Сонник фольга, до чого сниться фольга уві сні

Якщо уві сні ви бачите фольгу, то, по розшифровок більшості сонників, це говорить або про вашому перевтомі, або про можливість бути обдуреними в чомусь важливому. Якщо ви зважитеся з’ясувати,, до чого сниться сюжет за участю цього матеріалу, то неодмінно уточните, як вона виглядала і для чого ви її використовували.

Сонник Міллера

В тлумачі американського психолога Густава Міллера є одне, але дуже приємне тлумачення сну про фользі: наснилося, вона віщує блискучі перспективи і майбутнє. Особливо якщо уві сні фігурувала золота фольга, віщає сонник.

Кухонна помічниця як символ побутових клопотів

Східний сонник, як і більшість інших, схильний вважати, що побачена уві сні фольга, яку використовували на кухні, символізує дрібні побутові складності.

Бачили в нічний мрію, як ви загортали в неї їжу? Такий сюжет, згідно сонником Нострадамуса, означає невдоволення власним харчуванням. А ось Циганський тлумач пророкує занурення з головою в побутові проблеми тим сновидцем, які уві сні розривали фольгу на дрібні шматочки, знімаючи її з продуктів харчування.

Фольга в побуті: Від подиву до самообману

Втратити суть того, що відбувається, захопившись зовнішнім ефектом, ризикує сновидицей, яка уві сні обклеювала шибки фольгою, пророкує Сучасний сонник.

А ось приснився меблі з оббивкою з фольги означає переоцінку своїх сил, попереджає той же тлумач.

Цікавить, до чого сняться стіни, обклеєні металевими шпалерами? Відповідь на це питання пропонує оракул сновидінь Білого Мага: станеться якийсь дивовижний випадок, який не пройде безслідно для сновидіння.

Іграшки й прикраси — ознака втоми

Про підвищеної втоми і наявності хронічних стресів в житті повідає мрія, в якій наснилися новорічні прикраси з блискучого паперу. Якщо уві сні ви бачите, як власноруч вирізаєте іграшки та мішуру для ялинки, то це ознака перевтоми і зниження працездатності.

До чого сниться дитяча іграшка, обмотана фольгою? Згідно трактуванням «Великого збірника сновидінь древніх слов’ян» — це ознака вразливості перед ворогами через неуважність, викликаної хронічним перевтомою. Організуйте собі відпустку або короткочасну перерву в роботі, радить провісник.

Вам примарилося, що ви купили плаття з срібної парчі, а воно по приходу додому виявилося зробленим з тонкої металевої паперу? Вам слід зняти з себе частину турбот, інакше отримаєте емоційне вигорання.

Нестандартний підхід

Крім звичного використання фольги, багато хто використовує її не за призначенням. І якщо вам приснилося щось подібне, обов’язково з’ясуйте у сонників, до чого це сниться. Отже:

 • Клеїти на нігті, замінюючи лак — до спроб самореалізуватися без сторонньої допомоги;
 • Користуватися нею замість паперу для письма — не варто хитрувати і лицемірити;
 • Прикривати нею голову від сонця — ви чекаєте новин стосовно своєї кар’єри;
 • Стелити на стіл як скатертину — ваше привітність занадто показове, друзі можуть запідозрити фальш.
 • Сонник фольга, до чого сниться фольга уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: