Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фонтан, до чого сниться фонтан уві сні

Фонтан уві сні, на думку сонника, володіє дуже позитивною символікою. Не дарма, навіть наяву це чудо пов’язують з позитивними емоціями і яскравими враженнями. Однак нічні бачення дуже часто наповнені не зовсім звичними деталями, які і допомагають більш точно з’ясувати, до чого вони сняться.

За сонником Міллера

Мабуть, саме точне тлумачення сну дає сонник Міллера. Не без підстав він стверджує, що фонтан з чистою водою, який бризкає і світиться в сонячних променях, символізує достаток, приємні поїздки і загальне благоденство.

Для жінок

Якщо ж наснилося, що джерело був в серпанку або тумані, то жінкам такий сон обіцяє нещирість і обман в справах сердечних. А фонтан, який дівчина бачила в місячному світлі, обіцяє їй безрозсудне захоплення з сумними наслідками. Якщо ж уві сні він пересох, то це означає кінець великої любові і палкої пристрасті.

Для чоловіків

Якщо ж фонтан приснився чоловіку, то він набуває зовсім іншого тлумачення. Так бачити грандіозну та загадкове конструкцію означає, що ви граєте зі своїм щастям і ризикуєте його втратити. Якщо уві сні фонтан був наповнений вином або пивом, то сонник обіцяє вам життя в розкоші і пошані.

До речі,, до чого сниться чоловікам, що водиця вичерпується буквально на очах? Це говорить про невдачі в любові і зниженні потенції. А ось купатися в джерелі, на думку сонника, дуже добре. У долі все йде навіть краще, ніж очікувалося.

Духовність сновидіння

Сонник стверджує, що фонтан уві сні символізує духовність і думки людини. Конструкція з чистою водою уособлює позитивну енергію, невичерпні життєві сили і творчий потенціал.

Знаючи це, зовсім не складно здогадатися, до чого сниться, що він раптом повністю пересох. Це означає погіршення самопочуття, застій і нездатність до активної діяльності. Крім того, ймовірно в житті людини матеріальне переважає над духовним.

Тріумф і досягнення

Особливе значення при тлумаченні має вигляд і якість води. Так брудний фонтан, уві сні б’є з-під землі є передвісником найсерйозніших випробувань. Більш того, якщо він бризкає і каламутні краплі потрапляють на вас, то варто приготуватися до неприємностей на роботі.

У свою чергу прозорі блискучі на сонці бризки символізують початок нового життєвого етапу, який буде ознаменований тріумфальним успіхом і небувалими досягненнями.

А ось краплі крові несуть вкрай негативний сенс. Сонник вважає, що це попередження про трагічні події і неприємності, які можуть трапитися з родичами.

До вигідному придбанню

Вважається, що якщо наснилося багато води, то наяву будуть сльози, розчарування і засмучення. Однак це зовсім не стосується видінь, в яких вам довелося бачити фонтан. Наприклад, співаючі фонтани обіцяють тільки приємний відпочинок і галасливий дозвілля.

До речі, сонник стверджує, що вас чекає вигідне придбання, якщо наснилося, що ви побачили фонтан, який вийшов з кита. Про час покупки можна судити по тому, наскільки далеко від вас кит був в море.

Жити повним життям!

Відомо, що в спекотні дні городяни вважають за краще не просто дивитися на фонтан, а купатися. До чого ж сниться це заняття? Тут все повністю залежить від якості води. У будь-якому випадку купатися, значить жити повним життям і отримувати сповна і хороше, і погане.

Сонник фонтан, до чого сниться фонтан уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: