Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фіолетовий колір, до чого сниться фіолетовий колір уві сні

Фіолетовий колір, при всій своїй популярності, все ж дуже рідкісний гість у нічних мареннях. Не дивлячись на це, багато сонники можуть дати просту, і в той же час розгорнуту відповідь,, до чого сниться який-небудь предмет кольору фіалки. Давайте згадаємо, що уві сні було фіолетовим, і спробуємо розтлумачити це сновидіння, спираючись на популярні тлумачі.

Сонник Міллера

Сонник доктора Міллера дає тлумачення, що фіолетовий колір — це символ розкоші і багатства. Крім цього, він хороший помічник в питаннях приборкання поганих якостей характеру і звичок. Але може трапитися і так, що він буде передвісником нещасть: якщо жінці наснилося, що вона відразу надягає на себе темно-фіолетове вбрання, взуття, аксесуари — це знак того, що вона може овдовіти.

Фіолетові квіти, як символ душевних якостей

Бачити, що вам подарували тендітна квітка крокусу світло-фіолетового відтінку — ваша душа попросить нових емоцій, пророкує сонник Цвєткова.

Квіти фіалки чорнильного кольору, приснилися дівчині, означають щирість почуттів до її обранця.

Сниться фіолетовий ірис — вас наздожене смуток за чимось пішов з життя: відносинам, роботі, людям і т. п.

Наснилася гілка бузку, що стоїть у вазі — до веселощів, так як подібний сон говорить про те, що в душі у сновидіння оселилася безпричинна радість.

А ось квіти, для яких фіолетовий колір швидше виняток, ніж правило, сняться до гармонії і спокою в житті сплячого.

Фіолетовий колір одягу — від дружби до ворожнечі

Якщо вам приснилося що-небудь з одягу темно-фіолетових тонів — вам з друзями доведеться пройти через випробування грошима. Зумійте не зазнається, якщо у вас в руках опиниться пристойна сума грошей, радить Східний сонник.

Взуття фіалкового відтінку, побачена уві сні, обіцяє посиденьки з друзями, причому далеко від дому.

Жінці сниться, що вона приміряє ніжно-фіолетове нижню білизну — до любовну інтрижку з людиною, з яким вона вже давно знайома.

Підбирали уві сні головний убір темно-бузкового відтінку, перевіряючи, чи поєднується він з одягом — в колі ваших друзів є людина, якій дуже не подобається ваше зарозумілість.

Енергія каменю, або До чого слід прагнути?

Дівчині уві сні подарували золоту каблучку з турмаліном блідо-фіолетового відтінку? Чоловіки будуть виявляти підвищену цікавість до її персони. А якщо вона готується до весілля, пророкує Місячний сонник, то життя її чекає щаслива.

Купувати виріб з аметистом — вам необхідно терміново попрощатися зі своїми шкідливими звичками.

Ви у ворожки на столі бачите сферу з світло-фіолетового чароита — вам необхідно стати трохи філософом. Стримуйте свій життєвий темп — ризикуєте пропустити головне у вічній гонці за щастям.

Золотий виріб з прозоро-фіолетовим гранатом, попереджає про необхідність приборкати гординю і пристрасть.

Фіолетовий колір в інтер’єрі — будете і в бідності, і в багатстві

Тлумачення сну, в якому ви бачите, що стіни обклеєні шпалерами фіолетового кольору, дуже порадує. Незабаром ви істотно збагатитеся.

А ось фіолетові фіранки, покривала, килими мають протилежне значення. Сни такого роду говорять про швидку фінансової нестабільності.

Кухня кольору фіалки — знак достатку і стабільності, говорить Сучасний сонник. А м’які меблі фіалкового кольору — це до незначної набирання грошей.

Сонник фіолетовий колір, до чого сниться фіолетовий колір уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: