Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фотоальбом, до чого сниться фотоальбом уві сні

До чого сниться фотоальбом? Сонник пророкує, що вас чекає загальний успіх, нові відносини і багато хорошого. Однак інтерпретація того, що довелося бачити уві сні, може змінюватися в залежності від деталей.

Чи готові до несподіванок?

До чого сниться книжка з фотографіями найчастіше? Сонник вважає, що її поява уві сні натякає на прийдешні події, які будуть пов’язані з відомими вам людьми.

Наснилася книжечка з фотографіями? Скоро трапиться щось зовсім несподіване, але по-справжньому грандіозне.

Пророцтво Міллера

У своєму тлумачі пан Міллер стверджує, що незаміжньою дівчині новенький альбом з фотографіями обіцяє знайомство з людиною, з яким вона знайде щастя.

Відпочинок або розрив?

Сімейний фотоальбом уві сні знаменує приємний відпочинок і взаєморозуміння. Якщо ж в ньому лежить знімок незнайомця, то ви викриєте обман.

Наснилося, що збірник наповнений виключно власними фотками? Ви ризикуєте своєю зверхністю нашкодити близьким. Бачити фото родичів і знайомих, на думку сонника, до погіршення відносин.

Якщо у фотоальбомі буде знімок близької людини, то це означає, що ви надзвичайно про нього турбуєтеся. Якщо персонажі на фото уві сні підморгують і рухаються, то готуйтеся до доленосного випробуванню.

Залиште позаду…

До чого сниться дуже старий фотоальбом? Сонник обіцяє, що любов і благополуччя прийде з минулого.

Старий збірник зі знайомими фотками говорить про те, що події, які залишили глибокий слід в душі, залишилися позаду.

Езотеричне тлумачення сну говорить: старий фотоальбом символізує необхідність глибокого аналізу власної особистості і вчинків. Ймовірно, вам потрібно щось зрозуміти, по можливості пробачити і назавжди відпустити.

Передбачення за емоціями

Приснився весільний фотоальбом? Добре пригадаєте свої емоції уві сні. Якщо ви відчули світлі почуття, то відносини будуть розвиватися гармонійно і сприятливо.

До чого сниться, що весільний альбом викликав неприємні емоції? Сонник рекомендує підготуватися до конфліктів і навіть розставання.

До речі, весільний фотоальбом попереджає про те, що ризикуєте по вуха закохатися в одруженого. Якщо ж серед особистих фото виявилася картка реального коханця, то ваша таємниця може відкритися.

Трактування за якістю

Сонник радить згадати стан і якість самих фотознімків уві сні.

 • Чорно-білі минулих років символізують зв’язок з людьми похилого віку родичами і більш далекими предками.
 • Чіткі і різкі — хвороба зображеного.
 • Порівняно — однозначно повний розрив або смерть.
 • Розмиті, каламутні — дивну ситуацію.
 • Кольорові — успіх, радість, везіння.
 • Запам’ятайте всі!

  Що значить, якщо вам подарували новенький фотоальбом? Сонник думає, що оце стрінеться з тим, кого ви не бажаєте бачити і навіть боїтеся.

  Наснилося, що вам подарували фотоальбом? Ймовірно, станеться щось, про що вам належить дуже добре запам’ятати.

  Сюрприз!

  Купувати уві сні порожній фотоальбом буквально означає, що вам необхідно підготуватися до нового життєвого витка. Якщо вам довелося особисто купувати альбомчик, то доля приготувала приголомшливий сюрприз.

  До речі, сонник впевнений, що вставляти на сторінки нові фотознімки — до переїзду, а порвати книгу з усіма фотками — до повного добровільної відмови від власної особистості, а також втрати пам’яті внаслідок удару головою.

  Сонник фотоальбом, до чого сниться фотоальбом уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: