Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник фольга, до чого сниться фольга уві сні

Якщо уві сні ви бачите фольгу, то, по розшифровок більшості сонників, це говорить або про вашому перевтомі, або про можливість бути обдуреними в чомусь важливому. Якщо ви зважитеся з’ясувати,, до чого сниться сюжет за участю цього матеріалу, то неодмінно уточните, як вона виглядала і для чого ви її використовували.

Сонник Міллера

В тлумачі американського психолога Густава Міллера є одне, але дуже приємне тлумачення сну про фользі: наснилося, вона віщує блискучі перспективи і майбутнє. Особливо якщо уві сні фігурувала золота фольга, віщає сонник.

Кухонна помічниця як символ побутових клопотів

Східний сонник, як і більшість інших, схильний вважати, що побачена уві сні фольга, яку використовували на кухні, символізує дрібні побутові складності.

Бачили в нічний мрію, як ви загортали в неї їжу? Такий сюжет, згідно сонником Нострадамуса, означає невдоволення власним харчуванням. А ось Циганський тлумач пророкує занурення з головою в побутові проблеми тим сновидцем, які уві сні розривали фольгу на дрібні шматочки, знімаючи її з продуктів харчування.

Фольга в побуті: Від подиву до самообману

Втратити суть того, що відбувається, захопившись зовнішнім ефектом, ризикує сновидицей, яка уві сні обклеювала шибки фольгою, пророкує Сучасний сонник.А ось приснився меблі з оббивкою з фольги означає переоцінку своїх сил, попереджає той же тлумач.

Цікавить, до чого сняться стіни, обклеєні металевими шпалерами? Відповідь на це питання пропонує оракул сновидінь Білого Мага: станеться якийсь дивовижний випадок, який не пройде безслідно для сновидіння.

Іграшки й прикраси — ознака втоми

Про підвищеної втоми і наявності хронічних стресів в житті повідає мрія, в якій наснилися новорічні прикраси з блискучого паперу. Якщо уві сні ви бачите, як власноруч вирізаєте іграшки та мішуру для ялинки, то це ознака перевтоми і зниження працездатності.

До чого сниться дитяча іграшка, обмотана фольгою? Згідно трактуванням «Великого збірника сновидінь древніх слов’ян» — це ознака вразливості перед ворогами через неуважність, викликаної хронічним перевтомою. Організуйте собі відпустку або короткочасну перерву в роботі, радить провісник.

Вам примарилося, що ви купили плаття з срібної парчі, а воно по приходу додому виявилося зробленим з тонкої металевої паперу? Вам слід зняти з себе частину турбот, інакше отримаєте емоційне вигорання.

Нестандартний підхід

Крім звичного використання фольги, багато хто використовує її не за призначенням. І якщо вам приснилося щось подібне, обов’язково з’ясуйте у сонників, до чого це сниться. Отже:

  • Клеїти на нігті, замінюючи лак — до спроб самореалізуватися без сторонньої допомоги;
  • Користуватися нею замість паперу для письма — не варто хитрувати і лицемірити;
  • Прикривати нею голову від сонця — ви чекаєте новин стосовно своєї кар’єри;
  • Стелити на стіл як скатертину — ваше привітність занадто показове, друзі можуть запідозрити фальш.
  • Сонник фольга, до чого сниться фольга уві сні


    Зараз ви знаходитесь тут:


    Схожі записи: