Сонник фламінго, до чого сниться фламінго уві сні

Рожевого фламінго уві сні бачити доводиться не всім — рідкісна за своєю красою птах говорить про швидке подорож в далекі краї і може наснитися лише тим, хто готовий до кардинальних життєвих змін. До чого сниться екзотичний представник фауни, сучасні сонники описують досить поверхово.

Тлумачення сну, взяте з Соника Міллера

Відомий світу психолог стверджує, що у сновидіння є мрії, яким прийшов час збуватися. Бачити, милуватися фламінго уві сні доводиться людям, які мають чисті помисли, піднесені ідеї. Сновидіння означає, що пора приймати активні дії по впровадженню їх в життя. Особливо, якщо наснилося, що рожевий красень знаходився поруч.

Сонник Міллера закликає стати розторопнішим, не упустити шанс. До чого сниться фламінго, він рекомендує розшифровувати, виходячи з подробиць:

 • Гуляє на самоті на заході дня — до романтичного пропозицією;
 • Лакомящійся рибою біля водойми — до перспективних відкриттів;
 • Тікає в далечінь, що злітає — до різких змін подій;
 • Загравати зі своєю парою — до здійснення планів;
 • Відбився від зграї, переляканий — до клопотів.
 • Користуйтеся моментом

  Бачити пару величних рожевих птахів уві сні — до виконання навіть нескромних бажань. Сонники рекомендують не упускати час, швидко почати впроваджувати ідеї, проекти, мрії в реальність, якщо наснилося, що самець красиво залицявся за самочкой.

  Швидкий кар’єрний зліт, визнання творчих талантів — саме те, до чого сняться любовні ігри фламінго. Великі особини символізують успіх, достаток, умиротворення, досягнення мети.

  Сміливо починайте все спочатку

  Якщо приснилося, що зграя різко зібралася в дорогу, злетіла, злякалася вашої присутності — будьте готові до зміни місця проживання, виду діяльності. Сновидіння означає, що доведеться виїхати в тривале відрядження за кордон, або змінити місто проживання назавжди.

  До чого сниться тікає птах, добре описує сонник Ванги. Популярна провісниця порівнює дивовижного фламінго з отриманням незабутніх вражень від перебування в екзотичних країнах, неординарного відпочинку, нових знайомств.

  Зробіть щасливим коханої людини

  Образ самотньо бродить фламінго уві сні, пір’я якого переливаються в променях призахідного сонця, у багатьох сонниках символізує успіх на любовному терені. Для молоденької дівчини — це провісник появи наполегливого і галантного шанувальника, для юнака — зустріч з дівчиною мрії.

  Романтика, нереальні відносини чекають всіх, кому довелося бачити дбайливого фламінго уві сні, видобувного рибу з води для своєї пари. Сучасні сонники рекомендують переглянути всіх знайомих. Крайнє здивування чекає тих, хто не помічав раніше поруч з собою людину, здатну на красиві залицяння.

  Сонник фламінго, до чого сниться фламінго уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: