Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фініки, до чого сниться фініки уві сні

До чого сняться фініки? Наяву піде дощ, трапляться серйозні зміни або станеться ще щось особливо цікаве. Сонник детально розбере сюжет сновидіння і пояснить все, що трапилося з вами уві сні.

Гарантії Міллера

До чого сняться фініки, що висять на гілках дерева? Сонник Міллера гарантує щасливий і довготривалий союз, як в шлюбі, так і в діловому житті. Якщо ж ви примудрилися зірвати і з’їсти солодкий плід, то готуйтеся до печалі і бідності.

Вчіться!

До чого взагалі сниться фінікова пальма? Уві сні вона символізує благополучне подружжя, вдале втілення планів і повне достаток. Квітуча пальма закликає до починанням, дерево з дозрілими фініками означає заслужену нагороду.

Наснилася суха фінікова пальма з соковитими плодами? Якийсь ненадійний, безтурботний і навіть розпусний людина викладе вам урок, який виявиться дуже корисним і допоможе зрозуміти щось важливе.

У чому сила?

Уві сні наснилися солодкі фініки? Сонник впевнений, що в реальному світі придбаєте дорогу імпортну річ.

Іноді цей же образ обіцяє неприємності різного роду або характеру. Наприклад, бачити цей різновид сухофруктів можна перед тим, як ви примудрилися змінити коханому хлопцеві або чоловіку.

В езотеричному сенсі тлумачення сну завжди однозначно. Бачення відображає наявність у сновидіння якоїсь сили, будь то сильна воля або схильності до містичних наук.

Що робили?

Дуже важливо врахувати, в якій кількості довелося бачити фініки, і що саме ви робили з ними уві сні.

 • Один плід — незначна проблема.
 • Ціла купа — далека поїздка.
 • Зважувати — прибуток, вигода.
 • Купувати — поганий вчинок з катастрофічними наслідками.
 • Продавати — навмисне заподіяння зла.
 • Найгірше, якщо наснилося, як ви примудрилися вкрасти продукти, приготовлені для продажу, наприклад, на ринку або в магазині. Сонник наполягає: це вірна ознака майбутньої бідності і душевних хвилювань.

  Все буде добре!

  До чого сниться, якщо довелося особисто збирати впали з дерева стиглі фініки? Сонник обіцяє легкий прибуток, щедрий подарунок або прихильність впливової особи.

  Якщо в поточний момент в реалі серйозні проблеми, а уві сні довелося збирати смачні фрукти, то будьте впевнені, що скоро ваші печалі закінчаться, а положення чарівно зміниться в кращу сторону.

  Чоловікові бачити, як він зриває стиглий фінік з гілки — буквально означає, що його дружина буде із заможної сім’ї.

  Поцілунок або праведний гнів?

  До чого уві сні є фініки? В реалі ви розбагатієте виключно законними методами. Іноді є фініки — до швидкого народженню спадкоємця.

  Є соковиті і солодкі фрукти завжди добре. Сонник гарантує міцне здоров’я, а також спокійне життя в достатку і стабільності.

  Молодий дівчині можна їсти фініки перед першим поцілунком або інтимною близькістю. Дорослій сновидцу їсти цей продукт куди гірше. Ви проявите неймовірне впертість і норовливість, ніж заслужите праведний гнів.

  Готуйтеся!

  Сонник рекомендує врахувати і якість куштували уві сні продукту. Так, зацукрувати вироби символізують зміни, які кардинально змінять звичне існування і подальший життєвий шлях.

  Наснилися гнилі сухофрукти? Ви чекаєте велику біду, але в підсумку вона обернеться лише дрібними неприємностями. Пересушені сухофрукти відображають розчарування. Якщо в ночі вас пригощають ними, то причиною душевного болю стане дуже близька людина.

  Сонник фініки, до чого сниться фініки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: