Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фото, до чого сниться фото уві сні

За допомогою фотоапарата можна зберегти самі чудові моменти життя, які дозволять згадати минуле, і по-іншому поглянути на майбутнє. До чого сниться фото? Інтерпретації сонника настільки ж багатогранні, наскільки багатогранною може бути картинка, відображена на фотографії уві сні.

Бачити себе на фото — неоднозначний символ. За тлумаченням сонника Фрейда, ваше его не дає відчути гармонію у взаєминах з коханою людиною. Ви настільки націлені на власні відчуття, що забуваєте про почуття та переживання партнера.

Для народжених навесні уві сні дивитися своє фото — знак обману і лицемірства. Вас хочуть ввести в оману на вигляд благопристойні особистості. Але це лише зовнішній лиск — під маскою дружелюбності ховаються корисливі цілі і улеслива випалена душа.

За сонником Міллера фото уві сні — передвістя обману наяву. Якщо на фотографії ви побачили свого коханого, значить відданість і вірність цього чоловіка можна поставити під сумнів. Якщо ви сфотографували самого себе, то обставини складуться так, що вам доведеться підвести себе під удар заради іншої людини.

Фото покійного уві сні є передвістям сонника про великі зміни, але тільки в тому випадку, якщо погляд спрямований прямо на вас. Зміни торкнуться всіх сфер життя, і якщо ви можете охарактеризувати погляд особистості з фотографії як застережливий, то і нові події, які змінять вашу долю, будуть не з приємних.

Якщо приснилося фото померлого, на якому він дивиться в бік, то сонник інтерпретує це як простий привіт, що передається вам з небес спочилим родичем або другом, в це сновидіння вкладається негативний тлумачення.

Але якщо фото небіжчика нез’ясовним чином почало рухатися, зображений на ньому людина стала показувати, або розповідати що-небудь, то обов’язково придивіться або прислухайтеся до нього, він подає тривожний сигнал.

Зображений на фото поцілунок несе в собі двоякий сенс. Якщо на ньому зображені два сторонніх людини, то настає час для зав’язування серйозних відносин. Присутність на зображенні цілується сновидіння інтерпретується сонником як нестача любові і інтимної близькості.

Порожня рамка для фото уві сні — передвістя порожніх клопоту. Але якщо в рамку укладена картинка з видом природи, то в реальному житті ви самі себе заганяєте, слідуючи несуттєвим правилам і нормам, не даєте пожити собі повним життям.

Фотографії людей і подій

До чого сниться фото хлопця? Для молодої незаміжньої дівчини цей сюжет є підсвідомим відображенням бажання спілкування із зображеною на фотокартці особистістю. Сонник пророкує, що будь-яке зближення закінчиться лише дружбою, на більше розраховувати не варто.

Бачити уві сні фото улюбленого — поганий знак. Сонник інтерпретує сновидіння як неправдиву прихильність зображеного на фото людини до сновидицей. Він намагається показати себе у всій красі, але його відданість НЕ бездоганна.

Якщо приснилося фото колишнього, то наяву він часто згадує про вас. Ви залишили в його долі незгладимий слід, і він ніяк не може забути вас. Сонник радить нагадати молодій людині про себе, і він перестане приходити уві сні.

До чого сниться фото дівчини? Якщо вам здається, що її можуть забрати у вас, і ви ховаєте її у серця, то і в реальному житті ця особа підкорила вас раз і назавжди. А фото жінки уві сні для одруженого чоловіка — уособлення таємну пристрасть до близької подруги дружини.

Для недавно уклали шлюбний союз, бачити уві сні весільне фото — сприятливий знак. Сонник пророкує, що нова сім’я швидко зміцніє, і все в житті молодят буде складатися як не можна краще — цей союз був укладений раз і назавжди.

До чого сниться бачити своє дитяче фото уві сні? Це підсвідомий сигнал душі про те, що ви занадто заганяєте себе заради досягнення примарних цілей. Подивіться на світ під іншим кутом, перестаньте займатися тільки роботою і зверніть увагу на себе.

До чого сниться фото дитини? Для люблячих батьків такий сюжет уві сні уособлює занепокоєння за долю своєї дитини. Не варто сильно переживати і надмірно опікати улюбленого сина чи дочку, адже одного разу їм доведеться почати жити самостійно.

Минулої занурюють передвістя сонника про те, до чого сняться старі фото. Ваш погляд спрямований назад, і як в реальності йти, не дивлячись на дорогу може спричинити проблеми, так і в обіймах Морфея такий сюжет передрікає втрату удачі, щасливого випадку, які випаде буквально через кілька днів.

Сонник фото, до чого сниться фото уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: