Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фотоапарат, до чого сниться фотоапарат уві сні

У реальному світі фотоапарат призначений для того, щоб зберігати пам’ять про особливі моменти. Приблизно таке ж значення має і символ, побачений у сні. Однак це не все, до чого може снитися цей вид техніки. Сонник вважає, що вся справа в деталях.

За Міллеру

Сонник Міллера, наприклад, запевняє, що фотоапарат, який ви бачили або тримали уві сні в руках, обіцяє в світі реальному удачу після випробувань. Для молодої дівчини він означає, що вона дізнається щось неприємне про свого коханого. А сонник Фрейда вважає, якщо приснився зламаний фотоапарат, то довгоочікуване побачення принесе лише засмучення.

Вам все вдається!

Розібратися, до чого сниться фотоапарат, допоможе марка. Так новий цифровий девайс значить, що по життю сновидец йде легко і йому вдається будь-яку справу.

Стара камера видає в вас педанта і навіть перфекціоніста. Ймовірно, ви прагнете все тримати під контролем і робити на високому рівні. Якщо ж уві сні трапилося втратити її, то ви мрієте позбутися старих звичок.

Спалах фотоапарата, на думку сонника, обіцяє несподівані новини. А ось втратити її або розбити дуже погано. Скоро ви дізнаєтеся про трагічний випадок.

Символ спогадів

Сонник впевнений, що особливе значення має стан апарату. Так старенька мильниця символізує давні спогади. Не складно здогадатися, до чого сниться, що її вкрали. В цьому випадку хтось чекає, що ви забудете якусь таємницю.

Якщо ж уві сні вам подарували круту зеркалку, але подарунок виявився розбитий, то в реальності будьте готові до розриву відносин і дружби.

Негативний сенс

Взагалі зламаний і навіть розбитий фотоапарат несе негативний сенс. Бачити його уві сні означає, що гряде смуга розчарувань, невезіння і краху надій.

Ще гірше, якщо сновидцу довелося самому розбивати техніку. До чого сниться таке бачення? Воно попереджає, що в майбутні проблеми буде тільки ваша вина.

Як скрізь встигнути?

Сонник вважає, що абсолютно новий фотоапарат обіцяє зміни. Якщо ж наснилося, що він зламався, то наяву вас чекає розчарування в любові або дружбі.

Якщо приснилося, що ви бачили його тільки з боку, то ваше життя настільки насичена, що ви просто не встигаєте за її ходом. Прийшов час зупинитися і трохи перепочити.

До нової справи

До речі, якщо в нічному баченні вам довелося фотографувати, то скоро доведеться зайнятися новою справою. Якщо ж агрегат зламався, то по ходу його виконання виникнуть серйозні труднощі.

Взагалі саме дії дадуть точну відповідь,, до чого сниться фотоапарат. Наприклад, якщо він працював і зламався, то будьте готові до випробувань долі. Досить кепсько втратити уві сні камеру. Мріям і планам не судилося здійснитися.

Ти грабіжник? Це на краще!

Дуже цікаве тлумачення сонник дає сну, в якому хтось намагається вкрасти ваш девайс. Тут особливе значення має саме крадіжка. Як і наяву це дія веде до поганих часів.

Більш того, якщо наснилося, що ви бачили, як хтось збирається вкрасти річ і не завадили йому, то неприємності трапляться з вашого мовчазної згоди.

А от самому вкрасти в іншого фотоапарат, на думку сонника, куди краще. Такий сон відображає здатність до прийняття рішень і активних дій.

Геть сумніви!

Деякі розшифровки сонником вказують на те, що фотоапарат символізує внутрішній світ людини. Так якщо наснилося, що ви шукайте певну камеру і не можете її знайти, то по життю зайняті пошуками сенсу й істини.

Купувати уві сні фотоапарат, значить, в реальності намагатися змінити себе і своє існування. Якщо ж ви довго бродили по магазину, розглядали техніку, прицінювалися, але так нічого і не купили, то це говорить, що причина невдач — нескінченні сумніви.

Сонник фотоапарат, до чого сниться фотоапарат уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: