусь не могли зашити дірку — в реальності поліпшити своє становище не вдасться.

Залили тілогрійку спиртним? Тлумачення сну несприятливо: справа на яке розраховуєте, провалиться з вини близької людини, а ви сильно засмутити.

Що робили з фуфайкою?

Пригадайте свої дії:

 • Надягали і милувалися собою — попереду вечірка з друзями або близькими;
 • Купували — далека марна поїздка, яка обернеться великими витратами;
 • В’язали — довірите свої кошти шахраям;
 • Носили довго — великі фінансові втрати.
 • Сонник Міллера: охолодження відносин

  До чого сниться фуфайка? Таке бачення часто провіщає різкі зміни у взаєминах, охолодження між партнерами, коханими.

  Можете розраховувати на допомогу, справи вдасться налагодити

  Наснилося викинути свою фуфайку? Це хороший знак. Сонник вказує: хтось виправдає надії сплячого або допоможе при складних обставинах.

  Продали її уві сні? Вжиті заходи принесуть потрібний результат, справи вдасться налагодити. Якщо знаєте того, кому продали фуфайку — він наяву допоможе вам або дасть слушну пораду.

  Сонник фуфайка, до чого сниться фуфайка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: